0

Wszystko super, ale o tej murawie mógłby już nie wspominać, bo wszyscy grali na tej samej. Zresztą niech się w końcu nauczą, że nie wszędzie trawa jest taka super jak na Camp Nou...

0

Mimo wszystko nie powinien grać z Malagą, nawet jakby czuł się gotowy. Niech lepiej odpocznie i będzie w pełni sił na Atletico.

0

Jak dla mnie, to Martino powinien zdecydować kogo chce w swoim sztabie.

0

Masakra te kontuzje... :/ Trzymaj się Ibi!

0

A ja do wczoraj nawet lubiłam Atletico. Ale nie ma co się dziwić, w końcu Madryt... -.-

0

Nie podoba mi się to... :/ Messi od tego meczu z PSG ma co jakiś czas urazy :/ Oby to wyleczyli raz a porządnie. Leo wracaj do zdrowia, musisz być gotowy na Atletico! :)

0

Życzę samych sukcesów w nowym sezonie! :D

0

Brawo Ney! Wszedł na boisko i po kilku minutach strzelił wyrównującego gola, który z pewnością dodał sił naszym piłkarzom :) Po drugie: jeszcze nie raz będzie wymiatał z Leo i resztą na boisku, także spokojnie, trochę cierpliwości :P
PS. Tak jak ktoś niżej już napisał, nie podobają mi się te urazy Messiego :/

0

Mecz był bardzo trudny, remis naprawdę cieszy, ale... Na litość Boską! Trzeci piłkarz, który pie*rzy o suchej murawie?! Wszyscy grali na tej samej, zresztą niech się w końcu nauczą, że nie wszędzie jest trawa jak na Camp Nou... No ludzie. :/

0

haha ale hejty na Ville xD On już nie gra w Barcelonie, więc może robić co chce po strzeleniu bramki! A trzeba przyznać, że gol był piękny. Zresztą wiadomo było, że podczas meczu nie będzie przyjaźni między nim a byłymi kolegami, przecież gra w innym klubie i chce się pokazać z jak najlepszej strony. Po meczu znowu byli przyjaciółmi, co było bardzo fajnie widać po ostatnim gwizdku. :) Villa to świetny piłkarz i człowiek, życzę mu jak najlepiej w Atletico, ale superpuchar po meczu na CN będzie nasz ;D VeB! Visca el Villa!

0

Jak ja tego nie cierpię! Alba przesadza i to bardzo :/ Ogólnie nie lubię takiego zachowania, tym bardziej u piłkarzy Barcelony...

0

No mecz niestety nie powalił na kolana. I to zero pomysłu na grę w pierwszej połowie... :/ No ale wynik 1:1 nie jest zły, teraz wygrać w dobrym stylu na CN i superpuchar nasz :) Atletico pokazało, że nie jest jak Levante. Podoba mi się decyzja trenera o zdjęciu Leo, choć na początku nie mogłam uwierzyć. :) VeB!

0

Vamos Barca! Po zwycięstwo! :D

0

Szkoda, że nie powołał Ronaldinho i Adriano :/

0

Skład MD :D Ale nawet jak trener wybierze inny skład, to będę spokojna :)

0

Casillas w Barcelonie - chętnie bym go u nas widziała, ale to jest nierealne. I myślę, że tak samo nierealne jest jego odejście z Realu.

0

Tak bardzo mi go szkoda :( Chłopak ma niezłego pecha z tymi kontuzjami :/ Trzymaj się Afellay!

0

Smutno będzie patrzeć, jak ulubiony piłkarz rywalizuje z klubem, który mam w sercu i w którym on sam grał :/ FC Barcelona ponad wszystko, ale Villa może strzelić po jednym golu w obu meczach ;D

0

Uwielbiam Ville! Jego styl gry, zachowanie na boisku i jeszcze bardziej poza boiskiem. Mam nadzieję, że strzeli w lidze bardzo dużo goli :) Co do superpucharu to liczę, że wygramy dwumecz w bardzo dobrym stylu, no ale Villa może nam strzelić po jednej bramce w Madrycie i na CN ;D VeB!

0

Spokojnie... Jeszcze nie raz ujrzymy magię pochodzącą z tego duetu ;D

0

O Leo schodzi. Niech odpoczywa na Atletico :P

0

Wchodzi Ney za Alexisa :)

0

Neymar też musi ciężko pracować, żeby grać w pierwszym składzie. Nic nie ma za darmo i za nazwisko :P Każdy musi dawać z siebie 100% :)

0

No to zaczynamy :D Po zwycięstwo! :)

0

Ale Wy ludzie przezywacie... -.- To są składy przewidywane, może trener nas zaskoczy i wystawi zupełnie inny? Ja mu ufam i niech wystawi taki, jaki uważa za najlepszy. Możliwe, że od początku zagra Xavi, w drugiej wejdzie Fabs, żeby był ograny na mecz z Atletico. Byle zagrać dobre spotkanie i zgarnąć 3 pkt. VeB!

0

Po zwycięstwo! Vamos Barca! :D

0

Oby wszystkie te mecze zakończyły się zwycięstwem! :D

0

Ale trzeba przyznać, że ładnie strzelił :P Trudno, każdemu może się zdarzyć samobój. A może po prostu bramki mu się pomyliły? ;D

0

Bardzo mi się podobają słowa wypowiedziane przez papieża :)

0

Nie ważne, czy dzień później do szkoły, czy nie. Wkurzające, że trzy mecze ligowe pod rząd w niedziele... :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?