Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdés; Montoya, Bartra, Puyol, Adriano; SONG (!), Iniesta/Roberto, Xavi/Cesc; TELLO, Neymar, Pedro.
0
To było wiadomo od samego początku... Brać Ter Stegena, bo jeszcze nam go ktoś sprzątnie, albo przedłuży umowę. Młody i tani. Courtois jest świetny, ale nierealne jest jego sprowadzenie.
0
Nie ważne kto sędziuje, ważne żeby sprawiedliwie!
0
Brawo dziewczyny! :D Szkoda, że Unia Racibórz odpadła. :/ Ale liczę, że w następnym sezonie będzie lepiej (liczę też, że grać będzie Medyk Konin) ;)
0
Niech nie przedłuża umowy z Borussią, tylko latem przyjeżdża do nas! :D
0
"Jak sam przyznał, nie chce wracać do Liverpoolu, gdzie będzie musiał przyjąć rolę bramkarza numer dwa" haha, bo niby u nas będzie pierwszym bramkarzem? A w życiu! Niech kupią Ter Stegena, Reina co najwyżej jako rezerwowy...
0
Szkoda. Kolejna porażka i znowu jednym golem :/
0
Jest świetny, tylko musi dużo więcej grać. Mam nadzieję, że zostanie i przedłuży kontrakt :)
0
Jeśli to prawda, bardzo mnie to cieszy! :D A Reina na rezerwę :P
0
Jeśli Reina miałby do nas przyjść, to tylko i wyłącznie jako DRUGI bramkarz.
0
Nie wierzę... Doznać kolejnej kontuzji, będąc kontuzjowanym o.O Już myślałam, że za kilka dni będzie gotowy do gry, a tu taka wiadomość. :/ Trzymaj się Jordi i wracaj szybko!
0
"Chciałbym nigdy nie odchodzić". "Zawsze chciałem grać dla Barçy i teraz, kiedy mam do tego okazję, nie wypuszczę tego z rąk." Bardzo podoba mi się ta wypowiedź :D
0
Z całego serca mu życzę, aby mógł zagrać na MŚ :)
0
Liczę, że w rewanżu wygrają :)
0
Będzie bardzo ciężko, ale liczę na zwycięstwo w każdym meczu ;)
0
Powodzenia! I po zwycięstwo :D
0
Pięknym pożegnaniem dla Valdesa byłoby zdobycie z drużyną trypletu ;D
0
Brak mi słów... Valdes podjął decyzje i jej nie zmieni, zresztą sam już o tym mówił! Trzeba to uszanować i tyle, niech się z tym pogodzą. Co do transferu Courtois, jest naprawdę mała szansa na to, że do nas trafi. Chelsea, a już na pewno Mou go nie puszczą. Zarząd będzie się przy nim upierał całe okienko, a obudzą się na koniec, gdzie zostaną bez nikogo. (tak jak z Silvą i Luizem).
0
Najważniejsze, żeby wszyscy wrócili cali, bez żadnych kontuzji...
0
Nie ma to jak popsuć atmosferę, tylko dlatego, żeby Azjaci mogli oglądać w lepszej dla nich godzinie... -.- a i jeszcze kasa musi się zgadzać! Żenada... Śmiech i nic więcej!
0
Brawo! :D Oby tak dalej, wygrywać i nie tracić bramek :)
0
Szkoda tylko, że to nie jest rotacja... Martino go wystawia, bo nie ma innego stopera. Mam tylko nadzieję, że jak wróci Masche i Puyol, to Bartra nie będzie ostatnim stoperem.
0
Mam nadzieję, że będzie grać dużo więcej, bo zasługuje, a na ławce się tylko marnuje... :)
0
Brak słów na sędziowanie w Hiszpanii...
0
No trzeba przyznać, że świetny mecz w jego wykonaniu, oby tak dalej! :D Piękny gol na 1:1 ;)
0
No i mamy kolejne zwycięstwo i 3 pkt.! :D Visca el Barca!
0
Czemu nie da pograć np. Motoyi, Roberto...?
0
Sędziowie... Brak słów.
0
Schodzi Tello. Nienajlepszy mecz w jego wykonaniu, ale 2 asysty ma i szkoda tej poprzeczki :)
0
Ney! :D