Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie rozumiem, jak można Villi nie ostawić na szpicy! :/ Nie ma Leo, a on i tak się marnuje na tym skrzydle :(
0
Jak za Ville Cesca?! Przecież chłopak musi się ogrywać, wejść w rytm meczowy i strzelać gole, a nie siedzieć na ławce i to w takim meczu.... Cesc najlepszy jest w pomocy, w ataku dziś rządzi David!
0
Uwielbiam czytać z nim wywiady :P Jaki to jest niesamowity piłkarz, a tym bardziej człowiek. Brakuje już słów, żeby go opisać :D
0
Też myślę, że dis Santos odniesie u nas sukces :D życzę mu tego :)
0
no ja myślę.... Mam wielką nadzieję, że nigdy nie będzie trenerem City. No i oczywiście Chelsea ;D
0
Messi i Del Bosque ;D
0
jeszcze ten filmik jest ;D
0
1. Messi
2. C.Ronaldo/Casillas
3. Xavi/Iniesta
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-29-10-12
0
Mam nadzieje, że Pep nie będzie nigdy trenerem City i Chelsea.
0
Taa jasne, bo w to uwierzę.... :D
0
Villa na bank by to strzelił.... Ale to nie David, tylko Alexis :/
0
Szkoda, że Villa schodzi. Dziękuję za gola
0
WOW Valdes... :d
0
Valdes niech się nauczy piłkę wybijać... -.-
0
I jest Villa
0
Jest MVP!
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/going-to-madrid
0
Uwielbiam ich!
0
MVP !
0
Iker i Xavi są nie tylko niesamowici w tym co robią na boisku. Są świetnymi ludźmi, przyjaciółmi
0
Niech od początku zagra Montoya i Bartra. :) Z Danim nie ma co tak od razu ryzykować, niech lepiej wróci na 200 % :)
0
jeśli będzie sobie świetnie radzić to wierzę, że do nas wróci :)
0
Nie ma to jak najlepszy klub na świecie, z tak wielkim stadionem i nie miał dopingu z prawdziwego zdarzenia.... :/ podczas większości meczów jest taka cisza, że szok! Ludzie tam chodzą jak na piknik :/
0
Gol z Chelsea i w finale MŚ
0
Świetny pomysł :D zaraz będę projektować :P
0
Uwielbiam go
0
Tylko nie City i Chelsea... Jak już to Arsenal, Manchester United :D i oczywiście w niedalekiej przyszłości Barca :D
0
Dosyć, że od początku sezonu gra klapę, to jeszcze aktorzył jak szło.... :/ chociaż ostatnio się ogarną z tym symulowaniem, ale nie zmienia to faktu, że nie mam do niego jakiejś szczególnej sympatii. Liczę tylko na to, żeby w końcu zaczął grac na wysokim poziomie i pomagać drużynie.
0
Oj tak... Ostatnimi spotkaniami Barca przyprawia o zawał serca :D Jednak w naszą kochaną Barcelonę trzeba wierzyc do samego końca ;D