Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gol! :D
0
Ajjj :/
0
Brak słów, żeby opisać to, co wyrabia sędzia...
0
A Tello druga asysta :P
0
Piękna akcja i gol! :D
0
Jak mnie denerwuje jak Alves jest z przodu i idzie kontratak, a on sobie powolutku wraca, a Bartra musi dwie pozycje pilnować...
0
Alexis i 1:1 :D Co za brama! :D
0
Jakby to wpadło! :D
0
Było zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwie... A szkoda :/
0
Mam nadzieje, że wkrótce zostanie przetłumaczona na język polski, na pewno ją kupię :)
0
Po 3 pkt. i na zero z tyłu! :D
0
Valdés; MONTOYA, Bartra, Pique, Adriano; SONG(!), Cesc, Roberto/Iniesta; TELLO, Neymar, Alexis.
0
Chciałabym taki skład. Valdes; MONTOYA, Bartra, Pique, Adriano; SONG, Cesc, Roberto; TELLO, Neymar, Alexis :D
0
Życzę mu zdobycia nagrody Zamory i oczywiście trypletu razem z resztą :D
0
Ja od zawsze liczyłam na Bartrę. Jeszcze się nie zdarzyło, żebym go skrytykowała... Zawsze widziałam w nim potencjał na jednego z najlepszych. Szkoda tylko, że Tito/Roura nie dawali mu szans na grę w poprzednim sezonie, a rzucili na głęboka wodę w meczach z Bayernem, ponieważ nie mieli innej możliwości. Nie zdziwiło mnie, że wypadł kiepsko z taką drużyną, ponieważ nie grał prawie wcale, a nagle musiał grać w półfinale LM! Wtedy go broniłam, bo bardzo dobrze rozumiałam jego sytuację. Zawsze jak gra liczę, że pokaże na co go stać i przekona tych co w niego nie wierzą, choć po ostatnich meczach jestem dobrej myśli :) Visca el Bartra! :D
0
A co mnie kurde obchodzi Azja?! Tu jest Europa. Barcelona leży w Europie i niech mecz będzie o normalnej porze (godz. 20/22)! Dla kasy i Azjatów to są w stanie spierdzielić atmosferę El Clasico, żeby tylko hajs się zgadzał... Co za czasy! :/
0
Najważniejsza wygrana. :D Mecz ciężki i mimo wszystko nerwy do samego końca były :P
0
Jakby podał do Tello :/
0
Song oczywiście na koniec... :/
0
No nie...
0
Mogliby strzelić na 2:0 żeby nie było nerwówki :P
0
Jest Tello :D ale zdjęłabym Xaviego/Inieste
0
Goooooooooool :D
0
Boże...
0
Ja już nie mam cierpliwości na PEDRO... :/
0
Jeszcze Bartra coś strzeli, jak reszta się nie kwapi :P
0
Xavi i jego wrzucanie piłek... -.-
0
Ajj :/ Blisko :P
0
Tylko niech Neymar nie schodzi z boiska... ;/
0
Skład na Celtic: Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Busquets, Xavi, Iniesta, Neymar, Cesc, Pedro