0

Idź, idź.

0

Villa samolub... Właśnie było przed chwilą widać.

0

Nie lubię Torresa... Nie mogę patrzeć jak on gra :/

0

Nie pozostaje nic innego, jak życzyć powodzenia! :)

0

Zostanie w Barcelonie :)
... Mam wielką nadzieję.

0

Bardzo mnie to cieszy! :D

0

Jeśli to prawda, to nie pozostaje nic innego jak kara! Nie powinno być równych i równiejszych, przestępstwo to przestępstwo...

0

Piękny gol Neya i jeszcze piękniejsza akcja przy drugim golu! :D

0

A ja mam nadzieję, że Thiago wszystkich zdziwi i powie "ZOSTAJE W BARCELONIE!" Bardzo bym tego chciała ;)

0

Brawo Hiszpania! Brawo Barceloniści! :D

0

Ja mam jednak nadzieję, że Villa jeśli odejdzie, to do Arsenalu (bądź Atletico), lub zostanie na CN. Chociaż lepiej dla niego jak odejdzie, bo u nas będzie mało grać...

0

Fajnie, tylko niech Tito gra różnym składem a nie ciągle tym samym... Bo później będzie przesiadywał na trybunach jak Dos Santos.

0

Thiago, błagam zostań! :D Bądź cierpliwy jak Xavi na początku swojej kariery, a wyjdzie ci to na dobre :)

0

Taaa niech sprzedadzą/wypożyczą kilku piłkarzy, a jak będzie dużo kontuzji, to nie będzie miał kto grac... Zresztą. Tito i tak gra jedną jedenastką przez 3/4 sezonu, to co za różnica.... Niech zostawi 18 piłkarzy i spokój, resztę sprzedać.

0

Szkoda chłopaka, bo w ogóle nie gra. Siedzi na ławce, co ja mówię, na trybunach... Lepiej dla niego jakby odszedł i grał duuużo więcej :)

0

Ja mam nadzieję, że zostanie w klubie i Tito da mu szansę na grę. I nie mówię tu o końcu sezonu, czy też wystawianiu go tylko wtedy gdy nie ma kto grać. Bartra to dobry piłkarz, tylko potrzebuje gry, a nie rzucania na głęboką wodę w meczach z Bayernem! Liczę na to, że jeszcze pokaże, że może być jednym z najlepszych. :)

0

Pierwsza połowa była bardzo fajna, a druga? Mega nuuudna, dopiero na koniec się ożywiło. :/ Hiszpania grała jakby z przymusu tą drugą połowę, nie lubię takiego czegoś. -.- Jednak najważniejsze, że wygrali ;D
PS. Piękny gol Suareza :)

0

Brawo dziewczyny! Gratulacje! :D

0

Życzę Hiszpanii wygrania z Brazylią w finale! :D

0

Bardzo fajny mecz :D Cieszy wygrana Brazylii. :) Jutro niech Hiszpania wygra :P No i oczywiście liczę na finał Brazylia-Hiszpania ;)

0

jeszcze trochę poczekać i będzie pierwszy :D

0

Ja mam wielką nadzieję, że Thiago zdecyduje się zostać :) Ale od przyszłego sezonu Tito musi zrozumieć, że on musi grać coraz więcej!

0

Głupota! Powinni kupić bramkarza, który będzie na bramce przez wiele lat jak V.V. Mam tu na myśli Ter Stegena, młody i dużo tańszy, z wielką przyszłością.

0

ha ha ha :D Torres xD

0

Niech się zajmą środkowym obrońcą, a nie Lewandowskim. On do nas i tak nie pasuje....

0

Kamień z serca!

0

Thaigo musi zostać! Xavi był cierpliwy, został i wszyscy wiemy jak to się dalej potoczyło :) Mam nadzieję, że tak samo postąpi Thiago.

0

Brawo dziewczyny! ;D Teraz pozostaje wygrać finał ;)

0

*Abidal na końcu :)

0

Bardzo fajny wywiad :)
Ile On wycierpiał podczas tej strasznej choroby, aby nadal móc żyć, być z rodziną i wrócić do grania. :(
Dla mnie Abidal do końca życia będzie wzorem do naśladowania! Bohaterem, dzięki któremu człowiek będzie sobie powtarzać, że trzeba walczyć do samego końca!
Dziękuję Abia za wszystko! Życzę jak najwięcej zdrowia!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?