Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak można mieć w drużynie takiego piłkarza jak Villa, a w meczu z Realem kisić go na ławce i wpuścić na boisko bezużytecznego Alexisa?!?!?! Pytam się jak!!! i w dodatku zmiany robić w samej końcówce meczu i nie wykorzystać wszystkich?!
0
Jak można mieć w drużynie takiego piłkarza jak Villa, a w meczu z Realem kisić go na ławce i wpuścić na boisko bezużytecznego Alexisa?!?!?! Pytam się jak!!!
0
Skład ok :D szkoda Villi, ale mam nadzieje że w 2 połowie wejdzie jako pierwszy i pokaże na co go stać ;D Vamos Barca!
0
I bardzo dobrze! wolę 100 razy bardziej oglądać mecz w sobotę (tym bardziej GD) a nie w piątek :D
0
Villa jest niesamowity! Mam nadzieje, że znowu z Messim poczują miedzy sobą tą "chemię" na boisku i ich duet będzie krzywdził rywali :D Liczę na stare, dobre MVP z sezonu 2010/2011 :D Vamos Villa!
0
Jak dobrze widzieć mega uśmiech na twarzy Villi :D
0
Już się nie mogę doczekać tego meczu :D Vamos Barca!
0
Gratulacje David!
0
NIE! NIE! NIE! Villa ZOSTAJE!!!
0
Pięknie Villa gra! Jeszcze jakby tak gola, ze dwa strzelił ;D
0
Jak Neymar ma przyjść na miejsce Villi, to będzie to po prostu zajebisty ruch Barcelony.... :/
0
trzeba przyznać, że zagrali świetny dwumecz! :D Brawo Malaga! I powodzenia w Lidze Mistrzów :)
0
Co z tego, że maja takie osłabienie? Real, to Real nigdy się nie podda! Mecze z nimi nigdy łatwe nie są... :) Ale jeśli Barca pokaże się z super strony, nie będą popełniać głupich błędów to jestem spokojna ;) Vamos!
0
że nie było pytania o Davida :O zresztą po co... i tak by było "Villa to wspaniały piłkarz, ale po takiej kontuzji musi stopniowo wracać do gry..." ku*wa wiecznie to samo! Kontuzji doznał 13 miesięcy temu, a od września jest gotowy na 100% gry, ale nie! przecież wciąż wraca do siebie... :/ Je*ac to kurde! jak Villa opuści mój kochany klub to będzie to tylko i wyłącznie wina Tito, czego mu nie wybaczę....
0
Jak Villa nie zagra z Realem od początku to ja nigdy nie wybaczę Tito tego jak traktuje Ville!!! Co on jest jakimś gówniarzem?! Nie to klasy światowej napastnik!!!
0
Nie! kurde no nie! Alexis wchodzi a Villa to co?!?!?! Ja to bym się tak wk*rwiła na miejscu Davida....
0
To se ku*wa Villa pograł!!!! -.-
0
74' zmian - 0! ZERO!!! :/
0
brawo! jakby nie mogli strzelic na 3:1! :/
0
Villie dawac! :D
0
Ville na boisko kurde!!!
0
żadna z drużyn nie dotrwa do końca w 11 :/
0
ja nie wiem po jaką cholerę jak sfaulują piłkarza Barcelony to pół składu podlatuje do sędziego wymachując łapami!
0
Bez Villi :( mam nadzieję, że wejdzie co najmniej na pół godz. w 2 połowie, a nie na ostatnie minuty... Marzy mi się, żeby David strzelił bramkę dającą nam awans :P Vamos Barca! po zwycięstwo!
0
Barbaryan,
"Odtwarzacz dostępny jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
Zapraszamy do rejestracji" :/ kiedyś mecze na tym oglądałam bez rejestracji :/
0
Mam nadzieję, że nie zrobią nic historycznego w meczu z Barcą ;D Wierzę w Blaugranę! Tylko zwycięstwo i awans do półfinału, bo Real już czeka ;P
0
Jak Alves ma grac jak ostatnio, to ja dziękuję... :/ Cesc na ławce, Iniesta w pomocy z Xavim i atak MVP ;D
0
LEGENDA klubu!
0
Gratulacje! :D
0
MVP i jazda po zwycięstwo! :D