Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze, ale pech... :( Jeśli nie zdąży na Sociedad, to mam nadzieje że w rewanżu już zagra. Wracaj szybko David, Vamos!
0
Słowa o Villi niesamowicie mnie przekonały, jestem pewna że z nami zostanie ;D Ciągle powtarzam, że w poprzednim sezonie bardzo brakowało nam Davida. Teraz w drugiej części sezonu będzie bardzo dużo meczów i jestem pewna, że dostanie dużo więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności i poprowadzi wraz z resztą drużyny po puchary :) Visca el Barca!
0
Thiago!
0
5:00 - Jezu... jak można nie trafić :o
0
Mam nadzieje, że to tylko plotka :)
0
No ja jednak mam nadzieję, że będzie czarował na CN do końca kariery ;D
0
dziś również poprosimy hat-trick, bo dawno nie było ;D
0
Skład ok, tylko za Alvesa wolałabym Adriano ;)
0
"ale Guaje i tak nie wybiegłby w podstawowym składzie" - skąd taka pewność...? :/
Szkoda, że Villa dzisiaj nie zagra przez kontuzje :/ Mam nadzieję, że to nic poważnego i w dwumeczu już zagra ;)
Vamos Barca! Po 3 pkt
0
No Nie! :/ Dlaczego akurat Villa! :/
0
Pedro, Pedrito, Pedro, Pedrito! ;D
0
NIE! Adriano musi zostać! On jest niesamowity, może grac praktycznie wszędzie + jego łatwość w zdobywaniu goli ;D
0
Mam tylko nadzieję, że zacznie w końcu grac w lidze i LM, a nie tylko w Pucharze Króla... Villa nie potrzebuje dużo, żeby strzelić gola, Tito dawaj mu więcej szans. Vamos David!
0
Szkoda Roberto :/ Mam również nadzieje, że Villi nic nie jest.
0
auoan, tak nędznym jak twoje??
0
Nie zamknął mi ust Alexis, nadal uważam, że jest cienki :D
0
fuksem... lepiej jakby to Tello strzelił
0
ajj szkoda, że nie wpadła ;)
0
Jejciu, mam nadzieję że Villi nic poważnego nie jest :(
0
Villa w polu karnym wszedł jak w masełko :P
0
Ja bym chciała 5:0 i hattrick Villi ;D
0
ajj :(
0
Szkoda Roberto :( ładnie grał
0
Alexis na skrzydło, Villa do środka a nie...
0
Tello za Alexisa czym prędzej :D hahahahah a ja ciągle się śmieję z tego co zrobił Alexis xD
0
0
Boże Alexis! on się przewraca ciągle o własne nogi... -.-
0
Oj Villa tam miesza w ataku, oj miesza i to mnie cieszy :D Mam nadzieje, że wrócił do formy
0
K**aw! Jak ja go kocham! zawsze! Vilaaaaaaaaa
0
villa