0

Jan Paweł II - wielki papież i człowiek. Papież Polak. Bardzo cieszy, że odprawił mszę na CN i to, że był socio naszego kochanego klubu. Na zawsze w mojej pamięci.

0

Na pewno nie będzie to łatwy i przyjemny mecz, ale po zwycięstwo! :D Vamos Barca1

0

remis nie jest zły :) ale mogła być wygrana :P

0

Wyluzujcie wszyscy :) nie ma co się kłócić, wszyscy (no może prawie) na tej stronie jesteśmy Cules i powinniśmy się jednoczyć, anie kłócić ;) jeśli ktoś pisze o meczu Realu, to ok, nie powinno reszcie to przeszkadzać... pozdrawiam ;)

0

Wygrać na spokojnie jutro, żeby zapewnić sobie pierwsze miejsce, a później dać pograć młodym :D

0

niech spieprzają! :/ Dongou jest nasz i w przyszłości będzie jedną z gwiazd na CN :D

0

oby tak dalej Barcelono!

0

Na szczęście wszystko ok i wraca nam wszystkim znany, najlepszy Villa

0

Świetny jest! Jak Puyol odejdzie na emeryturę to Bartra będzie rządził z Pique i Masche w obronie :D Miał świetny presezon i w meczach też pokazał, że jest niczego sobie :P Visca el Bartra!

0

Jak nic wygra Drogba. 2 miejsce Toure i 3 Song ;D

0

Dużo bardziej wolę Afellaya niż Bojana. I jeśli któryś z nich miałby do nas wrócić, to wolałabym, żeby był to Ibi :D

0

Za bardzo chciał strzelić, ale to nic, w końcu najlepszym się zdarza :D ma teraz okazje w meczu z Celticiem :P

0

oby dla Barcy ta passa trwała jak najdłużej ;D

0

Jooe,
dziecko sukcesu?! mówisz o sobie? hahhaa

0

Kolejny raz to napiszę, ale... Tylko nie City i Chelsea. :/ Najlepiej Arsenal, Manchester United albo Bayern :D A w przyszłości Barca :P

0

Bardzo się cieszę, że Barca sprowadziła Albe. Ten chłopak jest niesamowity! Gra świetnie w obronie, a te jego podłączenia się pod atak są rewelacyjne :D

0

Jak można było tego nie widzieć... -.- dobrze, że ten błąd nie zadecydował o losach gry...

0

Jak ja go kocham!

0

Szkoda kontuzji Adriano i dobrze, że z Leo wszystko ok. Wygrywać jak najdłużej, żeby na koniec sezonu zgarnąć mistrzostwo :D VeB!

0

Świetni! kolejny obrońca :/ mam nadzieję, że to nic poważnego.

0

szkoda, że Leo nie strzelił :/ Najbardziej cieszy gra Villi i 3 pkt! :D

0

Boże! Co ten Alves gra! :/ Montoya o niebo le[piej!

0

no ja pierdle tylko nie Leo! :(

0

co jest z Leo?! :(

0

szkoda, że Villa. :( miałam nadzieję, że zagra 90 min. Ale był najlepszy!

0

jak można było tego spalonego nie widzieć? :D

0

Villa :D

0

Leo jakiś nie swój :/ Za to Pedro świetnie :D

0

Messi co zrobił :/

0

dlatego Villa w pierwszym składzie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?