0

Nie rozumiem, jak można Villi nie ostawić na szpicy! :/ Nie ma Leo, a on i tak się marnuje na tym skrzydle :(

0

Jak za Ville Cesca?! Przecież chłopak musi się ogrywać, wejść w rytm meczowy i strzelać gole, a nie siedzieć na ławce i to w takim meczu.... Cesc najlepszy jest w pomocy, w ataku dziś rządzi David!

0

Uwielbiam czytać z nim wywiady :P Jaki to jest niesamowity piłkarz, a tym bardziej człowiek. Brakuje już słów, żeby go opisać :D

0

Też myślę, że dis Santos odniesie u nas sukces :D życzę mu tego :)

0

no ja myślę.... Mam wielką nadzieję, że nigdy nie będzie trenerem City. No i oczywiście Chelsea ;D

0

Messi i Del Bosque ;D

0



jeszcze ten filmik jest ;D

0

1. Messi
2. C.Ronaldo/Casillas
3. Xavi/Iniesta

0

Mam nadzieje, że Pep nie będzie nigdy trenerem City i Chelsea.

0

Taa jasne, bo w to uwierzę.... :D

0

Villa na bank by to strzelił.... Ale to nie David, tylko Alexis :/

0

Szkoda, że Villa schodzi. Dziękuję za gola

0

WOW Valdes... :d

0

Valdes niech się nauczy piłkę wybijać... -.-

0

I jest Villa

0

Jest MVP!

0

Uwielbiam ich!

0

MVP !

0

Iker i Xavi są nie tylko niesamowici w tym co robią na boisku. Są świetnymi ludźmi, przyjaciółmi

0

Niech od początku zagra Montoya i Bartra. :) Z Danim nie ma co tak od razu ryzykować, niech lepiej wróci na 200 % :)

0

jeśli będzie sobie świetnie radzić to wierzę, że do nas wróci :)

0

Nie ma to jak najlepszy klub na świecie, z tak wielkim stadionem i nie miał dopingu z prawdziwego zdarzenia.... :/ podczas większości meczów jest taka cisza, że szok! Ludzie tam chodzą jak na piknik :/

0

Gol z Chelsea i w finale MŚ

0

Świetny pomysł :D zaraz będę projektować :P

0

Uwielbiam go

0

Tylko nie City i Chelsea... Jak już to Arsenal, Manchester United :D i oczywiście w niedalekiej przyszłości Barca :D

0

Dosyć, że od początku sezonu gra klapę, to jeszcze aktorzył jak szło.... :/ chociaż ostatnio się ogarną z tym symulowaniem, ale nie zmienia to faktu, że nie mam do niego jakiejś szczególnej sympatii. Liczę tylko na to, żeby w końcu zaczął grac na wysokim poziomie i pomagać drużynie.

0

Oj tak... Ostatnimi spotkaniami Barca przyprawia o zawał serca :D Jednak w naszą kochaną Barcelonę trzeba wierzyc do samego końca ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?