Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra ma predyspozycje, żeby być jednym z najlepszych, ale... MUSI grac! Wszyscy wiemy jak się skończyło rzucenie go na głęboką wodę w meczach z Bayernem... :/ Chłopak po prostu musi dużo częściej grac w meczach ligowych, a nie gra tylko wtedy, jak mamy mnóstwo kontuzji i nie ma kto grac! Mam nadzieję, że przedłuży umowę, ale co za tym idzie będzie dostawał więcej szans na grę od Tito.
0
Mimo wszystko bardzo bym chciała, żeby został w Barcelonie (zawsze miałam nadzieję, że zakończy karierę w Barcelonie). :( Jeśli jednak odejdzie, co jest bardzo prawdopodobne to chciałbym, żeby był to Arsenal, albo co lepsze został w Hiszpanii i grał w Atletico :)
0
Bardzo dobry pomysł, lepsze to niż ciągłe siedzenie na ławce, bądź trybunach. :)
0
"w dodatku najlepszy bramkarz na świecie" ha ha ha :D szczerze to V.V. nigdy nie był najlepszym bramkarzem. Jest dobry, ale nie najlepszy! Co do reszty wypowiedział się bardzo mądrze.
0
Piękne chwile, do których często wracam :) Cudowny mecz w wykonaniu piłkarzy Barcelony, gest Puyola i podniesienie najcenniejszego pucharu przez największego zwycięzcę - Abidala! :D Obyśmy za rok mogli znowu świętować :)
0
Ja jednak myślę, że coś jest na rzeczy, przecież nie powiedzą że negocjują transfer... :) Mogliby go kupić, kasa by chociaż była :P
0
Brawo dziewczyny! Dopełnić formalności w rewanżu i jazda po puchar! :D
0
Bardzo dobrze, że zostaje. Do końca nie wyleczył urazu, a musi być w pełni gotowy na przyszły sezon :)
0
No i w końcu sobota :P Bardzo fajna pora na ostatni meczyk w sezonie ;)
0
Mnie osobiście cieszy powołanie tylu piłkarzy Barcelony :D
0
Szkoda... :( Przecież jak Abi chciał grac jeszcze rok, czy dwa, to mogli z nim przedłużyć umowę chociażby na rok, bo pewnie zakończyłby karierę i to w dodatku u nas, w Barcelonie. :/ Mimo to dziękujemy Abidal za wszystko!
0
Na CN jest bardzo lubiany przez kibiców, więc nie wątpię w to, że zostanie nagrodzony brawami. :) nie to co tutaj na stronie co niektórzy... :/
0
"Teraz trzeba ustawić wszystkich w jak najlepszy sposób" hmm zapewne Fabregas na ataku...
0
3 w hierarchii kapitanów był Valdes, 4 Iniesta... Zmieniło się coś?
0
ależ "szacunek" ze strony kibiców...
0
Teraz Tito pomyśli, że jest geniuszem :P
0
jaka zadyma :D
0
Jeszcze Tello za Cesca
0
Boże Villa! :(
0
ajj :/
0
gol! :D brawo Alexis, brawo Villa! :D
0
Powinien grac Montoya, Bartra i Tello! Dobrze, ze chociaż Thiago i Song są...
0
Ibra to był mega niewypał + pozbycie się Eto'o! :/
0
Valdés; Montoya, Bartra, Mascherano, Alba; Song, Thiago(!), Iniesta/Cesc; Alexis, Villa, Tello.
0
No i w końcu doczekaliśmy się oficjalnej informacji! :D Neymar witaj w najlepszej drużynie na świecie! :D
0
haha :D Jak nie kupią Ter Stegena to pokażą, że się nie nadają... Ter Stegen jest młody, bardzo dobry i co najważniejsze tani!
0
Ja chcę Hummelsa :D może zmienią zdanie zarówno trener, jak i Mats :)
0
Gratulacje dla Bayernu! :D
Również wielkie brawa dla Borussi za to, że doszli do samego finału!
0
To fajnie. Jeśli od początku przyszłego sezonu będzie się prezentował tak, jak pod koniec tego, to jestem spokojna :)
0
Idiotyczna umowa! Mam nadzieję, że Thaigo będzie cierpliwy i zostanie.