0

Najważniejsze jest zdrowie, niech odpoczywa bo mu się należy. To co, że nie pobije rekordu, to nie jest najważniejsze, spróbuje w następnym sezonie;)

0

Jak odejdzie, to ja za nim na pewno tęsknic nie będę :D

0

"W Lidze Mistrzów nie mamy szczęścia, a sędziowie też nam nie pomogli." Boże, co za kompromitacja... :/ Bardzo nie lubię konferencji Tito. Nie potrafi dostrzec własnych błędów, tylko wypomina sędziów, brak szczęścia, kontuzje i co tam jeszcze.... A sezon nie był najlepszy, oczywiście cieszy fakt zdobycia mistrzostwa, ale żeby nie wygrać meczu z Realem w lidze... Zresztą nie tylko w lidze z nimi przegraliśmy :/

0

gramy w 10... :/ Gdzie znikł Leo kurcze :/

0

co to są za zmiany?! wtf...

0

Jak oni kurcze grają... Ludzie obudzić się, jesteście mistrzami i pokażcie, że na to zasługujecie! Jejciu... :/

0

Ależ blisko, szkoda że nie wpadło :/

0

Mam nadzieję, że Thiago wejdzie za Cesca jeśli się nie poprawi...

0

Ciekawe za kogo i dlaczego wchodzi Bartra... Może za Alvesa? Wtedy Adriano na PO ;)

0

Dobry skład, ale zamiast Adriano mógłby być Bartra :)

0

Campeones! Dziękujemy Wam chłopaki! :D

0

tylko tyle: Ha Ha Ha :D może jeszcze frytki do tego.

0

Szkoda, że nie wygraliśmy z odwiecznym rywalem w La Liga, remis i porażka z "rezerwowym" Realem... :/ Oni rok temu zdobywając mistrzostwo chociaż z nami wygrali.

0

Miejmy nadzieję, że już jutro wszyscy będziemy mogli świętować razem z piłkarzami :D

0

Trudno mu będzie wrócić na CN i dobrze dla niego jakby tam został, jeśli sam piłkarz się tam dobrze czuje ;)

0

No ja myślę, że to opcja nr. jeden :D Mam wielką nadzieję, że będzie bronił naszej bramki :P

0

Mam wielką nadzieje, że dojdą do porozumienia i Adriano zostanie. Jest świetnym piłkarzem, który może grac na wielu pozycjach :)

0

Fajnie jakby dobili do 100 pkt. :D Ale to już leży w nogach piłkarzy :P

0

Niech tam zostanie! my go tu nie chcemy...

0

No i wielki plus dla Neymara! Nie poleciał na kasę, tylko od początku ma wybrany kierunek gdzie chce grac. Jego przyszłość to CN, a kiedy tu zawita (choć to raczej pewne, że już latem) to wszystko w rękach zarządu :)

0

E tam. Niech Real swój mecz w sobotę wygra, a Barca w niedziele z Atletico :P O wiele lepsze jest świętowanie w Madrycie! :D Nie ważne na jakim stadionie, ważne, że w stolicy ;D

0

Najlepiej jakby taki film powstał po zakończeniu kariery, to samo tyczy się biografii ;) Nie zmienia to faktu, że na pewno go obejrzę :P

0

Żaden klub nie będzie miał tematu dotyczącego Puyola. On jest nasz i zostanie na CN - w domu, do końca kariery!

0

Świetna wiadomość, wracaj Masche. :)

0

Najlepszy kapitan, jakiego może mieć Barcelona! Dobrze, że Puyol zdementował tą plotkę i wszystko jest jasne ;)

0

Marc-André Ter Stegen - jak najbardziej TAK! :D Pepe Reina - absolutnie NIE!

0

Podoba mi się, że jest coraz więcej newsów dotyczących żeńskiej drużyny :) Brawo redakcjo! Oby tak dalej ;)

0

Akurat do Mou i Chelsea szacunku mieć nie będę...

0

0

Moje marzenie to Ter Stegen, Hummels, bądź Silva (ale to mało prawdopodobne) Tylko nie Reina!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?