0

Kurcze, ale pech... :( Jeśli nie zdąży na Sociedad, to mam nadzieje że w rewanżu już zagra. Wracaj szybko David, Vamos!

0

Słowa o Villi niesamowicie mnie przekonały, jestem pewna że z nami zostanie ;D Ciągle powtarzam, że w poprzednim sezonie bardzo brakowało nam Davida. Teraz w drugiej części sezonu będzie bardzo dużo meczów i jestem pewna, że dostanie dużo więcej czasu na pokazanie swoich umiejętności i poprowadzi wraz z resztą drużyny po puchary :) Visca el Barca!

0

Thiago!

0

5:00 - Jezu... jak można nie trafić :o

0

Mam nadzieje, że to tylko plotka :)

0

No ja jednak mam nadzieję, że będzie czarował na CN do końca kariery ;D

0

dziś również poprosimy hat-trick, bo dawno nie było ;D

0

Skład ok, tylko za Alvesa wolałabym Adriano ;)

0

"ale Guaje i tak nie wybiegłby w podstawowym składzie" - skąd taka pewność...? :/
Szkoda, że Villa dzisiaj nie zagra przez kontuzje :/ Mam nadzieję, że to nic poważnego i w dwumeczu już zagra ;)
Vamos Barca! Po 3 pkt

0

No Nie! :/ Dlaczego akurat Villa! :/

0

Pedro, Pedrito, Pedro, Pedrito! ;D

0

NIE! Adriano musi zostać! On jest niesamowity, może grac praktycznie wszędzie + jego łatwość w zdobywaniu goli ;D

0

Mam tylko nadzieję, że zacznie w końcu grac w lidze i LM, a nie tylko w Pucharze Króla... Villa nie potrzebuje dużo, żeby strzelić gola, Tito dawaj mu więcej szans. Vamos David!

0

Szkoda Roberto :/ Mam również nadzieje, że Villi nic nie jest.

0

auoan, tak nędznym jak twoje??

0

Nie zamknął mi ust Alexis, nadal uważam, że jest cienki :D

0

fuksem... lepiej jakby to Tello strzelił

0

ajj szkoda, że nie wpadła ;)

0

Jejciu, mam nadzieję że Villi nic poważnego nie jest :(

0

Villa w polu karnym wszedł jak w masełko :P

0

Ja bym chciała 5:0 i hattrick Villi ;D

0

ajj :(

0

Szkoda Roberto :( ładnie grał

0

Alexis na skrzydło, Villa do środka a nie...

0

Tello za Alexisa czym prędzej :D hahahahah a ja ciągle się śmieję z tego co zrobił Alexis xD

0

0

Boże Alexis! on się przewraca ciągle o własne nogi... -.-

0

Oj Villa tam miesza w ataku, oj miesza i to mnie cieszy :D Mam nadzieje, że wrócił do formy

0

K**aw! Jak ja go kocham! zawsze! Vilaaaaaaaaa

0

villa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?