0

Bardzo mnie cieszy, że redakcja pisze coraz więcej artykułów na temat kobiecej piłki :) Brawo! Oby tak dalej :)
Co do newsa. Będą miały bardzo ciężko, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia na ME! :)

0

Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Brazylii ;)

0

Brawo Iniesta i Neymar! :) świetny turniej w ich wykonaniu :)

0

Ha ha ha! Torres za mecz z Tahiti... -.-

0

Nie spodziewałam się takiego wyniku... :/
Brazylia zagrała naprawdę świetny mecz, Hiszpania, hmm... Szkoda, że nie udało się Hiszpanii wygrać pucharu, którego im brakuje. :(
Wielkie brawa dla Brazylii, gratulacje!

0

Szkoda, że Villa nie gra :/

0

Brawo dziewczyny! :D
PS. Również sobie pozwolę pogratulować rep. Polski U-17 dziewcząt zdobycia w piątek Mistrzostwa Europy, jeszcze raz wielkie brawa dziewczyny! :D

0

Liczę na naprawdę dobry mecz! :D Oczywiście ze zwycięstwem Hiszpanii! :P

0

Dopóki nie będzie oficjalnie, że Thiago odchodzi, ja będę mieć do końca nadzieję, że zostanie w Barcelonie :)

0

Zawsze może grać Adriano na ŚO :P

0

Szkoda, że Tottenham, liczyłam na Arsenal. :/ No ale trudno, najważniejsze żeby Villa był szczęśliwy i dużo grał :)

0

Taaa... Już widzę jak Thiago odchodzi do Realu. Zostanie w Barcelonie, albo przejdzie do Manchesteru United.

0

Po zwycięstwo La Roja!

0

Świetna wiadomość! :D Jeszcze jakby tak Thiago oficjalnie został w Barcelonie... ;)

0

Liczę na dobry mecz i oczywiście zwycięstwo La Roja! :D

0

Fajny z niego chłopak, niech się zgodzi na transfer i gra :) w końcu jest piłkarzem, a nie kibicem żeby oglądać mecze z trybun :)

0

Trzeba było się bardziej starać rok temu, jak odchodził z Milanu! Teraz to jest wręcz niemożliwe....

0

Szkoda go... :( Smutno będzie patrzeć, jak będzie odchodzić z Barcelony. Jak go kupiliśmy myślałam, że będzie bronił barw klubu do końca swojej kariery. :/

0

Liczę na finał Brazylia - Hiszpania i zwycięstwo Hiszpanów po pięknym meczu! :D

0

Ja mam jednak do końca nadzieję, że to Thaigo będzie cierpliwy i zostanie w Barcelonie!

0

Nie wiem, czy to dobry pomysł... :/ Mam wielki szacunek do V.V. i jestem wdzięczna za te lata, które spędził w Barcelonie, ale... Wolałabym, żeby odszedł tego lata. Po 1.dostaniemy za niego kasę (chyba, że naprawdę nikt go nie chce.) Po 2. Wątpię, czy miałby motywację do gry, myśląc ciągle o odejściu... A po 3. Broń Boże Reina w Barcelonie! Ter Stegen jak najbardziej TAK! :D

0

Życzę powodzenia w Bayernie! Wielu sukcesów, ale nie kosztem Barcy :P Życzę zdobycia Mistrzostwa i Pucharu Niemiec, ale nie LM jeśli miałoby to zaszkodzić Barcelonie ;D
PS. Lepiej się słucha jak Pep mówi po katalońsku/hiszpańsku :P

0

Mam nadzieję, że będzie: OFICJALNIE "Thiago: Zostaję w Barcelonie"!

0

Bardzo dobry mecz! :D Chociaż pierwsza połowa niekoniecznie, tak druga była świetna :P Również bardzo cieszy piękny gol Neymara :D

0

Chociaż jedna dobra wiadomość, jeśli chodzi o młodego piłkarza Barcelony. Jeszcze jakby Thiago zdecydował się zostać...

0

hahahahaha :D wiedziałam!

0

Torres?!

0

Mi szkoda Tahiti, bo mają serducho do gry

0

Jeszcze tu jesteś? Miałeś już iść....

0

Przepraszam? A gdzie ja napisałam, że go nie lubię?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?