0

Bardzo fajny wywiad :)

0

Brakuje mi go w Barcelonie... :(

0

Kurcze... Jakie to wszystko skomplikowane.

0

*Iniesty czy Puyola :)

0

świetny wywiad. Uwielbiam Ville nie tylko za jego styl gry, ale również za to jakim jest człowiekiem. Wydaje się taki przyjazny i rodzinny - to lubię :) Mam nadzieję, że zostanie do końca swojej kariery! :) Nie wyobrażam sobie teraz Barcelony bez Villi tak samo jak bez Leo, Xaviego, Inieste, czy Puola... :)
Vamos Villa!

0

życzę Villi świetnego meczu w jego wykonaniu i strzelenia bramki! :) Wtedy będzie tylko lepiej i mam wielka nadzieje, że jak Tito wróci to David zagości w wyjściowej jedenastce na dłużej! :D

0

Da rade i to spokojnie :P

0

Do boju Polska, Hiszpania i Argentyna! :D

0

Villa przedłuż kontrakt z Barceloną :D

0

Lubię Arsenal i fajnie by było, jakby Valdes tam grał :)

0

Titi!

0

eh... Jak ja bym chciała tam grac i nosić koszulkę z herbem Barcelony na sercu

0

Abi w maju podniesie puchar Ligi Mistrzów po raz kolejny! Po raz kolejny na Wembley :D

0

Uwielbiam patrzeć na ich grę :D Są niesamowici i mam nadzieje, że tak zostanie już do końca :P

0

Oby wszyscy wrócili z tego zgrupowania bez kontuzji, a Hiszpania wygrała oba mecze :D

0

No ja mam nadzieję! Villa zostanie u nas do końca swojej pięknej kariery! :)

0

Jeśli chce wypełnić kontrakt, to znaczy że przyjdzie do nas za darmo, tak? :D mi to w takim razie odpowiada :P w tym roku lepiej kupić bardzo dobrego obrońce, a Neymar przyjdzie za rok po wypełnieniu kontraktu i to za darmo :)

0

Między nimi zawsze była "chemia" :D a te plotki na temat ich spięć... to po prostu plotki :D VeB!

0

Szkoda chłopaka... :( Wracaj szybko i oby Cię omijały kontuzje!

0

Visca el Barça y Visca Catalunya!

0

no i nie ma czystego konta... :/

0

Messilla! :D

0

Daaavid!

0

Po 3 pkt! :D Vamos Barca!

0

Ja bym chciała Borussie :D Ewentualnie Galatasaray/ Malaga :P

0

Przedłużać jak najszybciej! Adriano jest super :D

0

Villa to jest piłkarz do trudnych sytuacji :) Te jego gole... Ta jego radość po ich strzeleniu, to lubię najbardziej, jak on się cieszy! Villa zostań z nami do końca kariery!!!

0

Dla Barcy wszystko jest możliwe! To nie jest zwykły klub, to jest... MES QUE UN CLUB!

0

Nawet jakby strzelił i tak bym wierzyła w awans do ostatniej sekundy! Ale nie strzelił i dzięki mu za to! :D VeB!

0

Udało się wam Jordi! Jesteście najlepsi! Barca była, jest i zawsze będzie najlepsza! Nigdy w ten klub nie zwątpiłam!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?