Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Boże...
0
Świetny skład :D
Oby Barca dostarczyła nam dzisiaj tyle szczęścia co Stoch ;) Vamos, po 3 pkt.! :D
0
Skład ok, ale chciałabym zobaczyć Montoye ;)
0
Liczę na świetne widowisko. :) Oczywiście będzie bardzo trudno, ale liczą się tylko 3 pkt. i powrót na fotel lidera. Vamos! :D
PS. Bardzo podoba mi się hymn Sevilli ;)
0
Świetny wywiad! Pique to świetny gość, taki, którego chciałoby się znać i z nim przyjaźnić. Uwielbiam wywiady z nim, zawsze super odpowiada na pytania :)
0
No kurdee. Siedzę, oglądam - nic się nie dzieje.
Wyszłam na moment, wracam i 2:0. :P
Ale powtórka... Jak Alexis tego nie wbił?? o.O
0
Wkurza mnie zachowanie Alvesa... Robi z siebie kretyna :/
0
Alves, Boże...
0
Lepiej późno niż wcale... :)
0
Niech ich tam Pinto równo opieprzy!!!
0
Ta nasza skuteczność... Wymiata, nie ma co.
0
Matko... 2 wyborne sytuacje.
0
Z całego serca życzę mu, aby jechał na MŚ :)
Zasłużył sobie.
0
Brawo dziewczyny!
0
Jezu, mogliby ten mecz chociaż zremisować...
Chociaż nie należy im się nawet jeden punkt!
0
Szkoda, że przegrają, stracą punkty, lidera...
Ale kuźwa niech w końcu zobaczą jaką padake grają!!! No ludzie...
0
Matko Boska... -.-
0
Messi to stoi, albo drepta...
0
Mamy 20 min, żeby odwrócić wynik na naszą korzyść.
Tylko sama nie wiem, czy nadal w to wierzę... :/
0
To są jakieś kpiny!!!
0
Nigdy nie zapomnę goli przeciwko Realowi... ;)
0
Tarzan! :D
0
Co za gooooolzo!!! :D
0
Świetna wiadomość na koniec dnia! :D
Bardzo się cieszę, że przedłużyli umowy ;)
0
A może Afellay będzie miał asystę przy golu Messiego? :D
0
Wejdzie Ibi :D
0
Pedritooooo! :D
0
Matko...
0
OMG Alves... -.-
0
Oni to naprawdę zawsze chcą wejść z piłką do bramki... :/