0

Bartra ma predyspozycje, żeby być jednym z najlepszych, ale... MUSI grac! Wszyscy wiemy jak się skończyło rzucenie go na głęboką wodę w meczach z Bayernem... :/ Chłopak po prostu musi dużo częściej grac w meczach ligowych, a nie gra tylko wtedy, jak mamy mnóstwo kontuzji i nie ma kto grac! Mam nadzieję, że przedłuży umowę, ale co za tym idzie będzie dostawał więcej szans na grę od Tito.

0

Mimo wszystko bardzo bym chciała, żeby został w Barcelonie (zawsze miałam nadzieję, że zakończy karierę w Barcelonie). :( Jeśli jednak odejdzie, co jest bardzo prawdopodobne to chciałbym, żeby był to Arsenal, albo co lepsze został w Hiszpanii i grał w Atletico :)

0

Bardzo dobry pomysł, lepsze to niż ciągłe siedzenie na ławce, bądź trybunach. :)

0

"w dodatku najlepszy bramkarz na świecie" ha ha ha :D szczerze to V.V. nigdy nie był najlepszym bramkarzem. Jest dobry, ale nie najlepszy! Co do reszty wypowiedział się bardzo mądrze.

0

Piękne chwile, do których często wracam :) Cudowny mecz w wykonaniu piłkarzy Barcelony, gest Puyola i podniesienie najcenniejszego pucharu przez największego zwycięzcę - Abidala! :D Obyśmy za rok mogli znowu świętować :)

0

Ja jednak myślę, że coś jest na rzeczy, przecież nie powiedzą że negocjują transfer... :) Mogliby go kupić, kasa by chociaż była :P

0

Brawo dziewczyny! Dopełnić formalności w rewanżu i jazda po puchar! :D

0

Bardzo dobrze, że zostaje. Do końca nie wyleczył urazu, a musi być w pełni gotowy na przyszły sezon :)

0

No i w końcu sobota :P Bardzo fajna pora na ostatni meczyk w sezonie ;)

0

Mnie osobiście cieszy powołanie tylu piłkarzy Barcelony :D

0

Szkoda... :( Przecież jak Abi chciał grac jeszcze rok, czy dwa, to mogli z nim przedłużyć umowę chociażby na rok, bo pewnie zakończyłby karierę i to w dodatku u nas, w Barcelonie. :/ Mimo to dziękujemy Abidal za wszystko!

0

Na CN jest bardzo lubiany przez kibiców, więc nie wątpię w to, że zostanie nagrodzony brawami. :) nie to co tutaj na stronie co niektórzy... :/

0

"Teraz trzeba ustawić wszystkich w jak najlepszy sposób" hmm zapewne Fabregas na ataku...

0

3 w hierarchii kapitanów był Valdes, 4 Iniesta... Zmieniło się coś?

0

ależ "szacunek" ze strony kibiców...

0

Teraz Tito pomyśli, że jest geniuszem :P

0

jaka zadyma :D

0

Jeszcze Tello za Cesca

0

Boże Villa! :(

0

ajj :/

0

gol! :D brawo Alexis, brawo Villa! :D

0

Powinien grac Montoya, Bartra i Tello! Dobrze, ze chociaż Thiago i Song są...

0

Ibra to był mega niewypał + pozbycie się Eto'o! :/

0

Valdés; Montoya, Bartra, Mascherano, Alba; Song, Thiago(!), Iniesta/Cesc; Alexis, Villa, Tello.

0

No i w końcu doczekaliśmy się oficjalnej informacji! :D Neymar witaj w najlepszej drużynie na świecie! :D

0

haha :D Jak nie kupią Ter Stegena to pokażą, że się nie nadają... Ter Stegen jest młody, bardzo dobry i co najważniejsze tani!

0

Ja chcę Hummelsa :D może zmienią zdanie zarówno trener, jak i Mats :)

0

Gratulacje dla Bayernu! :D
Również wielkie brawa dla Borussi za to, że doszli do samego finału!

0

To fajnie. Jeśli od początku przyszłego sezonu będzie się prezentował tak, jak pod koniec tego, to jestem spokojna :)

0

Idiotyczna umowa! Mam nadzieję, że Thaigo będzie cierpliwy i zostanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?