Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal i Atletico - najlepsze wyjście dla Davida. Mimo iż bardzo bym chciała, żeby został w Barcelonie, tak lepiej dla niego jak odjedzie i będzie grał tyle, na ile zasługuje. Villa to świetny piłkarz i jeszcze lepszy człowiek. Będzie smutno bez niego, ale najważniejsze, żeby grał, strzelał gole i cieszył się z tego.
0
Szkoda, że nie zobaczymy już Abidala grającego w koszulce Barcelony :(
0
Co?! Przecież on często gra... Tak często, że gra nawet w ataku! :/ Przecież wiadomo, że zostanie, nie ma co panikować. :)
0
Piękny gol! Montoya to świetny piłkarz, w przyszłym sezonie musi zdecydowanie więcej grac!
0
Abi jesteś wielki! Dziękujemy za wszystko!
0
Człowiekowi aż smutno się robi, kiedy musimy patrzeć na to co wyrabia ten zarząd... Tak potraktować człowieka, który wygrał z chorobą, który wrócił do gry, by bronic barw klubu który kocha... A oni co? Wyrzucili go jak psa, tak wyrzucili! Nie mogę już patrzeć na tą parszywą mordę Rosella! On niszczy ten klub! Sponsorzy na koszulkach, traktowanie ludzi jak byle co? Tak się nie robi, tak się nie robi w klubie który kocham! :(
0
Mam wielki żal, bardzo wielki żal do władz za to, jak potraktowali Abidala! Eric chciał grac przez rok, dwa, tak trudno było przedłużyć z nim umowę na kolejny sezon?! Nikt nie mówił, że będzie grał co mecz, chodziło o sama możliwość gry w piłkę. Pokonał tak straszną chorobę, Abi tak bardzo chciał wrócić do gry - wrócił! Ja nie wiem, nie rozumiem... Tak bardzo szkoda mi Abidala. :( Pewnie chciał zakończyć karierę tutaj - w Barcelonie, ale mu na to nie pozwolono... Potraktowano go jak... Przez to wszystko co ostatnio wyrabia cały ten "zarząd" słowa: "Mes que un club" mają coraz mniejsze znaczenie - niestety! :(
Abi dziękuję Ci za wszystko! Nie zapomnimy nigdy o Tobie, my wszyscy Cię kochamy!
0
Ryczę jak małe dziecko! :( Dziękuje Abi! Wszyscy Cię kochamy!
0
bramka dla Malagi wisiała w powietrzu :/ Szkoda, że nie będzie na zero z tyłu. :)
0
Najważniejsze, że nic się nie stało. Ale to co zrobił po wypadku było głupie...
0
Valdes; Adriano, Pique/Abidal, Mascherano, Alba/Abidal; Song(!), Cesc(!), Iniesta; Pedro. Villa, Alexis.
Nie chcę widzieć Fabregasa w ataku! (jednak znając Tito, tak właśnie będzie...)
0
Thiago zostanie!
0
Puyol jesteś WIELKI! Nie ma lepszego kapitana od Carlesa! :D
0
Wszyscy tylko mówią "Reina i Reina" no ludzie... :/
0
To będzie mega wzruszające ;(
0
Bardzo szanuję V.V. i smutno będzie, jak odejdzie z klubu po tylu latach :( Ale jeśli sam piłkarz mówi słowa typu: jestem zmęczony psychicznie itp... To po co nam on na następny sezon? Żeby grał tak sobie cały sezon, być może bez żadnej motywacji...? Lepiej jakby odszedł po tym sezonie, bo dostalibyśmy za niego kasę i moglibyśmy za te pieniądze kupić Ter Stegena. Jeśli zostanie to nic, ale i tak odejdzie za rok...
0
Mam wielką nadzieję, że wybierze Arsenal :) Jednak mimo wszystko szkoda, że odchodzi, ale najważniejsze jest, aby cieszył się z gry i był szczęśliwy. :) Villa to świetny piłkarz i życzę mu wszystkiego dobrego, aby grał jeszcze parę lat na najwyższym poziomie, również życzę mu wyjazdu na MŚ w Brazylii :) ila ila ila Villa maravilla! :D
0
Dziękuję Ci Abi za wszystko co zrobiłeś dla klubu, za to że dzięki Tobie uwierzyłam, że nie wolno się poddawać ale walczyć do samego końca! Dziękuję!
0
Nie lubię karnych :/ Lepsza byłaby dogrywka ;)
0
No w końcu! :D
0
Ta bramka jest jakaś zaczarowana! :(
0
Niech zostanie w Mediolanie, czy gdziekolwiek indziej... Do Barcy się nie nadaje, najlepiej będzie go sprzedać.
0
Tylko nie on! Reina proszę, zostań w tym Liverpoolu...
0
Thiago zostaje. Nie ma innej opcji! :)
0
Lepszy niz Reina :D mimo wszystko najbardziej chce Ter Stegena, mlody, dobry i co wazne tani! :)
0
Super! :D Bardzo mnie to cieszy, ponieważ Adriano to świetny, bardzo uniwersalny piłkarz :)
0
No miejmy nadzieję, że będzie to naprawdę udany transfer i razem z Leo będą czarować w ataku :D Kurcze, już się nie mogę doczekać jego pierwszego występu w koszulce Barcelony :D
0
Skład powinien być pomieszany, jednak znając Tito... Szkoda, że nie zagra choćby Montoya, Bartra, czy Thaigo, ale mamy młodych, także korzystać! :)
0
Montoya musi zostać, tak samo jak Thiago! Oni powinni grac coraz więcej, bo Alves i Xavi nie mogą grac bez przerwy (czego nie zauważa chyba trener...). Montoya to świetny piłkarz i cieszę się, że jest naszym piłkarzem :)
0
Nie wyobrażam sobie tego, że Thiago odejdzie! On nie może odejść, przecież on wkrótce będzie decydował o losach spotkania, tak jak Xavi! No ludzie... Jak zarząd go sprzeda, to wyjdą na idiotów :/