Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech odpoczywa, w końcu zasłużył :D
PS: Współczuję mu jak tak na każdym kroku za nim łażą... :(
0
Trzeba będzie obejrzec finał z Realem ;)
0
Szkoda, że Alexisa tak męczyły te kontuzje, bo sezon mógł miec dużo lepszy. A co do Cesca to super zaczął sezon, ale pod koniec jakoś tak przygasł.... Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie będą jeszcze lepsi ;)
0
Po jaką choinę sprzedawac Alvesa?! On zostaje, sprowadzic Albę i Silve (jeśli da radę)
0
Z chęcią bym go widziała w FCB, ale czy jest najlepszym obrońcą na świecie? Mamy Puyola, Pique ;) Będzie naprawdę trudno go sprowadzic...
0
Wracaj szybko!
0
Wyjedzie, odpocznie po roku, dwóch latach zatęskni i wierzę, że wróci :)
0
Bardzo go lubię i szkoda mi go... Nie miał szansy się wykazac na 100% i jeszcze taka kontuzja :/ zostań z nami!
0
Przepraszam za określenia, ale to są ku**a jakieś żarty?! Ja pi***ole co za polityka.... Wszystko dla kasy, a piłkarze się męczą, żeby pół świata przeleciec dla meczu, który nosi nazwę Superpuchar HISZPANII, a będą go grac w pieprzonych Chinach.... :/ W tych czasach niestety tylko kasa się liczy i nic więcej... :/
0
TheNekro94
Zgadzam się z tobą w 100% jak zobaczyłam ta informacje to mnie zatkało... Superpuchar Hiszpanii w Chnach?! przegięcie.... :/
0
Szkoda, że w ogóle go wtedy Barca sprowadziła... :/
0
Ja mam jednak wielką nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i obronią tytuł. Tego im życzę!!! :D
0
Gra dla Barcy/Realu a dla reprezentacji to całkiem coś innego. Oni się tam jednoczą i walczą dla kibiców w Hiszpanii i innych ( jak w moim przypadku). W El Clasico decydują emocje, a jak wiemy każdemu się to zdarza. (Jednak nie zmienia to faktu, że nie lubiłam, nie lubię i nie będę lubic Ramosa, nawet jak gra w reprezentacji....)
0
Ja także kibicuję Hiszpanii (wiadomo Polsce zawsze, nawet jak nie powalają swoją grą, to jednak jestem Polką....) Viva Espana
0
No mam taką wielką nadzieję, że do nas przyjdzie, tym bardziej przed Euro :)
0
To jest przyszłośc Barcelony (jak i wielu innych zawodników). Będzie zmiennikiem Daniego, a kiedyś go zastąpi :)
0
Szkoda Thiago. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i pojedzie na IO. A co do reszty, to pozostaje nam cierpliwie czekac na ich powrót do gry. :)
0
Villa to wielki piłkarz i wie co robi... Jeśli wiedział, że nie pomorze Hiszpanii, to nie pojechał, jest mega uczciwy. Za to będzie gotowy na 100% na nowy sezon, żeby pomóc Barcelonie. Już nie mogę się doczekac jego gry i co najważniejsze goli :)
PS. Miał wrócic po 5 miesiącach, a tu 6-7 :(
0
Brawo Ibi! Życzę Ci, żebyś zaszedł daleko ze swoją drużyną :) Może finał z Hiszpanią? :P
0
Szkoda :( Teraz nie możemy sprzedac Tello, będzie nam potrzebny.
0
Co do Tito to na 100% mu ufam i mam nadzieję, że Barca pod jego wodzą będzie równie wielka co za Pepa :) Pedo życzę powodzenia na Euro, zwycięstwa i wielu bramek! :D
0
Z Mou?! Nidy w życiu!!! Dobrze Pep robi, a Mou to tylko kasa w głowie i nic więcej....
0
Zawsze czekamy na Abiego i mam wielką nadzieję, że wróci do gry w piłkę. Teraz jednak najważniejsze jest jego zdrowie i to, żeby rehabilitacja przebiegała bez komplikacji.
0
Tak, tak, tak... :D Bardzo chcę, żeby grał u nas i szczerze go przyjmę do FCB jako kibic ;) Teraz tylko oficjalna wiadomośc i jest ok :P
0
Al FCB,
Głównie Mistrzostwa Europy 2008 i MŚ. Ale również nie zabraknie MŚ 2006, kwalifikacji do Euro '08, '12 i MŚ, czy Puchar Konfederacji. Książka jest naprawdę fajna :) Jest w niej również co robili piłkarze podczas zgrupowań reprezentacji. ;) Polecam.
0
Tak, ten koleś z wąsem jest mega. :D To jego spojrzenie i opanowanie, on odwraca uwagę od całego zdarzenia, które zaszło na tym zdj ;D
0
Katalończyk 92,
jeśli to do mnie i chodzi o "Sekrety La Roja" to tak. Bardzo fajna :D świetnie się ją czytało i szkoda, że tak szybko się skończyła :D (ja nie lubię czytac książek, ale jeśli chodzi o FCB i Hiszpanię to zawsze chętnie czytam) :D
0
Madridista22,
Parę razy odwiedzałam waszą "świetną" stronę i kto jest pseudo dziennikarzami to jest.... Ale co ja tam wiem. Kibicuję tylko Barcelonie a nie wielkiemu Realowi....
0
tak to jest jak się gra w Realu i Barcelonie, a później w reprezentacji... Ale czytałam książkę "Sekrety La Roja" i tam atmosfera jest naprawdę świetna jeśli chodzi o mecze w reprezentacji, także mam nadzieję, że się dogadają i będzie ok :) Do boju Hiszpania!!!
0
Wszystko tylko nie Chelsea.... Pep nie możesz tam odejśc. A po za tym mówił, że robi sobie rok wolnego, a jakby zmienił klub już na przyszły sezon, to było by to nie fair jeśli chodzi o FCB piłkarzy i kibiców.