0

What?! -.-

0

Tylko Abby Wambach!

0

Ja tam wolę oglądać Montoye, który jest młody i zdarzają mu się drobne błędy, niż Alvesa, który od dwóch sezonów gra mega piach. :/
W obronie masakra, a jak widzę te jego "wrzutki"... Brak słów na jego grę.
Mam nadzieje, ze Martin pokaże klasę w meczu z Levante :)

0

Taa super to było... -.-
Mamy tylko niecałe 3 minuty :/

0

Valdes! Mamy ponad 10 min... Musimy to wygrać!

0

Szkoda, że nie ma Bartry... :/
Ciekawe, jak to będzie wyglądać - oby wszystko poszło dobrze. Vamos Barca!

0

Ale poklepali :D

0

Przedłużać! :D

0

Liczę na to, że Pinto zostanie. :)

0

Co za gooolazo! o.O Brawo!!! :D
I ten zaciesz Martino :D

0

Po 3 pkt., Vamos Barca!

0

Liczę na to, że zostanie na kolejny rok i kupimy tylko Ter Stegena :)

0

Ale ten ktoś będzie szczęściarzem! :D Ja nie mogę... :P

0

Pytania świetne! :D

0

Najgorszym wydarzeniem był nawrót choroby. Później smutne było odejście Erica i porażka w dwumeczu.

0

finał: Argentyna - Brazylia, zwycięstwo Messiego i spółki ;)
Mecz o 3 miejsce wygrywa Hiszpania :P

0

Liczę, że Chile wyjdzie z grupy razem z Hiszpanią :)

0

Bardzo się cieszę! :D Chociaż... Poczekam jak już wszystko będzie oficjalnie :P

0

Myślę, że większość z nas będzie wtedy płakać... :(

0

Courtoisa iTer Stengen - obojętnie który przyjdzie, będę zadowolona ;)

0

Nie rozumiem dlaczego nie chcą Martino. A teraz wiecznie plotki na temat jego następcy... :/

0

Ogromny szacunek, brawo Alexis! :)

0

Ha ha ha xD Ale wkręcają :D

0

Bardzo lubię czytać wywiady z Bartrą :) Zawsze fajnie odpowiada na pytania. :)

0

A jakie emocje :D

0

Taak! :D to byłby kolejny świetny prezent :) Liczę, że jeszcze Montoya przedłuży i będzie super :P

0

Nowy kontrakt Iniesty, wygrana z Getafe i utrzymanie lidera - piękny prezent dla wszystkich Cules! :D

0

I bardzo dobrze :D Wyczyścił sobie konto, odpocznie i pomoże drużynie w meczu z Atletico :)

0

Karny! :D

0

Dobrze, że Pedro wrzucał, a nie Alves :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?