Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PINTO! Boże...
0
W dupę!
0
Rozkręcają się, oby tak dalej! :)
0
Ale jakby nie było spalonego, to i tak słupek... :/
0
Aj! Tak blisko!
0
Ale gwizdy, jak Iniesta przy piłce.
0
Szkoda Bartry... Na ten moment najlepszy ŚO, a gra najmniej :/
Vamos Barca, po 3 pkt.!
0
Pinto; Montoya, BARTRA, Pique/Mascherano, Adriano; Busquets, CESC, Iniesta; Alexis, Neymar, Pedro.
0
Tego się nigdy nie zapomni! :D
0
"Bura i pół noty w dół za kompletnie idiotyczną kartkę, przez którą Fabsa zabraknie w meczu z Celtikiem." To było raczej celowe, żeby się wykartkował...
0
Będzie kolejna do kolekcji :D
Ale i tak uważam, że książki piłkarzy powinny być wydawane po zakończeniu kariery. :) Najwyżej taki Leo miałby kilka tomów :P
0
Jak już Ajax z nami wygrał, to życzę im wygranej z Milanem! :D
0
Miejmy nadzieję, że przeżyje. Dużo zdrowia i siły!
0
Zgadzam się z nimi. Grali źle i nie da się tego niczym usprawiedliwić.
PS. Ciekawe co powie Xavi o grze Barcy ;D
0
Tak też mi się wydawało, no nic. Ajax i tak zasłużył sobie na to zwycięstwo, Barca grając w przewadze i tak nie grała dużo lepiej.
0
Szkoda, że przegrali. :/ Remis gwarantowałby nam wyjście z grupy na pierwszym miejscu. Ale nic się nie stało! VeB!
0
Kiepsko dzisiaj grają... :/ Ale remis mógłby być.
0
Dalej chłopaki, dawać na 2:2!
0
Pinto stwierdził, że było za nudno :D
0
Zawał o.O
0
No w końcu...
0
Nawet nie widać, że gramy w przewadze... :/
0
Ney... :/
0
Iniesta, pięknie!
0
Wyjdź...
0
Przecież nie zrobił tego specjalnie!!!
0
Powinien być karny, czy wolny?
0
Ale kijowo... Dzień i godz. meczu :/
0
Pinto uratował za pierwszym razem, a obrona nie ogarnia...!
0
Cesc się wykartkował, ale... mógł to zrobić później.