Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo mnie cieszy, że redakcja pisze coraz więcej artykułów na temat kobiecej piłki :) Brawo! Oby tak dalej :)
Co do newsa. Będą miały bardzo ciężko, ale trzymam kciuki i życzę powodzenia na ME! :)
0
Nie pozostaje nic innego jak pogratulować Brazylii ;)
0
Brawo Iniesta i Neymar! :) świetny turniej w ich wykonaniu :)
0
Ha ha ha! Torres za mecz z Tahiti... -.-
0
Nie spodziewałam się takiego wyniku... :/
Brazylia zagrała naprawdę świetny mecz, Hiszpania, hmm... Szkoda, że nie udało się Hiszpanii wygrać pucharu, którego im brakuje. :(
Wielkie brawa dla Brazylii, gratulacje!
0
Szkoda, że Villa nie gra :/
0
Brawo dziewczyny! :D
PS. Również sobie pozwolę pogratulować rep. Polski U-17 dziewcząt zdobycia w piątek Mistrzostwa Europy, jeszcze raz wielkie brawa dziewczyny! :D
0
Liczę na naprawdę dobry mecz! :D Oczywiście ze zwycięstwem Hiszpanii! :P
0
Dopóki nie będzie oficjalnie, że Thiago odchodzi, ja będę mieć do końca nadzieję, że zostanie w Barcelonie :)
0
Zawsze może grać Adriano na ŚO :P
0
Szkoda, że Tottenham, liczyłam na Arsenal. :/ No ale trudno, najważniejsze żeby Villa był szczęśliwy i dużo grał :)
0
Taaa... Już widzę jak Thiago odchodzi do Realu. Zostanie w Barcelonie, albo przejdzie do Manchesteru United.
0
Po zwycięstwo La Roja!
0
Świetna wiadomość! :D Jeszcze jakby tak Thiago oficjalnie został w Barcelonie... ;)
0
Liczę na dobry mecz i oczywiście zwycięstwo La Roja! :D
0
Fajny z niego chłopak, niech się zgodzi na transfer i gra :) w końcu jest piłkarzem, a nie kibicem żeby oglądać mecze z trybun :)
0
Trzeba było się bardziej starać rok temu, jak odchodził z Milanu! Teraz to jest wręcz niemożliwe....
0
Szkoda go... :( Smutno będzie patrzeć, jak będzie odchodzić z Barcelony. Jak go kupiliśmy myślałam, że będzie bronił barw klubu do końca swojej kariery. :/
0
Liczę na finał Brazylia - Hiszpania i zwycięstwo Hiszpanów po pięknym meczu! :D
0
Ja mam jednak do końca nadzieję, że to Thaigo będzie cierpliwy i zostanie w Barcelonie!
0
Nie wiem, czy to dobry pomysł... :/ Mam wielki szacunek do V.V. i jestem wdzięczna za te lata, które spędził w Barcelonie, ale... Wolałabym, żeby odszedł tego lata. Po 1.dostaniemy za niego kasę (chyba, że naprawdę nikt go nie chce.) Po 2. Wątpię, czy miałby motywację do gry, myśląc ciągle o odejściu... A po 3. Broń Boże Reina w Barcelonie! Ter Stegen jak najbardziej TAK! :D
0
Życzę powodzenia w Bayernie! Wielu sukcesów, ale nie kosztem Barcy :P Życzę zdobycia Mistrzostwa i Pucharu Niemiec, ale nie LM jeśli miałoby to zaszkodzić Barcelonie ;D
PS. Lepiej się słucha jak Pep mówi po katalońsku/hiszpańsku :P
0
Mam nadzieję, że będzie: OFICJALNIE "Thiago: Zostaję w Barcelonie"!
0
Bardzo dobry mecz! :D Chociaż pierwsza połowa niekoniecznie, tak druga była świetna :P Również bardzo cieszy piękny gol Neymara :D
0
Chociaż jedna dobra wiadomość, jeśli chodzi o młodego piłkarza Barcelony. Jeszcze jakby Thiago zdecydował się zostać...
0
hahahahaha :D wiedziałam!
0
Torres?!
0
Mi szkoda Tahiti, bo mają serducho do gry
0
Jeszcze tu jesteś? Miałeś już iść....
0
Przepraszam? A gdzie ja napisałam, że go nie lubię?