Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie lubię go, ale szkoda, że nie chciał grac w Barcelonie, tym bardziej nic byśmy Chelsea za niego nie dali. ale wybrał kasę i poszedł tam, a nie do nas, a szkoda....
0
no to się odważył na takie słowa.... Według mnie jest to lekka przesada i po za tym zaraz Real wyskoczy w odpowiedzi. :/
0
Iniesta jak zawsze pięknie :) jak na razie jeden z najlepszych w Hiszpanii :D Nadal nie mogę pojąc co tam robili od początku Torres i Silva??? Nie licząc tych 2 goli Fernando, to jak na razie to oni są najgorsi! :/ Kompletnie nie rozumiem tego zaufania do nich... Na pewno jest wielu lepszych. Jak zszedł Silva i Torres gra była fajniejsza....
0
Również mam nadzieję, że będzie chłopczyk i odziedziczy talent za tatą :D
0
czekam z niecierpliwością na jego przyjście ;D
0
Jenyś jako on chudy.... :( szkoda chłopaka :/ Wracaj szybko do zdrowia Abi!
0
Nie mogę się doczekac, żeby zobaczyc go w koszulce Barcelony ;D
0
Nigdy!!! Thiago jest nasz i koniec. :D
0
Brawo!!! Tak dalej Hiszpanio!
0
Torres?! Llorente, a nie!!! :/
0
Dani zostaje i koniec!!! Sam zawodnik chce zostac, mam nadzieję, że Tito również go chce. ;)
0
fajny ten filmik ;D najlepsze, jak Villa miał napisane jak czytac po Chińsku ;D
0
Żeby opisac to co robił CR7 brakuje słów :D hahahah nie mogłam oglądając mecz :P Osobiście byłam za Danią, szkoda, że nie było tego remisu :/ Ale cieszy fakt, że Ronaldo nic nie strzelił i jeszcze tak pudłował ;D
Strasznie mi szkoda Holandii... Wierzyłam, że wygrają :(
0
Z Czechami musimy wygrac ;D
0
Brawo Ukraina!!! Bardzo się cieszę, że wygrali, pokazali Polsce jak się gra ;) Jak dotąd najlepszy mecz Euro :D
0
Brawo Ukraina! :D
0
Ja jakbym miała wybierac pomiędzy kasą (z tyloma zerami po 9) a grą w Barcelonie, to oczywiście wybrałabym to drugie. Tym bardziej, że Barca się o niego tak stara.... I nie mówcie mi, że jak to się okaże prawdą to, że nie przeszedł tam dla kasy.
0
AdrianM11
dokładnie, krytykuje piłkarzy Barcelony (jeden strzelił gola), a jego z Realu co pokazali? NIC ! Tylko Casillas jak zwykle mega bramkarz, a reszta tragedia...
0
Remis nie jest zły. Podzielili się punktami, a jak łatwo wygrają z Irlandią i Chorwacją (w co wierzę) to i tak wyjdą z grupy bez problemu... Nie ma co, jak na początek to nie było źle ;)
0
Kasa i nic więcej..... :/
0
Dobrze, że to nie on jest trenerem Hiszpanii :D A co do del Bosque, to powinien od początku dac napastnika, albo później nie wystawiac Torresa tylko Llorente. :/ Brakuje Villi i Puyola :(
0
Niech powie to Pelemu, zresztą to nic nie da, bo on i tak będzie mówił, że to Neymar jest najlepszy ;D
0
Wczoraj nie zagrał zbyt dobrze, wiadomo presja itp... Ale to nic :) Nadal chcę go w Barcelonie i nie mogę się doczekac oficjalnego komunikatu ;D
0
Brawo Cesc! Zamknął chociaż buzie tym komentatorom, bo wkurzali mnie tą krytyką :/ Bez przerwy jaki to zły Fabregas, że co on w ogóle robi na boisku razem z Pique... :/ Masakra jakaś.... Ja się do tej pory zastanawiam co na boisku robił ten nieszczęsny Torres! :/
0
dokładnie... 3 100% sytuacje ;/ myślałam, że wyjdę z siebie jak widziałam to, co robił Torres!
0
wkurzają mnie ci komentatorzy... :/ Masakra jakaś :/
0
Messiemu jak nikomu innemu należy się wypoczynek. Także Leo korzystaj i odpoczywaj, żebyś był w 100% gotowy na przyszły sezon :D Visca el Messi!
0
Szkoda mi Holandii, nie spodziewałam się takiego przebiegu meczu. Była to dla mnie wielka niespodzianka. \Nie lubię Niemców, ale wczoraj byłam za nimi, bo chcę, żeby Portugalia nie wyszła z grupy ;D
0
Brawo Leo! :D Po wczorajszym i nie tylko dniu widac było, kto się wypala w reprezentacji :D Messi, Messi, Messi!!!
0
Życzę powodzenia La Roja! Po zwycięstwo! :D