0

Jak można mieć w drużynie takiego piłkarza jak Villa, a w meczu z Realem kisić go na ławce i wpuścić na boisko bezużytecznego Alexisa?!?!?! Pytam się jak!!! i w dodatku zmiany robić w samej końcówce meczu i nie wykorzystać wszystkich?!

0

Jak można mieć w drużynie takiego piłkarza jak Villa, a w meczu z Realem kisić go na ławce i wpuścić na boisko bezużytecznego Alexisa?!?!?! Pytam się jak!!!

0

Skład ok :D szkoda Villi, ale mam nadzieje że w 2 połowie wejdzie jako pierwszy i pokaże na co go stać ;D Vamos Barca!

0

I bardzo dobrze! wolę 100 razy bardziej oglądać mecz w sobotę (tym bardziej GD) a nie w piątek :D

0

Villa jest niesamowity! Mam nadzieje, że znowu z Messim poczują miedzy sobą tą "chemię" na boisku i ich duet będzie krzywdził rywali :D Liczę na stare, dobre MVP z sezonu 2010/2011 :D Vamos Villa!

0

Jak dobrze widzieć mega uśmiech na twarzy Villi :D

0

Już się nie mogę doczekać tego meczu :D Vamos Barca!

0

Gratulacje David!

0

NIE! NIE! NIE! Villa ZOSTAJE!!!

0

Pięknie Villa gra! Jeszcze jakby tak gola, ze dwa strzelił ;D

0

Jak Neymar ma przyjść na miejsce Villi, to będzie to po prostu zajebisty ruch Barcelony.... :/

0

trzeba przyznać, że zagrali świetny dwumecz! :D Brawo Malaga! I powodzenia w Lidze Mistrzów :)

0

Co z tego, że maja takie osłabienie? Real, to Real nigdy się nie podda! Mecze z nimi nigdy łatwe nie są... :) Ale jeśli Barca pokaże się z super strony, nie będą popełniać głupich błędów to jestem spokojna ;) Vamos!

0

że nie było pytania o Davida :O zresztą po co... i tak by było "Villa to wspaniały piłkarz, ale po takiej kontuzji musi stopniowo wracać do gry..." ku*wa wiecznie to samo! Kontuzji doznał 13 miesięcy temu, a od września jest gotowy na 100% gry, ale nie! przecież wciąż wraca do siebie... :/ Je*ac to kurde! jak Villa opuści mój kochany klub to będzie to tylko i wyłącznie wina Tito, czego mu nie wybaczę....

0

Jak Villa nie zagra z Realem od początku to ja nigdy nie wybaczę Tito tego jak traktuje Ville!!! Co on jest jakimś gówniarzem?! Nie to klasy światowej napastnik!!!

0

Nie! kurde no nie! Alexis wchodzi a Villa to co?!?!?! Ja to bym się tak wk*rwiła na miejscu Davida....

0

To se ku*wa Villa pograł!!!! -.-

0

74' zmian - 0! ZERO!!! :/

0

brawo! jakby nie mogli strzelic na 3:1! :/

0

Villie dawac! :D

0

Ville na boisko kurde!!!

0

żadna z drużyn nie dotrwa do końca w 11 :/

0

ja nie wiem po jaką cholerę jak sfaulują piłkarza Barcelony to pół składu podlatuje do sędziego wymachując łapami!

0

Bez Villi :( mam nadzieję, że wejdzie co najmniej na pół godz. w 2 połowie, a nie na ostatnie minuty... Marzy mi się, żeby David strzelił bramkę dającą nam awans :P Vamos Barca! po zwycięstwo!

0

Barbaryan,
"Odtwarzacz dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zapraszamy do rejestracji" :/ kiedyś mecze na tym oglądałam bez rejestracji :/

0

Mam nadzieję, że nie zrobią nic historycznego w meczu z Barcą ;D Wierzę w Blaugranę! Tylko zwycięstwo i awans do półfinału, bo Real już czeka ;P

0

Jak Alves ma grac jak ostatnio, to ja dziękuję... :/ Cesc na ławce, Iniesta w pomocy z Xavim i atak MVP ;D

0

LEGENDA klubu!

0

Gratulacje! :D

0

MVP i jazda po zwycięstwo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?