0

Lubię V.V. ale niech odejdzie tego lata. Barca chociaż dostanie te kilka mln. A na jego miejsce widzę Ter Stegena :D

0

Nie to nie, niech się cmokną! Za rok przyjdzie za darmo, a nie za 50 mln...

0

już mam dosyć tych newsów dotyczących Neymara... ileż można. -.-

0

ha ha ha :D okaże się, że Silva do nas nie przejdzie i zostaną z ręką w nocniku... Możemy się przygotować, że nie będzie wzmocnienia obrony na przyszły sezon... :P Adriano na ŚO? Kiepski pomysł, choć jest świetnym piłkarzem, to na środek się nie nadaje...

0

Fajny ten jego synek :D Mały pulpecik :P

0

Uwielbiam patrzeć na jego grę, no i mam nadzieję, ze od przyszłego sezonu będzie grac częściej. :) Niech Tito zrozumie, że on jest niesamowity, a Xavi jest coraz starszy i nie można go przemęczać, mamy Thiago korzystajmy z niego! Mam nadzieję, że swój 100 mecz uczci dobrym meczem z Espanyolem od pierwszych minut :D

0

haha :D fajny pomysł :P

0

Świetna wiadomość! Bardzo się cieszę, że w końcu przedłużyli z nim umowę :D

0

Byłoby super, gdyby został w Barcelonie. Ale jeśli sam Villa chciałby odejść, bo wie, że nie dostanie wystarczającej ilości minut na jakie oczekuje, mógłby przejść do Atletico, ewentualnie do Arsenalu. :)

0

Jestem jak najbardziej na TAK dla tego bramkarza :D

0

Nie no, Thiago musi zostać! To on niedługo będzie mózgiem drużyny, to on będzie prowadził klub do zwycięstw z resztą drużyny, tak jak robił to do tej pory Xavi. Jest jedno ale... Tito musi mu dawać więcej grac, przecież on się marnuje!

0

On swoje już wygrał - pokonał chorobę! Do nas zawsze może wrócić w innej roli, dla nas zawsze będzie WIELKI.

0

Tak wybrzydzali Hummelsa, że wyjdzie na to, że zostaną z ręką w nocniku. Bądź kupią młodego piłkarza, który okaże się niewypałem... Przecież bardzo trudno będzie kupić Kompany’ego, czy Silve.

0

Jak kurcze za darmo?! Ha ha ha :D

0

Mnie wiadomość, że odchodzi bardzo ucieszyła :P

0

Bardzo mi się podobają. A wyjazdowe? Cudo! :D
ech szkoda tylko tego "Qatar airways"... :/

0

Nadzieję to on przecież może mieć, kto mu zabroni...

0

Raul i Casillas maja u mnie jak największy szacunek. Obaj są niesamowici :)

0

Bez wątpienia skład Sportu :)

0

Byłoby pięknie mieć w składzie Barcy Thiago Silve, ale jest to naprawdę trudne. Mogliby się rok temu bardziej postarać o transfer do Barcelony, a teraz tyle kasy za niego (rok temu też dużo kosztował) :/ Jak nie dojdzie do tego transferu to chciałabym Hummelsa :)

0

Bardzo lubię Ville i zawsze marzyłam, że zakończy swoją niesamowitą karierę w klubie który mam w sercu. Jednak jego odejście jest niemal pewne, no i lepiej dla niego, bo tutaj nie ma zaufania od Tito. :( Przykro mi, że odejdzie, ale wolę żeby grał w innym klubie, gdzie strzela bramki i cieszy się z gry, a nie wiecznie siedzi na ławce... David to niesamowity piłkarz i tak jak powiedziała AVB jeden z najlepszych na świecie :) Mimo to chciałabym, żeby grał w Atletico Madryt, bądź w Arsenalu :) Będzie mi szkoda, że odejdzie, ale tak już jest, jedni odchodzą, drudzy przychodzą, najważniejsze, żeby Barcelona nadal zdobywała trofea :)

0

Mógłby zostać na kolejny sezon. Po zakończeniu sezonu może zakończyłby karierę i to w Barcelonie.

0

Marc-André ter Stegen - wiele razy już to pisałam, ale bardzo bym go u nas chciała, a nie tą marnotę Reine... :P

0

Hahaha :D dobre, dobre :D

0

Już nie mogę patrzeć na newsy dotyczące Reiny... -.- Tello to nasz piłkarz i nikomu go nie oddamy, a już na pewno nie za tego słabeusza Reine...

0

Niech już facet nie przesadza... Nie ma się już do czego doczepić, to czepia się fajnej zabawie jaką mają piłkarze podczas takie świętowania...

0

Wielka szkoda, ze dla niego to zamknięty etap :( Sam podczas pożegnania mówił, że jeszcze wróci i miałam wielką nadzieję, że któregoś dnia tak będzie... Mimo wszystko dziękuję Pep za wszystko co zrobiłeś!

0

Ta, jasne... Thaigo zostaje i koniec kropka! Po drugie nie wiem po co nam kolejny pomocnik, zarząd niech się lepiej zajmie sprowadzeniem przede wszystkim ŚO.

0

Silva byłby świetnym rozwiązaniem, ale mało prawdopodobnym do zrealizowania :/ Dużo młodszy i tańszy jest Hummels, którego bardzo bym chciała w Barcelonie, a wcale zły nie jest :)

0

Niech odpoczywa! Rekord nie jest najważniejszy, najważniejsze jest zdrowie Leo :D Campeones! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?