0

Brawa dla całego Bayernu i trenera! Wykonali kawał dobrej roboty przeciwko Barcelonie. Mam nadzieję, że w finale pokażą równie świetną grę co w meczach z nami i gładko pokonają BVB. Życzę powodzenia.

0

Tak, tu kibice chcą tytułów. Ale nie tylko, my chcemy piękną grę, grę która jest równa rywalowi, a nie taka że on nas niszczy pod każdym względem... :(
Co do Fabregasa... On jest POMOCNIKIEM a nie napastnikiem, kurcze no! :/

0

Tito od samego początku się nie nadawał... Myślałam, że to dobra decyzja, że to on będzie trenerem po Pepie, ale nie... Początek sezonu to wygrywanie meczów w samych końcówkach, a punkty które uzbieraliśmy to dzięki Realowi, który od początku sezonu je tracił. Wszystkie mecze z Realem, Milanem, czy też PSG (nie wspominając o Bayernie) to kompletne ośmieszanie Barcelony! A to przez taktykę Tito i jego brak wiedzy co zrobić. :/ Mam tylko nadzieję, że od przyszłego sezonu nie będę musiała go oglądać na ławce trenerskiej i konferencjach...

0

Bayern był w tym dwumeczu lepszy pod każdym względem, a najbardziej pod względem TRENERA! Co do tego, że zabrakło Busquetsa mnie to cieszy, bo Song wczoraj grał bardzo dobrze!

0

Szkoda, że trenerzy się poddali i nie wierzyli w cud... Dobra, mogli nie wierzyć w awans, ale mogli chociaż bronic honoru tej drużyny a nie wystawić skład dla mnie kompletnie niezrozumiały! :/

0

Pique i Song byli wczoraj najlepsi! Tak bardzo mi się zrobiło Gerarda szkoda, jak strzelił tego samobója... :( Zagrał od początku najlepszy mecz od dawien dawna i jeszcze taki cios :/ Szkoda mi całego zespołu, bo chłopacy ponieśli srogą klęskę i nadal nie mogę się otrząsnąć po wyniku tego dwumeczu :/ Mam nadzieję, że od przyszłego sezonu zobaczymy trenera z prawdziwego zdarzenia, który ma pomysł na grę, potrafi reagowac na złe sytuacje i "gra" z piłkarzami przy lini boiska, a nie stoi z założonymi rękoma albo siedzi na ławce... :/

0

Barca DUMA Barca! ♥
Nie wierzę w to co się stało w tym półfinale... Boże kochany! 7:0!!! ;( Bayern zagrał duuużo lepiej w dwumeczu i ośmieszył Barce razy dwa ;( NOKAUT x2 :/ Gratulacje dla monachijczyków, ponieważ bez dwóch zdań zasłużenie wygrali i znaleźli się w finale :( niestety... :/
Bayern w tym sezonie idzie jak pocisk, jeszcze raz brawo! ;(

Vilanova nie ośmieszaj się i weź odejdź i oszczędź wstydu... ;(

Nie mamy prawa być zli na tych piłkarzy, ponieważ w ostatnich latach dali nam wiele powodów do szczęścia, jestem po prostu smutna ;( Ponieśli srogą klęskę, ale nadal ich kocham!
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce! ♥ BARCA! ♥

0

Messi za Cesca i jazda! Leo musi wejść zaraz po przerwie

0

I jeszcze Pedro i Cesc... Oby doznali olśnienia :/

0

Boże... o 50% mniejszy cud na CN bez Leo :/

0

NIE! Martin zostaje w BARCELONIE... musi zostać :)

0

Valdés; Alves, Piqué, Bartra, Adriano; Song, Xavi/Thiago/Cesc, Iniesta; Villa, Messi, Alexis.

0

Będzie to bardzo trudne, ale wierzę! Wierzę z całych sił, że Barca dokona tego niemożliwego i na CN zobaczymy cud, a FCB przejdzie do finału. Mam nadzieję, że to będzie magiczny wieczór dla wszystkich Cules na świecie! Wierzę w magię Leo i reszty drużyny! Jeśli odpadną - trudno, postarają się za rok, ale najważniejsze, żeby na boisku zostawili serce, płuca i litry potu! Utrzymać honor La Liga, finał nie może być niemiecki. Vamos Barca!

0

5 min. hahahahahah

0

ja już nie oglądam ;D nie mogę... :P

0

o ja nie mogę... wiedziałam jeszcze wyjdzie ze strzelą 3! :/

0

Szkoda, że BVB nie wykorzystało swoich okazji :/ wtedy byłoby po meczu, a tak teraz jest niesamowicie nerwowo :/

0

Messi sam meczu nie wygra! On sam nie gra, jest jeszcze 10 innych piłkarzy na boisku Panie Tito... :/ Co do Pique... Vilanova mógłby być bardziej obiektywny co do jego formy, a nie go bronic

0

Ta jasne, chcieliby... -.- Mam nadzieję, że trener i zarząd nie będą takimi głupkami, żeby pozbywać się młodego, utalentowanego piłkarza, który jest przyszłością klubu (przyszłością... już mógłby częściej grac) ;) Montoya jest świetny!

0

Nie lubię meczów w niedziele... Najlepiej w sobotę o 20 lub 22 :P

0

A ja czuję w sercu, że ten dzień, że Barca przejdzie w środę do historii dokonując rzeczy niemożliwej! Barca - wierzę w Ciebie całym moim sercem, wierzę, że wygrają! VeB

0

Damy radę! :D atak: Messi, Villa, Alexis

0

Brawo chłopaki! :D
Jeszcze tylko remontada w środę by się przydała...

0

Mam gdzieś rekordy! Liczą się 3 pkt. i puchary...

0

Liczę na to, ze Thiago zagra z Bayernem (choć po Tito to już można się wszystkiego spodziewać...) Wierzę w cud na CN! Dajcie z siebie wszystko! Vamos Barca!

0

Jakby Barca dziś wygrała, to nie musieliby teraz patrzeć na Real i na spokojnie przy wygranej za tydzień mielibyśmy zapewnione mistrzostwo. A tak? Trzeba bez sensu czekać :/

0

zapomniałam o Thiago, też zagrał bardzo dobry mecz :)

0

Ubolewa nad remisem? Tss. Niech lepiej spojrzy na beznadziejną grę Barcy w tym meczu i się jeszcze raz zastanowi nad tym, co powiedział. Gdyby nie Messi, to byśmy przegrali. To Leo ruszył grę, strzelił gola i asystował. A reszta (bez Abidala, Songa i Alexisa) beznadzieja!

0

Brawo Pedro... Nie ma co, na Bayern z nim najlepiej... :/

0

hmmm. pobić Lewego w rewanżu - Leo 5 bramek Bayernowi, mam nadzieję ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?