0

PINTO! Boże...

0

W dupę!

0

Rozkręcają się, oby tak dalej! :)

0

Ale jakby nie było spalonego, to i tak słupek... :/

0

Aj! Tak blisko!

0

Ale gwizdy, jak Iniesta przy piłce.

0

Szkoda Bartry... Na ten moment najlepszy ŚO, a gra najmniej :/

Vamos Barca, po 3 pkt.!

0

Pinto; Montoya, BARTRA, Pique/Mascherano, Adriano; Busquets, CESC, Iniesta; Alexis, Neymar, Pedro.

0

Tego się nigdy nie zapomni! :D

0

"Bura i pół noty w dół za kompletnie idiotyczną kartkę, przez którą Fabsa zabraknie w meczu z Celtikiem." To było raczej celowe, żeby się wykartkował...

0

Będzie kolejna do kolekcji :D
Ale i tak uważam, że książki piłkarzy powinny być wydawane po zakończeniu kariery. :) Najwyżej taki Leo miałby kilka tomów :P

0

Jak już Ajax z nami wygrał, to życzę im wygranej z Milanem! :D

0

Miejmy nadzieję, że przeżyje. Dużo zdrowia i siły!

0

Zgadzam się z nimi. Grali źle i nie da się tego niczym usprawiedliwić.
PS. Ciekawe co powie Xavi o grze Barcy ;D

0

Tak też mi się wydawało, no nic. Ajax i tak zasłużył sobie na to zwycięstwo, Barca grając w przewadze i tak nie grała dużo lepiej.

0

Szkoda, że przegrali. :/ Remis gwarantowałby nam wyjście z grupy na pierwszym miejscu. Ale nic się nie stało! VeB!

0

Kiepsko dzisiaj grają... :/ Ale remis mógłby być.

0

Dalej chłopaki, dawać na 2:2!

0

Pinto stwierdził, że było za nudno :D

0

Zawał o.O

0

No w końcu...

0

Nawet nie widać, że gramy w przewadze... :/

0

Ney... :/

0

Iniesta, pięknie!

0

Wyjdź...

0

Przecież nie zrobił tego specjalnie!!!

0

Powinien być karny, czy wolny?

0

Ale kijowo... Dzień i godz. meczu :/

0

Pinto uratował za pierwszym razem, a obrona nie ogarnia...!

0

Cesc się wykartkował, ale... mógł to zrobić później.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?