0

Boże...

0

Świetny skład :D
Oby Barca dostarczyła nam dzisiaj tyle szczęścia co Stoch ;) Vamos, po 3 pkt.! :D

0

Skład ok, ale chciałabym zobaczyć Montoye ;)

0

Liczę na świetne widowisko. :) Oczywiście będzie bardzo trudno, ale liczą się tylko 3 pkt. i powrót na fotel lidera. Vamos! :D

PS. Bardzo podoba mi się hymn Sevilli ;)

0

Świetny wywiad! Pique to świetny gość, taki, którego chciałoby się znać i z nim przyjaźnić. Uwielbiam wywiady z nim, zawsze super odpowiada na pytania :)

0

No kurdee. Siedzę, oglądam - nic się nie dzieje.
Wyszłam na moment, wracam i 2:0. :P
Ale powtórka... Jak Alexis tego nie wbił?? o.O

0

Wkurza mnie zachowanie Alvesa... Robi z siebie kretyna :/

0

Alves, Boże...

0

Lepiej późno niż wcale... :)

0

Niech ich tam Pinto równo opieprzy!!!

0

Ta nasza skuteczność... Wymiata, nie ma co.

0

Matko... 2 wyborne sytuacje.

0

Z całego serca życzę mu, aby jechał na MŚ :)
Zasłużył sobie.

0

Brawo dziewczyny!

0

Jezu, mogliby ten mecz chociaż zremisować...
Chociaż nie należy im się nawet jeden punkt!

0

Szkoda, że przegrają, stracą punkty, lidera...
Ale kuźwa niech w końcu zobaczą jaką padake grają!!! No ludzie...

0

Matko Boska... -.-

0

Messi to stoi, albo drepta...

0

Mamy 20 min, żeby odwrócić wynik na naszą korzyść.
Tylko sama nie wiem, czy nadal w to wierzę... :/

0

To są jakieś kpiny!!!

0

Nigdy nie zapomnę goli przeciwko Realowi... ;)

0

Tarzan! :D

0

Co za gooooolzo!!! :D

0

Świetna wiadomość na koniec dnia! :D
Bardzo się cieszę, że przedłużyli umowy ;)

0

A może Afellay będzie miał asystę przy golu Messiego? :D

0

Wejdzie Ibi :D

0

Pedritooooo! :D

0

Matko...

0

OMG Alves... -.-

0

Oni to naprawdę zawsze chcą wejść z piłką do bramki... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?