0

Bardzo bym chciała taki skład: Valdés, Alves, Bartra, Piqué, Adriano; SONG (ale i tak pewnie będzie Busquets), Cesc, Iniesta; Tello/Pedro, Neymar, Alexis. :)

0

Brawo dziewczyny! :D

0

Zima w Madrycie... Ale w tej białej części ;D

0

Brawo Atletico! :D

0

Villa jaki szczęśliwy :D Uwielbiam go, oby świętował z kolegami zwycięstwo :P

0

Co za emocje! :D Oby szczęśliwie dla Atletico :P

0

Nie wierzę!

0

Drewno Arbeloa w końcu dostał kartkę...

0

Fajnie, jakby Villa im strzelił gola :D Bo wiemy, że potrafi :P

0

No nareszcie Tello

0

Szkoda tylko, że niewielu wierzyło w Bartre i nie chciało go w Barcelonie... :/ Mam nadzieję, że chłopka jeszcze nie raz pokaże nam się z tak dobrej strony, a może jeszcze lepszej, czego mu bardzo życzę :) Vamos Bartra! :D

0

Dawać Tello i Neymara, niech poszaleją na skrzydłach! :D

0

Bartra dzisiaj broni, rozgrywa, atakuje :P

0

Brawo Adriano! :D

0

Bartra jest dziś super :D

0

Brawo Bartra! Ładnie gra, oby tak dalej! :D

0

Byłam za innym składem, ale cóż... Po zwycięstwo i kolejne 3 pkt.! :D

0

Valdés; MONTOYA, Piqué, Bartra, Adriano; SONG, Cesc, Roberto(?); Pedro, Messi, TELLO :)

0

Po zwycięstwo dziewczyny! :D

0

To jest śmieszne, że piłkarze tyle zarabiają! To się w głowie nie mieści, nawet jeśli chodzi o najlepszych...

0

Iniesta jest niesamowity, uwielbiam go! :D A jak mądrze odpowiada na pytania dotyczące sędziego, słów Pique i Arbeloi. Klasa! :D Andres będzie czarował w Barcelonie do końca kariery :)

0

Szkoda, że nie powołuje Ronaldinho :/ No i Adriano...

0

Bardzo fajny komplet :D Oby szczęśliwe :P

0

Do końca życia będę mu wdzięczna za to wszystko, co zrobił dla Barcelony nie tylko jako trener, ale również jako piłkarz. :D Mam nadzieję, że jeszcze wróci, tak jak obiecał ;)

0

Już niech nie przesadzają... Tu nie rządzą piłkarze, tylko trener i to bardzo fajnie widać, co mi się podoba. Martino ma swój sposób pracy, który mi się podoba i ja mu ufam w 100% :) Pep i Tito ich troszeczkę rozpieścili :P

0

o kurde Leo schodzi :P Ale jest Roberto! :D

0

Bartra! :D

0

Niech się więcej bawią teraz...

0

No i nie będzie do zera... :/

0

Zmiany by się przydały... Mam na myśli Tello i Roberto :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?