Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czas najwyższy! Tello pokaż Alexisowi jak grac!!!
Jak Barca sprzeda Ville a Alexisa "ciape" Sancheza zatrzyma to będzie największa głupota!!!
0
Jezu!
0
jak już to Hummels, ale i tak najbardziej bym się cieszyła jakby trener dawał szansę Bartrze...
0
Kurde a Bartra to co? Chłopak jak dostał szansę to pokazał na co go stać. Dawać mu więcej szansy na grę, a chłopak w przyszłości może być ważnym, zawodnikiem w drużynie. Jak Puyol przejdzie na emeryturę to widzę Pique i Bartre :)
0
Montoya, Pique, Bartra, Adriano ; Song, Thiago, Fabregas ; Pedro, Messi, Alexis :D Taki dałabym skład, żeby najważniejsi mogli odpocząć przed Milanem (wiadomo, że Leo zawsze chce grac) :) Tello na 2 połowę :P
0
Mam wielką nadzieję, że zagra z Milanem :D (może strzeli z wolnego jak w poprzednim sezonie) :P
0
daniellooo,
ale po co nasi mają robić rewanż? My się nie zniżamy do ich poziomu, zresztą... niżej zniżyć od nich to już się nie da ;)
0
Przecież nie powiedzą, że się dogadali i w przyszłym sezonie będzie naszym bramkarzem, to logiczne.. :)
0
Bardzo mnie cieszy fakt, że mamy w Barcelonie Adriano :) Jest świetnym piłkarzem, będąc w formie robi niesamowite rzeczy na boisku i te jego piękne gole :P Mam nadzieję, że szybko podpisze nowy kontrakt :)
0
Nie mam nic przeciwko jego przyjścia do Barcy, ale nie lepiej byłoby dać szansę młodym wychowankom?
0
20 mln? haha :D sorry ale to jest śmieszne, nikt za niego nie da takiej kasy :P
Co do Villi to już w poprzednim newsie pisałam, że klub powinien z nim przedłużyć kontrakt :)
0
Zdrowie najważniejsze, ale nie zmienia to faktu że David ma cholernego pecha :/ Mam wielką nadzieję, że z Milanem będzie mógł zagrać i dostanie szanse od trenera :)
0
Nie! Przedłużyć kontrakt, dawać więcej szans a Villa już swoje zrobi ;D
0
co sędzia odjebał?? ....
0
Również widziałabym Ikera u nas :) przyjęłabym go z otwartymi ramionami :D Jednak to nie możliwe, Casillas nie opuści Realu ;)
0
No i dobrze. Dziękujemy mu za to co zrobił dla klubu, ale jak chce odejść to najlepiej po tym sezonie. Priorytetem będzie ściągnięcie bramkarza, a za Valdesa coś jeszcze dostaniemy... :)
0
No nie wiem czy to dobry pomysł... Będzie z nimi tak jak z Bartrą i Montoyą :/ przyjdą do pierwszej drużyny i co? będą oglądać mecze z ławki bądź z trybun? :/ Jak by nadal grali w Barcelonie B to przecież Tito w każdej chwili może ich "pożyczyć" na mecz pierwszej drużyny.
0
No mam wielką nadzieje, że w tych najważniejszych meczach Barca pokaże się z jak najlepszej strony i bez problemu pokona Milan :) W Copa del Rey nie będzie łatwo, ale stać ich na to, żeby pokonać Real i zagrać w finale :D Co do Pedrito mam nadzieję, że będzie grac już tylko lepiej, bo to świetny piłkarz i człowiek :)
0
Nie lepiej zaufać Bartrze? Chłopak ma potencjał, ma umiejętności żeby grac w pierwszej drużynie, tylko trzeba mu dać szanse a nie wieczne odsyłanie na trybuny...
0
To, że Villa jest jednym z moich ulubionych piłkarzy, jak wszyscy w Barcelonie i paru ze świata piłki, że mam z nim avatar (mogłabym mieć również kogoś innego), to jak pisze, że bardzo go lubię i chciałabym żeby został na CN to źle?! Teraz będziecie pod każdym newsem mi pisać, że jestem tu dla niego?! NIE! Jestem tu dla Barcy i byłam tu jak Davida jeszcze nie było na CN, zrozumcie a nie gadacie głupoty...
0
To wy jesteście tępi! Ja pieprze, ja tu nie jestem dla Villi tylko dla Barcelony "dzbany"...
0
do dupy! -.- jakby te 4 godz. im coś dały...
0
Dobrze, że to nie było nic poważnego :) Jak nie zagra z Granadą to myślę, że z Milanem już na pewno (jeśli w ogóle zagra, choć mam wielka nadzieję, że tak) :D Visca el Villa!
0
haha :D najlepsze jak świętowali w szatni i się szampan zbił, przez chwile taka cisza xD i jak Rosella "poświęcili" :P
0
Brawo Andrzej! Należało mu się :D
0
No nieee.... :(
0
"Poruszony zostanie również temat przyszłości takich zawodników jak Villa, Abidal, czy Adriano." Mam nadzieję, że wszyscy wymienieni z nami zostaną :)
0
Radioactive,
Uważaj co piszesz....
0
To są kurde jakieś jaja! GD o 16?! Może będą jeszcze w niedziele o 12?? Ja pierniczę oglądać mecz z Realem w sobotę o 16... zarąbiście -.-
0
To nie jest normalne... Zawsze kiedy myślę, że skończą mecz z zerem z tyłu, to ktoś popełni głupi błąd i ciach! gol stracony :/ W lidze, jak wygrywają wysoko to jeszcze idzie to przeżyć, ale gdzie liczy się każda bramka to już nie jest fajnie...