Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To jest DAVID, nie to co Alexis :D
0
Villlaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
pisałam wcześniej, ze nawet jak Villa będzie w pierwszej 11 to nie zagra na szpicy tylko Cesc :/
0
Świetny pomysł :) mam nadzieje, ze uda się zorganizować taki mecz :P La Liga!
0
Villa pokaż dzisiaj, że jesteś najlepszy! :D Nawet jak wyjdzie w pierwszej 11 to i tak on nie będzie środkowym napastnikiem, tylko pewnie Cesc... :/
0
TAK!
0
No i co z tego, że wygląda jak chłopczyca?! Liczy się tu to, jak gra!
0
Taaaaak! :D Abby :D
0
ooo Solo :D
0
To co wyrabia Morgan i Wambach to poezja
0
A teraz Alex albo Abby :D
0
Amy Macdonald - Slow It Down
0
Pia! :D taaaak :D
0
Mam nadzieję, że wygra Morgan lub Wambach. Marta nic nie pokazała w roku 2012 ;D
0
Leo bleee :/
0
Te stroje takie oczojebne, ale fajneee :P Zresztą... Wszystko co z Barcą związane to fajne ;D
0
Ja Pedro nigdy nie krytykowałam. Zawsze w jego grze widać pełne zaangażowanie, biega jak szalony nawet w 90 min. On wcale nie grał źle od początku sezonu, jemu po prostu brakowało bramek, ale dziś strzelił 2 i na pewno doda mu to pewności siebie ;D Ach ten nasz Pedrito :P
0
Jest Villa! :D chociaż trochę więcej pogra niż zwykle ;) Vamos El Guaje!
0
Jakby nie mógł Tito Ville pierwszego wpuścić, bo po co! niech lepiej w 5-10 min. "się pokaże"... :/
0
Pedrito! Cóż za golazoooo :D
0
Po zwycięstwo!
0
Skład ok, tylko zamiast Alexisa/Pedro wystawić Ville ;D
0
Villa ZOSTAJE!!!! Jeszcze nie raz pokaże na co go stać, nie raz nam pomoże w trudnych sytuacjach, tylko trzeba dać mu szanse, żeby złapał formę... Vamos Villa!
0
Nie mogę uwierzyć, że znowu puszczą mecz Borussii... Zdecydowanie wolałabym obejrzeć mecz pomiędzy Realem Madryt i Manchesterem United. ;)
0
Przez niego cierpi Villa... :/
0
Barça musi mówić "nie" wszystkim klubom, bo Villa zostaje!!!
0
Mi Pep nie musi nic udowadniać! :D Dla mnie to on jest najlepszym trenerem jakiego kiedykolwiek miała Barca (na razie) i to on z tym klubem osiągnął coś nieprawdopodobnego! :P Dla mnie nie musi pokazywać, że jest najlepszy w innych klubach, ważne jest to co zrobił w Barcelonie :)
0
Bardzo go lubię, jest świetny :D Mam nadzieje, że w niedalekiej przyszłości jak Puyol zrezygnuje z gry to Bartra z Pique będą rządzić w obronie ;D
0
Wiadomo, że Guardiola sam dobrze wie czego chce i pójdzie tam gdzie będzie uważał za najlepsze wyjście. :) Ja mam jednak nadzieję, że nie wybierze Chelsea i City ;D Najlepiej Arsenal, Manchester United :P
0
Już mam tego dosyć, a okienko jeszcze nie otwarte ;/ Villa zostaje!!!