Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta jaki opalony :D Chwilowo jego pseudonim "blada twarz" nie ma żadnego znaczenia ;D
PS. Ładnie prezentuje się z obrączką :P
0
jak dla mnie Leo za ten rok zasłużył na ZP jak nikt inny, bijąc wszelkie rekordy. Inna sprawa była za 2010r., gdzie moim zdaniem na tą nagrodę zasłużył Iniesta, albo Xavi... :)
0
Naprawdę fajnie by było, gdyby do nas dołączył, ale ta cena.... :/
0
Jak dla mnie mógłby zostac, ale jeśli odejdzie to nie będę za nim płakac. Jeśli miałby już przejśc do któregoś z tych dwóch wymienionych klubów, to fajnie, jakby był to Arsenal ;)
0
Z całego serca życzę Hiszpanii złota i mam nadzieję, że je zdobędą. :D
PS. Czemu jak jest news z Albą to zawsze musi byc takie brzydkie zdj? :D Jest tyle zdj, gdzie wygląda normalnie ;D
0
szkoda, że o tej godzinie... Nie lubię tak późno :/
0
Super wiadomośc :D Masche wymiata ;)
0
Z Hiszpanów: Casillas, Iniesta albo Xavi. Jeśli nie oni to Messi :D
0
Fajnie ich znowu widziec na treningu :D
0
świetna wiadomośc! :D teraz niech wrócą do pełnej sprawności, żeby w tym sezonie grali najlepiej jak potrafią ;D
0
Villa czekamy na Ciebie i Twoje gole!!! :D
0
Adriano to świetny piłkarz i bardzo nam potrzebny. Niech podpisze umowę i będzie ok. :)
0
Dla Jordiego i reprezentacji to dobrze, że jedzie, natomiast dla Barcelony nie do końca.... Na Euro grał każdy mecz, teraz pojedzie na IO i na pewno będzie zmęczony. Miejmy jednak nadzieję, że nie odbije się to na jego grze w ciągu sezonu :)
0
Niech zostanie.... No ewentualnie wypożyczenie. Ja nadal wole Tello od Cuenci i nadal nie mogę pojąc dlaczego Barca tak szybko wzięła Issaca do pierwszej drużyny. Przecież mógłby byc tak samo brany z Barcelony B jak Tello.
0
Ta już, jeszcze czego. Najlepiej sprzedać pilkarzy, kupić dwóch defensywnych (mam nadziję na środkowego obrońce) a później w razie kontuzji, czy słabej formy znowu nie będzie miał kto grać na ataku... :/ Nie ma co, Ibi musi zostać.
0
Wyjazdowe mi sie podobają, ale domowe według mnie to tragedia... Koszulka ciemniejsza od spodenek, za bardzo niebieski komplet (bez wątpienia powinno się znaleść więcej bordowego) i brakuje pasków. :/
0
Tito nie wkłada nikomu palców w oko!!! Vilanova odepchnął Mou odruchowo, raczej nikt by po takim czymś nie stanął i nic nie zrobił. Jakby komuś z Was ktoś włożył palec w oko, to raczej każdy by zareagował. A jak każda kara na Mou będzie anulowana albo zdecydowanie za niska to on sobie pomyśli, że jest bezkarny i nadal będzie robił takie cyrki... :/
0
Czemu nie... Martinez jest drogi i jeśli Athletic nie zszedł by z ceny, można by sprowadzic Romeu. :)
0
Już nie mogę się doczekac go w akcji i tych jego goli po których się cieszę jak głupia :D Villa chociaż poprzedni sezon miał kiepski (początek bez formy, a później niestety ta kontuzja...) to jednak potrafił nas ratowac i to nie raz. Mam tu na myśli gol z rzutu wolnego z Milanem, czy gol przeciwko Realowi. Zawsze w niego wierzyłam, nawet gdzie większośc chciała go sprzedac, to ja nadal z nim byłam. Villa wracaj i strzelaj gole!
0
Tak długo na niego czekałam :D Super, że jest w końcu piłkarzem Barcelony, bardzo mnie to cieszy ;) Vamos Jordi!
0
Villa zostaje i koniec!!!
0
Ja to sobie mogę tylko pomarzyc.... :(
0
Messi coś czuje w tym sezonie będzie bił swoje dotychczasowe rekordy :) Na superpuchar będzie miał głód piłkarski i będzie pykał Real jak chce :D
0
Do Polski go ściągnąc :D Oczywiście taki żart :P
0
Adriano musi zostac. Jest niesamowitym piłkarzem i jak wiemy pod koniec sezon grał świetnie. Jest super zmiennikiem.
0
Jestem prze szczęśliwa, że Jordi będzie grał w Barcelonie :D
0
Lepiej dla Barcelony. Thiago spokojnie wyleczy kontuzje, a przy występie na IO uraz by mu się pogłębił i by było...
0
pocałował herb :D
0
fajnie że koszulka ma ciemniejszy kolor niż spodenki... :/ a poza tym jak juą
ktoś niżej napisał za dużo niebieskiego :/
0
Nie mogę się doczekac, żeby zobaczyc go w akcji :D