0

Gol! :D

0

Ajjj :/

0

Brak słów, żeby opisać to, co wyrabia sędzia...

0

A Tello druga asysta :P

0

Piękna akcja i gol! :D

0

Jak mnie denerwuje jak Alves jest z przodu i idzie kontratak, a on sobie powolutku wraca, a Bartra musi dwie pozycje pilnować...

0

Alexis i 1:1 :D Co za brama! :D

0

Jakby to wpadło! :D

0

Było zbyt pięknie, żeby mogło być prawdziwie... A szkoda :/

0

Mam nadzieje, że wkrótce zostanie przetłumaczona na język polski, na pewno ją kupię :)

0

Po 3 pkt. i na zero z tyłu! :D

0

Valdés; MONTOYA, Bartra, Pique, Adriano; SONG(!), Cesc, Roberto/Iniesta; TELLO, Neymar, Alexis.

0

Chciałabym taki skład. Valdes; MONTOYA, Bartra, Pique, Adriano; SONG, Cesc, Roberto; TELLO, Neymar, Alexis :D

0

Życzę mu zdobycia nagrody Zamory i oczywiście trypletu razem z resztą :D

0

Ja od zawsze liczyłam na Bartrę. Jeszcze się nie zdarzyło, żebym go skrytykowała... Zawsze widziałam w nim potencjał na jednego z najlepszych. Szkoda tylko, że Tito/Roura nie dawali mu szans na grę w poprzednim sezonie, a rzucili na głęboka wodę w meczach z Bayernem, ponieważ nie mieli innej możliwości. Nie zdziwiło mnie, że wypadł kiepsko z taką drużyną, ponieważ nie grał prawie wcale, a nagle musiał grać w półfinale LM! Wtedy go broniłam, bo bardzo dobrze rozumiałam jego sytuację. Zawsze jak gra liczę, że pokaże na co go stać i przekona tych co w niego nie wierzą, choć po ostatnich meczach jestem dobrej myśli :) Visca el Bartra! :D

0

A co mnie kurde obchodzi Azja?! Tu jest Europa. Barcelona leży w Europie i niech mecz będzie o normalnej porze (godz. 20/22)! Dla kasy i Azjatów to są w stanie spierdzielić atmosferę El Clasico, żeby tylko hajs się zgadzał... Co za czasy! :/

0

Najważniejsza wygrana. :D Mecz ciężki i mimo wszystko nerwy do samego końca były :P

0

Jakby podał do Tello :/

0

Song oczywiście na koniec... :/

0

No nie...

0

Mogliby strzelić na 2:0 żeby nie było nerwówki :P

0

Jest Tello :D ale zdjęłabym Xaviego/Inieste

0

Goooooooooool :D

0

Boże...

0

Ja już nie mam cierpliwości na PEDRO... :/

0

Jeszcze Bartra coś strzeli, jak reszta się nie kwapi :P

0

Xavi i jego wrzucanie piłek... -.-

0

Ajj :/ Blisko :P

0

Tylko niech Neymar nie schodzi z boiska... ;/

0

Skład na Celtic: Valdés, Alves, Piqué, Bartra, Adriano, Busquets, Xavi, Iniesta, Neymar, Cesc, Pedro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?