Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
What?! -.-
0
Tylko Abby Wambach!
0
Ja tam wolę oglądać Montoye, który jest młody i zdarzają mu się drobne błędy, niż Alvesa, który od dwóch sezonów gra mega piach. :/
W obronie masakra, a jak widzę te jego "wrzutki"... Brak słów na jego grę.
Mam nadzieje, ze Martin pokaże klasę w meczu z Levante :)
0
Taa super to było... -.-
Mamy tylko niecałe 3 minuty :/
0
Valdes! Mamy ponad 10 min... Musimy to wygrać!
0
Szkoda, że nie ma Bartry... :/
Ciekawe, jak to będzie wyglądać - oby wszystko poszło dobrze. Vamos Barca!
0
Ale poklepali :D
0
Przedłużać! :D
0
Liczę na to, że Pinto zostanie. :)
0
Co za gooolazo! o.O Brawo!!! :D
I ten zaciesz Martino :D
0
Po 3 pkt., Vamos Barca!
0
Liczę na to, że zostanie na kolejny rok i kupimy tylko Ter Stegena :)
0
Ale ten ktoś będzie szczęściarzem! :D Ja nie mogę... :P
0
Pytania świetne! :D
0
Najgorszym wydarzeniem był nawrót choroby. Później smutne było odejście Erica i porażka w dwumeczu.
0
finał: Argentyna - Brazylia, zwycięstwo Messiego i spółki ;)
Mecz o 3 miejsce wygrywa Hiszpania :P
0
Liczę, że Chile wyjdzie z grupy razem z Hiszpanią :)
0
Bardzo się cieszę! :D Chociaż... Poczekam jak już wszystko będzie oficjalnie :P
0
Myślę, że większość z nas będzie wtedy płakać... :(
0
Courtoisa iTer Stengen - obojętnie który przyjdzie, będę zadowolona ;)
0
Nie rozumiem dlaczego nie chcą Martino. A teraz wiecznie plotki na temat jego następcy... :/
0
Ogromny szacunek, brawo Alexis! :)
0
Ha ha ha xD Ale wkręcają :D
0
Bardzo lubię czytać wywiady z Bartrą :) Zawsze fajnie odpowiada na pytania. :)
0
A jakie emocje :D
0
Taak! :D to byłby kolejny świetny prezent :) Liczę, że jeszcze Montoya przedłuży i będzie super :P
0
Nowy kontrakt Iniesty, wygrana z Getafe i utrzymanie lidera - piękny prezent dla wszystkich Cules! :D
0
I bardzo dobrze :D Wyczyścił sobie konto, odpocznie i pomoże drużynie w meczu z Atletico :)
0
Karny! :D
0
Dobrze, że Pedro wrzucał, a nie Alves :P