0

Pojebani ci piłkarze Benfici :/

0

No nie!!! :/

0

kurwa Puyol :/

0

że strzelił gola to nie znaczy, że gra jakoś super i od razu go pokocham.... ;D

0

Alexis.... -.-

0

w ataku MVP

0

Niesamowity wywiad! :D Messi to świetny piłkarz, ale człowiek jeszcze większy

0

Ja się boję tego meczu... I nie jestem pewna zwycięstwa. :/ Ale kocham Barce nad życie i zawsze w nich wierzę!

0

Gra kiepsko, nie strzela i co najgorsze ciągle się kładzie :/ irytuje mnie jego zachowanie.... :/

0

Kurcze znowu,.... :/ szkoda chłopaka :(

0

Oby w następnych meczach nie musieli gonic wyniku, tylko sami strzelac pierwsi i wygrywac ;D Vamos!

0

pięknie by było, jakby był nowy rekord za tydzień i to z jakim rywalem... :D
Wierzę w chłopaków i liczę na zwycięstwo! Vamos Barca!

0

cesccccccccccccccccc

0

Alexis! :/

0

Nie no, ten człowiek jest po prostu niesamowity! :D To przykład dla wszystkich, że pomimo takiej choroby chce robic to co kocha. Abi jest wielki!

0

Mam nadzieję, że dostanie w końcu swoją szansę, później kolejną i kolejną. Uwielbiam go - jest moim ulubieńcem wśród młodych. Wierzę, że w przyszłości to od będzie odgrywał ważną rolę w obronie Barcelony :D
Vamos Bartra!

0

Messi niech się ogarnie, sam gra gówno a na innych się wydziera.... :/

0

Vamos Barca! Liczą się tylko 3 pkt. i brak kontuzji :)

0

Mam nadzieję, że zagra Bartra z Masche. Trzeba dac w końcu chłopakowi szansę :D

0

Jak zobaczyłam wiadomośc Shakiry na fb to się ucieszyłam jak głupia :D Były już kiedyś newsy, że jest w ciąży, ale czekałam na oficjalny komunikat i się doczekałam :D Gratulacje!
PS. Są świetną parą

0

Daniemu się bramki pomyliły.... :/ Vamos Barca, Vamos!

0

I co?! I co?! Tello do dupy???!!! Brawo Cristian!

0

0

0

hahahahahah :D

0

Z chęcią bym sobie kupiła taki kalendarz, niestety za drogi.... :/

0

Świetny pomysł :D Nie paliłam, nie palę i nie będę palic. Szkoda zdrowia i kasy na fajki. Wole sobie zbierac pieniądze i kupic za nie coś lepszego (np. książki o Barcelonie lub coś z klubem związanego) :) Wkurza mnie tylko to, że większośc moich znajomych pali non stop a ja wdycham ten badziew.... :/

0

Kaka to świetny zawodnik (dla mnie nadal, choć wielu go skreśliło - szczególnie kibice Realu). Szkoda mi go odkąd przeszedł do Madrytu.... Nie dostaje nawet szansy, żeby się pokazać :/ Dziwie się, że nie odszedł w tym okienku.... Chociaż który klub go teraz odkupi za takie pieniądze jakie chce Real?

0

Najbardziej szkoda Puyola :( Nasz kapitan ma niezłego pecha na początku tego sezonu :/ Mam nadzieję, że to ostatnia tak groźna kontuzja i nasz Tarzan pogra jeszcze kilka lat na najwyższym poziomie. Vamos Puyi!

0

Przepraszam, ze kolejny komentarz w tak krótkim odstępie. :) Ale co do Villi mam nadzieję, że zacznie grac dłużej, a nie ostatnie 15 min.... Mam nadzieję, że w środę, bądź za tydzień wyjdzie w pierwszej 11 :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?