Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najważniejsze jest zdrowie, niech odpoczywa bo mu się należy. To co, że nie pobije rekordu, to nie jest najważniejsze, spróbuje w następnym sezonie;)
0
Jak odejdzie, to ja za nim na pewno tęsknic nie będę :D
0
"W Lidze Mistrzów nie mamy szczęścia, a sędziowie też nam nie pomogli." Boże, co za kompromitacja... :/ Bardzo nie lubię konferencji Tito. Nie potrafi dostrzec własnych błędów, tylko wypomina sędziów, brak szczęścia, kontuzje i co tam jeszcze.... A sezon nie był najlepszy, oczywiście cieszy fakt zdobycia mistrzostwa, ale żeby nie wygrać meczu z Realem w lidze... Zresztą nie tylko w lidze z nimi przegraliśmy :/
0
gramy w 10... :/ Gdzie znikł Leo kurcze :/
0
co to są za zmiany?! wtf...
0
Jak oni kurcze grają... Ludzie obudzić się, jesteście mistrzami i pokażcie, że na to zasługujecie! Jejciu... :/
0
Ależ blisko, szkoda że nie wpadło :/
0
Mam nadzieję, że Thiago wejdzie za Cesca jeśli się nie poprawi...
0
Ciekawe za kogo i dlaczego wchodzi Bartra... Może za Alvesa? Wtedy Adriano na PO ;)
0
Dobry skład, ale zamiast Adriano mógłby być Bartra :)
0
Campeones! Dziękujemy Wam chłopaki! :D
0
tylko tyle: Ha Ha Ha :D może jeszcze frytki do tego.
0
Szkoda, że nie wygraliśmy z odwiecznym rywalem w La Liga, remis i porażka z "rezerwowym" Realem... :/ Oni rok temu zdobywając mistrzostwo chociaż z nami wygrali.
0
Miejmy nadzieję, że już jutro wszyscy będziemy mogli świętować razem z piłkarzami :D
0
Trudno mu będzie wrócić na CN i dobrze dla niego jakby tam został, jeśli sam piłkarz się tam dobrze czuje ;)
0
No ja myślę, że to opcja nr. jeden :D Mam wielką nadzieję, że będzie bronił naszej bramki :P
0
Mam wielką nadzieje, że dojdą do porozumienia i Adriano zostanie. Jest świetnym piłkarzem, który może grac na wielu pozycjach :)
0
Fajnie jakby dobili do 100 pkt. :D Ale to już leży w nogach piłkarzy :P
0
Niech tam zostanie! my go tu nie chcemy...
0
No i wielki plus dla Neymara! Nie poleciał na kasę, tylko od początku ma wybrany kierunek gdzie chce grac. Jego przyszłość to CN, a kiedy tu zawita (choć to raczej pewne, że już latem) to wszystko w rękach zarządu :)
0
E tam. Niech Real swój mecz w sobotę wygra, a Barca w niedziele z Atletico :P O wiele lepsze jest świętowanie w Madrycie! :D Nie ważne na jakim stadionie, ważne, że w stolicy ;D
0
Najlepiej jakby taki film powstał po zakończeniu kariery, to samo tyczy się biografii ;) Nie zmienia to faktu, że na pewno go obejrzę :P
0
Żaden klub nie będzie miał tematu dotyczącego Puyola. On jest nasz i zostanie na CN - w domu, do końca kariery!
0
Świetna wiadomość, wracaj Masche. :)
0
Najlepszy kapitan, jakiego może mieć Barcelona! Dobrze, że Puyol zdementował tą plotkę i wszystko jest jasne ;)
0
Marc-André Ter Stegen - jak najbardziej TAK! :D Pepe Reina - absolutnie NIE!
0
Podoba mi się, że jest coraz więcej newsów dotyczących żeńskiej drużyny :) Brawo redakcjo! Oby tak dalej ;)
0
Akurat do Mou i Chelsea szacunku mieć nie będę...
0
0
Moje marzenie to Ter Stegen, Hummels, bądź Silva (ale to mało prawdopodobne) Tylko nie Reina!