Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo fajny wywiad :)
0
Brakuje mi go w Barcelonie... :(
0
Kurcze... Jakie to wszystko skomplikowane.
0
*Iniesty czy Puyola :)
0
świetny wywiad. Uwielbiam Ville nie tylko za jego styl gry, ale również za to jakim jest człowiekiem. Wydaje się taki przyjazny i rodzinny - to lubię :) Mam nadzieję, że zostanie do końca swojej kariery! :) Nie wyobrażam sobie teraz Barcelony bez Villi tak samo jak bez Leo, Xaviego, Inieste, czy Puola... :)
Vamos Villa!
0
życzę Villi świetnego meczu w jego wykonaniu i strzelenia bramki! :) Wtedy będzie tylko lepiej i mam wielka nadzieje, że jak Tito wróci to David zagości w wyjściowej jedenastce na dłużej! :D
0
Da rade i to spokojnie :P
0
Do boju Polska, Hiszpania i Argentyna! :D
0
Villa przedłuż kontrakt z Barceloną :D
0
Lubię Arsenal i fajnie by było, jakby Valdes tam grał :)
0
Titi!
0
eh... Jak ja bym chciała tam grac i nosić koszulkę z herbem Barcelony na sercu
0
Abi w maju podniesie puchar Ligi Mistrzów po raz kolejny! Po raz kolejny na Wembley :D
0
Uwielbiam patrzeć na ich grę :D Są niesamowici i mam nadzieje, że tak zostanie już do końca :P
0
Oby wszyscy wrócili z tego zgrupowania bez kontuzji, a Hiszpania wygrała oba mecze :D
0
No ja mam nadzieję! Villa zostanie u nas do końca swojej pięknej kariery! :)
0
Jeśli chce wypełnić kontrakt, to znaczy że przyjdzie do nas za darmo, tak? :D mi to w takim razie odpowiada :P w tym roku lepiej kupić bardzo dobrego obrońce, a Neymar przyjdzie za rok po wypełnieniu kontraktu i to za darmo :)
0
Między nimi zawsze była "chemia" :D a te plotki na temat ich spięć... to po prostu plotki :D VeB!
0
Szkoda chłopaka... :( Wracaj szybko i oby Cię omijały kontuzje!
0
Visca el Barça y Visca Catalunya!
0
no i nie ma czystego konta... :/
0
Messilla! :D
0
Daaavid!
0
Po 3 pkt! :D Vamos Barca!
0
Ja bym chciała Borussie :D Ewentualnie Galatasaray/ Malaga :P
0
Przedłużać jak najszybciej! Adriano jest super :D
0
Villa to jest piłkarz do trudnych sytuacji :) Te jego gole... Ta jego radość po ich strzeleniu, to lubię najbardziej, jak on się cieszy! Villa zostań z nami do końca kariery!!!
0
Dla Barcy wszystko jest możliwe! To nie jest zwykły klub, to jest... MES QUE UN CLUB!
0
Nawet jakby strzelił i tak bym wierzyła w awans do ostatniej sekundy! Ale nie strzelił i dzięki mu za to! :D VeB!
0
Udało się wam Jordi! Jesteście najlepsi! Barca była, jest i zawsze będzie najlepsza! Nigdy w ten klub nie zwątpiłam!