Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale jeśli miałby przyjść za darmo, to czemu nie skorzystać? Pograłby sezon, czy 2 jakby chciał zakończyć karierę... Dla mnie może przyjść (chociaż osobiście go za bardzo nie lubię)
0
Abi jesteś wielki!!! Kochamy Cię i czekamy na Ciebie!
0
Hiszpania bez Puyola i Villi.... :(
Jestem od początku Euro 2008 za Hiszpanią i nie mogę sobie wyobrazic, że nie będzie mojego kochanego Davida w Polsce... :/ Jak wczoraj przeczytałam jego wiadomośc na fb to się popłakałam... ;(
0
1. Nie wiem...
2. ZATRZYMAC!!!
3. Lewa obrona (środek też ważny...)
4. Sprzedac Keite, Pedro zostawic
5. Nie wiem...
6. 4-3-3
7. ignorowac
8. trzymać się „linii Pepa”
9. tak
10.nie
0
Abidal napisał na facebooku :D
https://www.facebook.com/Eric.Abidal.Officiel
0
Abi napisał na facebooku :D
https://www.facebook.com/Eric.Abidal.Officiel
0
Villa na facebooku....
Hola amig@s! Lo he intentado hasta el final, pero tras comprobar que la evolución en los últimos entrenamientos no ha sido la necesaria, no puedo estar al 100% para la Eurocopa. Esta tarde he llamado al seleccionador Vicente del Bosque para comunicárselo. Es lo más honesto que podía hacer. Le deseo todo lo mejor a la Selección en esta Eurocopa y seguiré trabajando para volver a jugar cuanto antes con el Barça y España. Muchas gracias a tod@s por vuestros ánimos! Un abrazo
0
Villa na facebooku....
Hello friends! I've tried, but after finding that the evolution in the last trainings was not expected, I can't be 100% to play the Eurocup. This afternoon I called the coach Vicente del Bosque to tell him. It's the honest thing I could do. I wish the best to the Spanish National Team and I will continue working to return to play as soon as possible with Barça and Spain! Thank you very much to all of you for your support! Cheers
0
newbie333
TVP 1 ;)
0
Wyskoczyła babka z tym finałem jak Filip z Konopi... Gryzie ją, że Puchar Króla zdobędzie drużyna z Katalonii albo Kraju Basków. Niech spada!
0
Na początku mi się nie podobały, ale to pewnie z przyzwyczajenia do tych co teraz. Zresztą te z tego sezonu też mi się nie podobały, ale przywykłam... To kwestia przyzwyczajenia, najważniejsze, żeby dobrze grali :)
0
NIE podobają mi się :/ domowe masakra, wyjazdowe jeszcze ujdą.... Jak widziałam inne stroje na przyszły sezon innych drużyn, to w porównaniu z tamtymi te są straszne :/
0
Messi nowe buty :D Fajnie jakby filmiki były co trening bo fajnie jest ich oglądać nie tylko na zdjęciach ;)
0
To my dziękujemy Tobie! Wracaj szybko do zdrowia! Visca el Abidal!
0
Najważniejsze, żeby już wszystko było dobrze i nie musiał tam prędko wracac... Zdrowiej Abi!
0
Pinto to jest kozak :D Świetny z niego gośc!
0
Wszystkie bramki niezwykle piękne, brawo Andres!
0
Adriano?! To jest świetny piłkarz na ławkę, a nawet do pierwszej 11 bo to co ostatnio wyprawia... A co do Afellaya to sama nie wiem, jak zostanie to fajnie, a jak odejdzie to nie będę płakac. Chociaż jak Barca nie będzie sprowadzac napastnika na przyszły sezon, to po co go sprzedawac...
0
Jeśli Tito by go nie chciał lub sam Keita nie chciałby grac tak mało, to fajne jakby poszedł do Milanu, Barca by dopłaciła i przyszedł Thiago Silva ;)
0
Za taką kasę to my dziękujemy i jeszcze sam zawodnik nie chce tak bardzo transferu.... Ja chcę Albę! Tani, dobry, młody, DNA Barcy, zapewne chce transferu do Barcelony...
0
A co miał powiedziec? Jest ich agentem, to dziwne by było jakby powiedział coś innego.... Proste.
0
ja takiego footballu nie uznaję.... Barcelona, Bayern cały mecz byli lepsi, a tu taka Chelsea i jej fuks :/ Z całego serca nie gratuluję Chelsea bo NIE ZASŁUŻYLI !!!
0
świetna sprawa, świetny gośc. Oby mu się udało i Bayern wygrał!
0
Świetny pomysł! Już nie mogę się doczekac jak go nagrają i obejrzę ;D
0
Oby dzisiaj wygrał Bayern a nie ten antyfootball. Chociaż wszystko jest możliwe... Z Barcą udało się wygrac poprzez autobus i czekanie na kontrataki to czemu w finale mieli by zagrac inaczej? A co do tematu... Nie lubię Drogby, ale jakby miał przyjśc za darmo to czemu nie.
0
transmisja Pucharu Króla będzie na TVP1 o 21:45 ;)
0
http://www.fcbarcelona.es/futbol/primer-equipo/detalle/galeria-de-imagenes/entrenamiento-18-05-12
0
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/image_gallery/kubala-s-early-years
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/image_gallery/kubala-s-tribute
0
No nie dziwię się, że się nie uśmiecha, nic dziwnego... :( Złamac obojczyk tydzień przed finałem dla piłkarza nie jest super. Wracaj szybciutko Dani i na presezon musi byc wszystko ok. Vamos Alves!
0
Ja Adriano też chcę, żebyś został :D Adriano jest bardzo dobrym piłkarzem i świetnym zmiennikiem, gra naprawdę dobrze. Uwielbiam u niego to jak włącza się w grę ofensywną, a najbardziej jego strzały z daleka. Niejeden taki strzał wyglądał naprawdę groźnie... ;) chyba jeden z nielicznych piłkarzy Barcelony w ostatnim czasie, który nie boi się strzelac z daleka.