0

Pinto!

0

Pique...

0

Szkoda, że nie gra Roberto, ale to trener wybiera...
Po zwycięstwo, Vamos!

0

Roberto za Inieste, reszta raczej ok :)

0

"Antonio Sanabria: Marzeniem mojego syna jest grać w Barcelonie" 2 dni temu był news, że chce zostać i czekać na swoja szansę, a dzisiaj już nie?
Kłamie tata, czy agent?

0

Kurcze, chyba trafiły najgorzej jak mogły... :/
Ale ja i tak bardzo wierzę w dziewczyny! :D

0

Wielka szkoda :( Trzymaj się Valdes i wracaj do pełni zdrowia! :)

0

Ach te kontuzje... Nie dobrze :/

0

Nigdy nie zapomnę tego gola :D Boże, cieszyłam się jak opętana, jak strzelił i dał Hiszpanii Mistrzostwo Świata... :P Ten moment będzie zawsze w mojej pamięci :)
Iniesta - człowiek od strzelania ważnych i pięknych bramek :D

0

O! Jordi... :D Jak dawno nie było go "widać" :P Wracaj do zdrowia! :)

0

Liczę, że uda się Argentynie sięgnąć po MŚ na Brazylijskiej ziemi :D

0

Nie ma co, obiektywizm pełną gębą... -.-
Xavi? Za co? Za to, że jest Hiszpanem...? :/

0

Adriano to świetny piłkarz i człowiek! Cieszę się, że mamy go w drużynie :D
Życzę mu, aby spełniło się jego marzenie i pojechał na MŚ, ponieważ zasłużył. :)

0

Uwierzę, jak Iniesta podpisze nową umowę... Zubizarreta mówił też, że V.V. podpisze wkrótce nowy kontrakt, a wszyscy wiemy jak to się skończyło. :)

0

Co do szybkiego powrotu Leo... Wolałabym, żeby wrócił później, ale w 100% wyleczył kontuzje. :)

0

Ale o co Ci chodzi? -.- Według Ciebie Messi zasłużył sobie w tym roku na ZP?

0

Leo nie powinien wygrać ZP. Przykro to mówić, ale taka prawda. Myślę, że na najlepszej drodze, żeby zdobyć nagrodę jest C.Ronaldo...

0

Nie rozumiem tych hejtów... On powinien być przez każdego kibica kochany, za to co już zrobił dla Barcelony, co robi i jeszcze zrobi! Może być bez formy, może nas denerwować fakt, że gra często choć słabo, ale SZACUNEK mu się należy!
Co do newsa, to cieszę się, że nic mu nie jest. :)

0

Liczę, że Bartra, jak i Montoya podpiszą wkrótce nowe kontrakty :D

0

Mam pytanie do kogoś, kto już zakupił tę książkę. :) Czy w tej książce jest to co w wydaniu pierwszym, tylko lekko wzbogacona, czy całkiem coś innego? :D

0

Na ten sezon są super, domowa jak i wyjazdowa :D No i te z sezonu 2010-2011 ;D Te takie sobie...

0

Trzymaj się Jona i wracaj! :D

0

Najważniejsze, żeby wszyscy wrócili bez kontuzji...

0

Cesc w ataku...
Mam nadzieję, że na środku będzie grać Neymar, a Tello na swojej ulubionej pozycji - lewe skrzydło :D

0

Świetna wiadomość :D Chłopak zasłużył swoja świetną grą, oby już w najbliższych meczach zadebiutował :)

0

Bo przecież to jest najważniejsze... -.-

0

Co za pech! Bardzo mi szkoda Leo... :(
Trzymaj się mistrzu!

0

Barca!

0

Ajjj :/ Ale Victor i tak wymiata :D

0

Alves to jest łeb... -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?