Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo bym chciała taki skład: Valdés, Alves, Bartra, Piqué, Adriano; SONG (ale i tak pewnie będzie Busquets), Cesc, Iniesta; Tello/Pedro, Neymar, Alexis. :)
0
Brawo dziewczyny! :D
0
Zima w Madrycie... Ale w tej białej części ;D
0
Brawo Atletico! :D
0
Villa jaki szczęśliwy :D Uwielbiam go, oby świętował z kolegami zwycięstwo :P
0
Co za emocje! :D Oby szczęśliwie dla Atletico :P
0
Nie wierzę!
0
Drewno Arbeloa w końcu dostał kartkę...
0
Fajnie, jakby Villa im strzelił gola :D Bo wiemy, że potrafi :P
0
No nareszcie Tello
0
Szkoda tylko, że niewielu wierzyło w Bartre i nie chciało go w Barcelonie... :/ Mam nadzieję, że chłopka jeszcze nie raz pokaże nam się z tak dobrej strony, a może jeszcze lepszej, czego mu bardzo życzę :) Vamos Bartra! :D
0
Dawać Tello i Neymara, niech poszaleją na skrzydłach! :D
0
Bartra dzisiaj broni, rozgrywa, atakuje :P
0
Brawo Adriano! :D
0
Bartra jest dziś super :D
0
Brawo Bartra! Ładnie gra, oby tak dalej! :D
0
Byłam za innym składem, ale cóż... Po zwycięstwo i kolejne 3 pkt.! :D
0
Valdés; MONTOYA, Piqué, Bartra, Adriano; SONG, Cesc, Roberto(?); Pedro, Messi, TELLO :)
0
Po zwycięstwo dziewczyny! :D
0
To jest śmieszne, że piłkarze tyle zarabiają! To się w głowie nie mieści, nawet jeśli chodzi o najlepszych...
0
Iniesta jest niesamowity, uwielbiam go! :D A jak mądrze odpowiada na pytania dotyczące sędziego, słów Pique i Arbeloi. Klasa! :D Andres będzie czarował w Barcelonie do końca kariery :)
0
Szkoda, że nie powołuje Ronaldinho :/ No i Adriano...
0
Bardzo fajny komplet :D Oby szczęśliwe :P
0
Do końca życia będę mu wdzięczna za to wszystko, co zrobił dla Barcelony nie tylko jako trener, ale również jako piłkarz. :D Mam nadzieję, że jeszcze wróci, tak jak obiecał ;)
0
Już niech nie przesadzają... Tu nie rządzą piłkarze, tylko trener i to bardzo fajnie widać, co mi się podoba. Martino ma swój sposób pracy, który mi się podoba i ja mu ufam w 100% :) Pep i Tito ich troszeczkę rozpieścili :P
0
o kurde Leo schodzi :P Ale jest Roberto! :D
0
Bartra! :D
0
Niech się więcej bawią teraz...
0
No i nie będzie do zera... :/
0
Zmiany by się przydały... Mam na myśli Tello i Roberto :)