0

minął tydzień a Ci dziennikarze bez przerwy pytają o słowa tego kretyna (pepe)... A nasi biedni piłkarze muszą odpowiadac i to mi się nie podoba :/ A Xaviemu życzę gry na najwyższym poziomie tak długo, jak tylko się da :D

0

Szkoda, że nie dostał szansy i musi opuścić Barce, bo dobry z niego chłopak... :( Bardzo go lubię i życzę mu wszystkiego co dla niego najlepsze! Mam nadzieję, że się ogra, podłapie doświadczenia i do nas wróci. Powodzenia Andreu!

0

Z całego serca życzę Leo, jak i całej Argentynie Mś :D

0

Brawo Albicelestes!!!

0

Brawo Hiszpania! Brawo Pedrito!

0

Przepraszam za to co powiem, ale.... Jak widzę mordę tego pojeba i i ryj rzeźnika z madrytu to mnie po prostu nosi!

0

Piłkarzem jest dobrym, ale tak bardzo go nie lubię... :/ wielka szkoda, że Barca go kupiła za takie pieniądze i przy tym pozbyli się Eto'o :/

0

Cieszę się, że mamy takie piłkarza. :D Świetny jako rezerwowy, ale kiedy trzeba grac, gra bez zarzutów :D

0

Abi to przykład dla wszystkich! nigdy nie można się poddawac i zawsze walczyc do końca :) Ja wiedziałam, że Eric się nie podda i będzie chciał wrócic

0

Szkoda mi Bartry, chłopak miał świetny presezon a do tej pory nie grał ani minuty... :/ To samo tyczy się Fontasa... Dlaczego nie dadzą mu szansy się pokazac z jakąś słabszą drużyną z 2 dziesiątki w tabeli. :/ Nawet nie wiemy jak gra, a po samym treningu chyba też najwięcej się nie wie... Ja na miejscu Tito zaufałabym Fontasowi i Bartrcie.

0

Pięknie powiedział o Puyolu :) To jest nasze serce

0

To, że nigdy to był nie powiedziała... Zdarzało się Busquetsowi i Pedro ale to kiedyś. Alexis i Cesc w tym sezonie coś często. Nie zmienia to jednak faktu, że nie powinien nas oskarżać o takie coś jeden z najbardziej nurkujących i aktorzących piłkarzy realu. on jak i jego koledzy nie lepsi.

0

Ja ja tego kretyna nienawidzę to szok! :/ Sam jest teatralny!

0

Nie Milan.... Arsenal albo Manchester United jak już :D

0

Sergio sobie w tym czasie odpocznie, a pogra Song ;D

0

że byłeś za słaby na Barce, to nie wina Pepa, tylko twoja panie Hleb :D

0

najważniejsze, żeby wszyscy wrócili bez kontuzji. Trzymam kciuki za Hiszpanię, Argentynę i Brazylię

0

http://pl.wikipedia.org/wiki/Jimmy_Jump
Jaka rozpiska wtargnięć na boisko :D

0

Mamy Bartre to i tak go nie wystawi w meczach ze słabymi drużynami, bo po co! :/ Lepiej sobie komplikowac życie, a co!

0

Cholernie mi go szkoda! :/ Raz wyszedł w podstawowym składzie, resztę wchodził z ławki (i to na kilka minut!) :/ Mówiło się, że oszczędza go na Real i co?! Rozczarowanie! takiego zawodnika jakim jest David nie powinno się tak traktowac! Wszedł Alexis i nic nie zrobił, wszedłby Villa i na pewno by się coś działo bo jest głodny gry i dla mnie to światowej klasy napastnik! Mam nadzieję, że Tito się ogarnie i będzie go wystawiał na dłużej a nie na 5-10 min... :/ Visca el Villa

0

Niech nawet nie odp na tą głupotę tego kretyna pepego... Wielce widzą wszędzie aktorów w Barcelonie, niech spojrzy na swoich koleżków ze swojego wielkiego klubiku....
Nie znaczy to, że taki Alexis, Fabregas, czy kiedyś Busquets nie symulowali. Przyznaje, że tak zrobili, ale niech te mierdy nie wytykają takich rzeczy nam, bo di maria i pepe nie lepsi....

0

Uwielbiam tego zawodnika :D Za kilka lat to on będzie najlepszy na PO :P Jaka szkoda, że ta piłka wczoraj mu nie wpadła :( Tak pięknie leciała, że ja już myślałam, że gol, a tu poprzeczka :(
Vamos Martin!

0

hahahahahhahaha dobre żarty na dobranoc :D jeny co za kretyn z niego.... :D

0

Mecz był dobry, remis jest ok, jednak ten niedosyt 3 pkt. pozostaje.... :P

0

kiedy to się skończy?! :/ Mam nadzieje, że to nie jest nic groźnego, ale przy obecnej formie Daniego wole Martina ;D

0

wszystkie są świetne, bo strzelone Realowi ;D jednak 10, 13, 15

0

ja chce Ville od początku!

0

Dobrze nasz Sergio mówi ;D dlatego nie mogą ich zlekceważyc i grac do ostatniego gwizdka :)

0

Zostawic serce na boisku, grac rozsądnie a wierzę, że wygramy :D Vamos Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?