Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po zwycięstwo dla Tito!
0
Ile jeszcze razy napiszecie, żeby wyłączyć komentarze?!!
Czy to jest teraz najważniejsze? Ja nie mogę...
0
Nie mogę w to uwierzyć. Jak tylko przeczytałam o jego śmierci natychmiast się popłakałam... Walczył do końca. Niech spoczywa w pokoju.
1
Jestem za tym, żeby Martino został.
Niech dadzą mu wolną rękę. Jak do nas przychodził miał utrudnione zadanie. Nie mógł stworzyć swojej drużyny, nie miał całego presezonu, itp. Niech zostanie na przyszły sezon i się wykaże, wtedy na koniec oceni się jego pracę ;)
4
Również z całego serca życzę Argentynie zdobycia MŚ :D
5
Ja w przyszłości w roli kapitana widzę Bartre :D
Już teraz można zauważyć, jak nieraz ustawia kolegów i ich motywuje ;)
0
Super, najlepsza wiadomość dzisiejszego dnia! :D
Ale Zubi się pewnie nie cieszy :P
0
Trzymam kciuki za Bayern i Guradiole! :D
7
Ja nadal liczę na to, że Martino zostanie na następny sezon.
Dałabym mu szansę, jeśli kolejny sezon byłby nieudany, to wtedy można by się zastanawiać nad innym trenerem.
0
gooooooooooooool
0
Boże w końcu! Teraz szybciutko Barca następny gol
0
Ciężkie czasy nastały... :( Ja już chce koniec tego sezonu.
0
Brawo!
0
Oby po przerwie skuteczność była lepsza ;)
0
Masz jakiś problem? W ogóle jaka chora odpowiedź...
Oczywiście mówiłam o jego grze, ale co masz w głowie to już twoja sprawa.
5
No ludzie. Ja już nie mam sił na tą naszą nieskuteczność...
0
Song mi się dzisiaj podoba ;)
0
OMG...
0
Boże!
0
Już widziałam piłkę w siatce :D
0
Ale to było piękne
0
Ach ta nasza skuteczność... :/
0
Mimo wszystko liczę na dobrą grę naszych i zwycięstwo. Vamos Barca!
5
Wszytko ładnie, pięknie... Ale Alves?! :/ Montoya zasłużył sobie na grę, za to Dani wręcz przeciwnie.
3
Co za durny skład przewidują (chociaż bardzo prawdopodobne, że taki właśnie będzie)... -.- Nawet nie chcę widzieć Alvesa na boisku, Cesc też bez formy. :/
Pinto, MONTOYA (!), Bartra, Mascherano, Adriano, Song, Xavi, Iniesta, Alexis, Messi, Pedro
0
Przesadzili... Nie ładnie z ich strony :/
0
Hahahahaha xD Co za brednie :D
0
Zawsze będę zdania, że piłkarze zarabiają za dużo (i nie chodzi tu tylko o Leo). Po prostu taki hajs, jak niektórzy zarabiają to się w głowie nie mieści...
2
Dla zarządu i tak wszystko jest w jak najlepszym porządku...
0
Bierzcie go PSG, czym prędzej! Jeszcze pojadę mu walizki spakować...