Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pojebani ci piłkarze Benfici :/
0
No nie!!! :/
0
kurwa Puyol :/
0
że strzelił gola to nie znaczy, że gra jakoś super i od razu go pokocham.... ;D
0
Alexis.... -.-
0
w ataku MVP
0
Niesamowity wywiad! :D Messi to świetny piłkarz, ale człowiek jeszcze większy
0
Ja się boję tego meczu... I nie jestem pewna zwycięstwa. :/ Ale kocham Barce nad życie i zawsze w nich wierzę!
0
Gra kiepsko, nie strzela i co najgorsze ciągle się kładzie :/ irytuje mnie jego zachowanie.... :/
0
Kurcze znowu,.... :/ szkoda chłopaka :(
0
Oby w następnych meczach nie musieli gonic wyniku, tylko sami strzelac pierwsi i wygrywac ;D Vamos!
0
pięknie by było, jakby był nowy rekord za tydzień i to z jakim rywalem... :D
Wierzę w chłopaków i liczę na zwycięstwo! Vamos Barca!
0
cesccccccccccccccccc
0
Alexis! :/
0
Nie no, ten człowiek jest po prostu niesamowity! :D To przykład dla wszystkich, że pomimo takiej choroby chce robic to co kocha. Abi jest wielki!
0
Mam nadzieję, że dostanie w końcu swoją szansę, później kolejną i kolejną. Uwielbiam go - jest moim ulubieńcem wśród młodych. Wierzę, że w przyszłości to od będzie odgrywał ważną rolę w obronie Barcelony :D
Vamos Bartra!
0
Messi niech się ogarnie, sam gra gówno a na innych się wydziera.... :/
0
Vamos Barca! Liczą się tylko 3 pkt. i brak kontuzji :)
0
Mam nadzieję, że zagra Bartra z Masche. Trzeba dac w końcu chłopakowi szansę :D
0
Jak zobaczyłam wiadomośc Shakiry na fb to się ucieszyłam jak głupia :D Były już kiedyś newsy, że jest w ciąży, ale czekałam na oficjalny komunikat i się doczekałam :D Gratulacje!
PS. Są świetną parą
0
Daniemu się bramki pomyliły.... :/ Vamos Barca, Vamos!
0
I co?! I co?! Tello do dupy???!!! Brawo Cristian!
0
0
0
hahahahahah :D
0
Z chęcią bym sobie kupiła taki kalendarz, niestety za drogi.... :/
0
Świetny pomysł :D Nie paliłam, nie palę i nie będę palic. Szkoda zdrowia i kasy na fajki. Wole sobie zbierac pieniądze i kupic za nie coś lepszego (np. książki o Barcelonie lub coś z klubem związanego) :) Wkurza mnie tylko to, że większośc moich znajomych pali non stop a ja wdycham ten badziew.... :/
0
Kaka to świetny zawodnik (dla mnie nadal, choć wielu go skreśliło - szczególnie kibice Realu). Szkoda mi go odkąd przeszedł do Madrytu.... Nie dostaje nawet szansy, żeby się pokazać :/ Dziwie się, że nie odszedł w tym okienku.... Chociaż który klub go teraz odkupi za takie pieniądze jakie chce Real?
0
Najbardziej szkoda Puyola :( Nasz kapitan ma niezłego pecha na początku tego sezonu :/ Mam nadzieję, że to ostatnia tak groźna kontuzja i nasz Tarzan pogra jeszcze kilka lat na najwyższym poziomie. Vamos Puyi!
0
Przepraszam, ze kolejny komentarz w tak krótkim odstępie. :) Ale co do Villi mam nadzieję, że zacznie grac dłużej, a nie ostatnie 15 min.... Mam nadzieję, że w środę, bądź za tydzień wyjdzie w pierwszej 11 :D