Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jan Paweł II - wielki papież i człowiek. Papież Polak. Bardzo cieszy, że odprawił mszę na CN i to, że był socio naszego kochanego klubu. Na zawsze w mojej pamięci.
0
Na pewno nie będzie to łatwy i przyjemny mecz, ale po zwycięstwo! :D Vamos Barca1
0
remis nie jest zły :) ale mogła być wygrana :P
0
Wyluzujcie wszyscy :) nie ma co się kłócić, wszyscy (no może prawie) na tej stronie jesteśmy Cules i powinniśmy się jednoczyć, anie kłócić ;) jeśli ktoś pisze o meczu Realu, to ok, nie powinno reszcie to przeszkadzać... pozdrawiam ;)
0
Wygrać na spokojnie jutro, żeby zapewnić sobie pierwsze miejsce, a później dać pograć młodym :D
0
niech spieprzają! :/ Dongou jest nasz i w przyszłości będzie jedną z gwiazd na CN :D
0
oby tak dalej Barcelono!
0
Na szczęście wszystko ok i wraca nam wszystkim znany, najlepszy Villa
0
Świetny jest! Jak Puyol odejdzie na emeryturę to Bartra będzie rządził z Pique i Masche w obronie :D Miał świetny presezon i w meczach też pokazał, że jest niczego sobie :P Visca el Bartra!
0
Jak nic wygra Drogba. 2 miejsce Toure i 3 Song ;D
0
Dużo bardziej wolę Afellaya niż Bojana. I jeśli któryś z nich miałby do nas wrócić, to wolałabym, żeby był to Ibi :D
0
Za bardzo chciał strzelić, ale to nic, w końcu najlepszym się zdarza :D ma teraz okazje w meczu z Celticiem :P
0
oby dla Barcy ta passa trwała jak najdłużej ;D
0
Jooe,
dziecko sukcesu?! mówisz o sobie? hahhaa
0
Kolejny raz to napiszę, ale... Tylko nie City i Chelsea. :/ Najlepiej Arsenal, Manchester United albo Bayern :D A w przyszłości Barca :P
0
Bardzo się cieszę, że Barca sprowadziła Albe. Ten chłopak jest niesamowity! Gra świetnie w obronie, a te jego podłączenia się pod atak są rewelacyjne :D
0
Jak można było tego nie widzieć... -.- dobrze, że ten błąd nie zadecydował o losach gry...
0
Jak ja go kocham!
0
Szkoda kontuzji Adriano i dobrze, że z Leo wszystko ok. Wygrywać jak najdłużej, żeby na koniec sezonu zgarnąć mistrzostwo :D VeB!
0
Świetni! kolejny obrońca :/ mam nadzieję, że to nic poważnego.
0
szkoda, że Leo nie strzelił :/ Najbardziej cieszy gra Villi i 3 pkt! :D
0
Boże! Co ten Alves gra! :/ Montoya o niebo le[piej!
0
no ja pierdle tylko nie Leo! :(
0
co jest z Leo?! :(
0
szkoda, że Villa. :( miałam nadzieję, że zagra 90 min. Ale był najlepszy!
0
jak można było tego spalonego nie widzieć? :D
0
Villa :D
0
Leo jakiś nie swój :/ Za to Pedro świetnie :D
0
Messi co zrobił :/
0
dlatego Villa w pierwszym składzie!