0

Nie należę do osób, które hejtują i wyrzucają piłkarzy, ale na Alvesa to ja już patrzeć nie mogę... Już w tamtym sezonie grał padake, ale to co robi w tym to jest po prostu kabaret! Te jego "wrzutki", pajacowanie na boisku, głupie granie, straty (co sobie przypomnę o wczorajszym meczu, to widzę tylko tą kretyńską stratę, po której padła bramka). Plus brak szacunku dla rywala na boisku. Niczego bardziej nie pragnę od tego, żeby Dani odszedł po sezonie, nie jest godzien nosić tej koszulki...

0

Super, że gra Bartra! Mam wątpliwości co do Cesca, ale wierzę w Martino...
Vamos Barca, po zwycięstwo!

0

Wielkie brawa!! :)

0

Smutno, że tak się stało... :(

0

Rozumiem zdenerwowanie, złość na piłkarzy, bo też jestem zła, ale ludzie...
Czekanie na piłkarzy, żeby ich wyzywać od najgorszych? Pewnie ci sami "kibice" jeszcze niedawno cieszyli się ze zwycięstw... :/

0

Nie jesteśmy w najlepszej sytuacji, ale wierzę do końca. I wkurza mnie to, że drużyna oddaje tyle strzałów i nic nie wpada :/

0

Jak dla mnie najlepszy piłkarz w dzisiejszym meczu. Brawo Montoya!

0

Wygrywaliśmy z Manchesterem, Realem - trener i drużyna zaje*iści, przegrywamy - wszyscy do wywalenia! Ja też jestem zła i poirytowana, że w ciągu 3 dni odpadliśmy z LM + skomplikowaliśmy sobie sytuację w lidze, ale nie wyrzucam po każdym meczu trenera i piłkarzy... Fakt, potrzebujemy zmian i odświeżenia, ale mimo wszystkich przeciwności i złych wyników z klubem jest się na dobre i na złe. VeB! Oby obudzili się na środowy finał.

0

30 min. na strzelenie dwóch bramek... Super. :/

0

Boże..

0

Brawo Montoya!

0

Jak na razie, to tylko Montoya mi się podoba... :/

0

Gratulacje dla drużyny! :)

0

Wielkie brawa! :D
Po zwycięstwo w poniedziałek ;)

4

Prawdziwi Culés są z klubem na dobre i na złe. ;)
Nawet jak nie daj Boże przegramy te mecze, to i tak bym chciała, żeby Martino został na kolejny sezon. :) Ale wierzę w tą drużynę, dadzą radę! :D

0

Dużo ostatnio tych karnych... :P

0

Niech się kurde więcej bawią...

1

Z ostatnią drużyną, w takim składzie, na Camp Nou, a taka gra... :/

0

Boże. Nie da się patrzeć na grę Alvesa, czy to w defensywie, czy ofensywie... :/

1

Ładnie ich tam Alexis wkręcał :D
Brawo Leo! Po kolejne bramki :P

0

Szkoda, że Montoya nie gra...
Po 3 pkt. i świetny mecz. Vamos Barca!

5

Wielkie brawa dla dziewczyn! :)

1

Pinto; Montoya (chłopak dawno nie grał, a Daniemu przyda się odpoczynek), Bartra, Mascherano, Adriano; Busquets/Song, Xavi/Fabregas, Iniesta; Alexis, Messi, Pedro. ;)

2

Liczę na to, że mimo wszystko ter Stegen będzie naszym bramkarzem ;)

0

Za to, co Villa dał Barcelonie, za gole, radość... Gwizdy nie powinny mieć miejsca :/ Było mi przykro.

0

Wchodzę na stronę a tu taki news i szok! :/ No pięknie... Oby odwołanie coś dało, bo będziemy w d....

0

Za tydzień trzeba będzie zagrać jeszcze lepszy mecz. VeB!

0

Kurdeee

0

Iniesta

0

Pięknie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?