0

Czas najwyższy! Tello pokaż Alexisowi jak grac!!!
Jak Barca sprzeda Ville a Alexisa "ciape" Sancheza zatrzyma to będzie największa głupota!!!

0

Jezu!

0

jak już to Hummels, ale i tak najbardziej bym się cieszyła jakby trener dawał szansę Bartrze...

0

Kurde a Bartra to co? Chłopak jak dostał szansę to pokazał na co go stać. Dawać mu więcej szansy na grę, a chłopak w przyszłości może być ważnym, zawodnikiem w drużynie. Jak Puyol przejdzie na emeryturę to widzę Pique i Bartre :)

0

Montoya, Pique, Bartra, Adriano ; Song, Thiago, Fabregas ; Pedro, Messi, Alexis :D Taki dałabym skład, żeby najważniejsi mogli odpocząć przed Milanem (wiadomo, że Leo zawsze chce grac) :) Tello na 2 połowę :P

0

Mam wielką nadzieję, że zagra z Milanem :D (może strzeli z wolnego jak w poprzednim sezonie) :P

0

daniellooo,
ale po co nasi mają robić rewanż? My się nie zniżamy do ich poziomu, zresztą... niżej zniżyć od nich to już się nie da ;)

0

Przecież nie powiedzą, że się dogadali i w przyszłym sezonie będzie naszym bramkarzem, to logiczne.. :)

0

Bardzo mnie cieszy fakt, że mamy w Barcelonie Adriano :) Jest świetnym piłkarzem, będąc w formie robi niesamowite rzeczy na boisku i te jego piękne gole :P Mam nadzieję, że szybko podpisze nowy kontrakt :)

0

Nie mam nic przeciwko jego przyjścia do Barcy, ale nie lepiej byłoby dać szansę młodym wychowankom?

0

20 mln? haha :D sorry ale to jest śmieszne, nikt za niego nie da takiej kasy :P
Co do Villi to już w poprzednim newsie pisałam, że klub powinien z nim przedłużyć kontrakt :)

0

Zdrowie najważniejsze, ale nie zmienia to faktu że David ma cholernego pecha :/ Mam wielką nadzieję, że z Milanem będzie mógł zagrać i dostanie szanse od trenera :)

0

Nie! Przedłużyć kontrakt, dawać więcej szans a Villa już swoje zrobi ;D

0

co sędzia odjebał?? ....

0

Również widziałabym Ikera u nas :) przyjęłabym go z otwartymi ramionami :D Jednak to nie możliwe, Casillas nie opuści Realu ;)

0

No i dobrze. Dziękujemy mu za to co zrobił dla klubu, ale jak chce odejść to najlepiej po tym sezonie. Priorytetem będzie ściągnięcie bramkarza, a za Valdesa coś jeszcze dostaniemy... :)

0

No nie wiem czy to dobry pomysł... Będzie z nimi tak jak z Bartrą i Montoyą :/ przyjdą do pierwszej drużyny i co? będą oglądać mecze z ławki bądź z trybun? :/ Jak by nadal grali w Barcelonie B to przecież Tito w każdej chwili może ich "pożyczyć" na mecz pierwszej drużyny.

0

No mam wielką nadzieje, że w tych najważniejszych meczach Barca pokaże się z jak najlepszej strony i bez problemu pokona Milan :) W Copa del Rey nie będzie łatwo, ale stać ich na to, żeby pokonać Real i zagrać w finale :D Co do Pedrito mam nadzieję, że będzie grac już tylko lepiej, bo to świetny piłkarz i człowiek :)

0

Nie lepiej zaufać Bartrze? Chłopak ma potencjał, ma umiejętności żeby grac w pierwszej drużynie, tylko trzeba mu dać szanse a nie wieczne odsyłanie na trybuny...

0

To, że Villa jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, jak wszyscy w Barcelonie i paru ze świata piłki, że mam z nim avatar (mogłabym mieć również kogoś innego), to jak pisze, że bardzo go lubię i chciałabym żeby został na CN to źle?! Teraz będziecie pod każdym newsem mi pisać, że jestem tu dla niego?! NIE! Jestem tu dla Barcy i byłam tu jak Davida jeszcze nie było na CN, zrozumcie a nie gadacie głupoty...

0

To wy jesteście tępi! Ja pieprze, ja tu nie jestem dla Villi tylko dla Barcelony "dzbany"...

0

do dupy! -.- jakby te 4 godz. im coś dały...

0

Dobrze, że to nie było nic poważnego :) Jak nie zagra z Granadą to myślę, że z Milanem już na pewno (jeśli w ogóle zagra, choć mam wielka nadzieję, że tak) :D Visca el Villa!

0

haha :D najlepsze jak świętowali w szatni i się szampan zbił, przez chwile taka cisza xD i jak Rosella "poświęcili" :P

0

Brawo Andrzej! Należało mu się :D

0

No nieee.... :(

0

"Poruszony zostanie również temat przyszłości takich zawodników jak Villa, Abidal, czy Adriano." Mam nadzieję, że wszyscy wymienieni z nami zostaną :)

0

Radioactive,
Uważaj co piszesz....

0

To są kurde jakieś jaja! GD o 16?! Może będą jeszcze w niedziele o 12?? Ja pierniczę oglądać mecz z Realem w sobotę o 16... zarąbiście -.-

0

To nie jest normalne... Zawsze kiedy myślę, że skończą mecz z zerem z tyłu, to ktoś popełni głupi błąd i ciach! gol stracony :/ W lidze, jak wygrywają wysoko to jeszcze idzie to przeżyć, ale gdzie liczy się każda bramka to już nie jest fajnie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?