0

To jest DAVID, nie to co Alexis :D

0

Villlaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

pisałam wcześniej, ze nawet jak Villa będzie w pierwszej 11 to nie zagra na szpicy tylko Cesc :/

0

Świetny pomysł :) mam nadzieje, ze uda się zorganizować taki mecz :P La Liga!

0

Villa pokaż dzisiaj, że jesteś najlepszy! :D Nawet jak wyjdzie w pierwszej 11 to i tak on nie będzie środkowym napastnikiem, tylko pewnie Cesc... :/

0

TAK!

0

No i co z tego, że wygląda jak chłopczyca?! Liczy się tu to, jak gra!

0

Taaaaak! :D Abby :D

0

ooo Solo :D

0

To co wyrabia Morgan i Wambach to poezja

0

A teraz Alex albo Abby :D

0

Amy Macdonald - Slow It Down

0

Pia! :D taaaak :D

0

Mam nadzieję, że wygra Morgan lub Wambach. Marta nic nie pokazała w roku 2012 ;D

0

Leo bleee :/

0

Te stroje takie oczojebne, ale fajneee :P Zresztą... Wszystko co z Barcą związane to fajne ;D

0

Ja Pedro nigdy nie krytykowałam. Zawsze w jego grze widać pełne zaangażowanie, biega jak szalony nawet w 90 min. On wcale nie grał źle od początku sezonu, jemu po prostu brakowało bramek, ale dziś strzelił 2 i na pewno doda mu to pewności siebie ;D Ach ten nasz Pedrito :P

0

Jest Villa! :D chociaż trochę więcej pogra niż zwykle ;) Vamos El Guaje!

0

Jakby nie mógł Tito Ville pierwszego wpuścić, bo po co! niech lepiej w 5-10 min. "się pokaże"... :/

0

Pedrito! Cóż za golazoooo :D

0

Po zwycięstwo!

0

Skład ok, tylko zamiast Alexisa/Pedro wystawić Ville ;D

0

Villa ZOSTAJE!!!! Jeszcze nie raz pokaże na co go stać, nie raz nam pomoże w trudnych sytuacjach, tylko trzeba dać mu szanse, żeby złapał formę... Vamos Villa!

0

Nie mogę uwierzyć, że znowu puszczą mecz Borussii... Zdecydowanie wolałabym obejrzeć mecz pomiędzy Realem Madryt i Manchesterem United. ;)

0

Przez niego cierpi Villa... :/

0

Barça musi mówić "nie" wszystkim klubom, bo Villa zostaje!!!

0

Mi Pep nie musi nic udowadniać! :D Dla mnie to on jest najlepszym trenerem jakiego kiedykolwiek miała Barca (na razie) i to on z tym klubem osiągnął coś nieprawdopodobnego! :P Dla mnie nie musi pokazywać, że jest najlepszy w innych klubach, ważne jest to co zrobił w Barcelonie :)

0

Bardzo go lubię, jest świetny :D Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości jak Puyol zrezygnuje z gry to Bartra z Pique będą rządzić w obronie ;D

0

Wiadomo, że Guardiola sam dobrze wie czego chce i pójdzie tam gdzie będzie uważał za najlepsze wyjście. :) Ja mam jednak nadzieję, że nie wybierze Chelsea i City ;D Najlepiej Arsenal, Manchester United :P

0

Już mam tego dosyć, a okienko jeszcze nie otwarte ;/ Villa zostaje!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?