Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam wielką nadzieję, że Mistrzem Świata 2014 zostanie.... Argentyna! Należy się im wszystkim, tym bardziej Leo ;D
0
Tak długo czekałam, aż wróci i się w końcu doczekałam :D uwielbiam patrzec jak gra i co najważniejsze, jak zdobywa gole. Nie wiem czy kiedykolwiek będę lubic jakiegoś piłkarza bardziej niż Davida ;)
ila ila Villa maravila!
0
Moimi ulubionymi drużynami narodowymi są Hiszpania, Brazylia i Argentyna. Na MŚ '14 fajnie by było jakby Hiszpania obroniła Mistrza, ale jednak z całego serca życzę Argentynie i Messiemu złota. :D
0
No i mam Leo wielką nadzieję, że wygracie wszystko :D
Vamos Barca!
0
Brawo La Roja! :D Brawo Villa, mam nadzieję, że będzie grał coraz więcej i to on będzie w większości strzelał rzuty karne ;) Co do Pedro... Jeden z najlepszych piłkarzy Barcelony od początku sezonu.
0
Uwielbiam Ikera, zazdroszczę Realowi, że mają tak zajebistego bramkarza ;D
0
Xaviemu, jak i oczywiście Ikerowi nagroda się należała. Gratulacje chłopaki! :D
0
Gratulacje! :D Iker i Xavi są super
0
Dobrze mówi.... Jak taki człowiek może chodzic smutny, jeśli ma "wszystko" co che.! Nie jeden człowiek nie ma co do gara włożyc a żyje, a on amuta, bo ciągle mu źle! ;/
0
pierwszy gol na CN i to jaki ważny, bo dający nam 3 punkty ;D
0
Jak Leo będą omijały kontuzje, to będzie świetnie ;)
0
Nie no spoko.... Pedro 4 - za to, że próbował grac i miał 2 piłki meczowe. A Alexis 3- za to, że nurkował?! Wkurza mnie ten Sanchez. Kompletnie nic mu nie wychodzi, wielki drybler :/ Jak guzik może zrobic to sie kładzie i czeka na rzut karny, bo myśli, że sędzia jest głupi....
0
Mam nadzieję, że od początku będzie MVP, a nie nurek Alexis :D
Vamos Barca, po 3 punkty!
0
Inieeesta, Inieeesta, Inieeesta !!!
0
w końcu Andrzej :D
0
Gratulacje dla dziewczyn! Oby częściej były newsy, że zdobyły jakiś puchar :D
0
mam nadzieję, że wyjdzie w pierwszym składzie, może jeszcze Villa od początku ;)
0
Villa za Alexisa!
0
Ja mam takie wrażenie, że naszym piłkarzom trudniej się gra w Pampelunie niż w Madrycie z Realem. ;) Ważne, że zdobyliśmy jakże ważne 3 punkty. VeB!
0
Leo zawsze nas musi ratowac :D
0
Tak Tello wszystko psuje?! A ja się pytam co robi Alexis! On gra od kilku meczów strasznie :/
0
I bardzo się cieszę! Villa zostaje w Barcelonie do końca kariery.
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/trip-to-pamplona
0
hahaha. NIE! Nie ma takiej opcji, David zostaje!
0
Bardzo się cieszę, że Tito tak bardzo wierzy w Tello (ja zresztą również) i nie ma zamiaru go nigdzie sprzedawac/wypożyczac. Co do V.V. nie powiem, że nie byłam na niego zła, bo byłam po tym błędzie z Realem. Jednak nadal uważam, że jest super bramkarzem. U mnie Valdes jest na 2 miejscu, na 1 jest Casillas. Jedyne, czego zawsze Realowi zazdroszczę to bramkarz ;)
Vamos Barca, Vamos VV!
0
Mi szkoda najbardziej Fontasa :( Mam do niego wielki sentyment... Ibi też mógłby zostac.
0
hehe dobry pomysł :D Trzeba będzie sobie kiedyś kupic kwiat "Messi" a później "Xavi" ;D
0
Nie pozostaje nic, tylko życzyc wygranych i sukcesów ;)
0
Szkoda, że w ostatnich GD nie strzela goli :( Jednak to nie jego wina, lecz tak dobrze kryją go obrońcy z Madrytu...
0
świetna wiadomośc :D Wracaj do nas szybciutko Abi