Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayern w finale... Ugasił trochę mój smutek w związku z odpadnięciem Barcelony.... Bo odpadł też Real! :D
0
Guardiola jest wielkim trenerem i człowiekiem! Pep jest po prostu zajebisty!!!!
0
Nie ma innej opcji jak zostac. Pepcio musi zostac!!!
0
Co on musiał poczuc, jak się dowiedział, że odpadli z LM.... :( Geri wracaj szybciutko do siebie!
0
Dobrze mówi. Guardiola musi zostac, bo jeśli odejdzie to ludzie będą mówic, że odszedł w momencie, kiedy przegraliśmy LM i Ligę. :)
"Powiewa mi to. Jestem culé antimadridista. Wisi mi to, co robi Real". - piękne :D
0
kamilo130
czytasz w moich myślach ;) 100% racji... VeB
0
Wszystkim związanym z Barceloną jest smutno z tego powodu.... :( Takie jest życie, taki jest football :/ Teraz trzeba wygrac Puchar Króla i czekac na kolejny świetny sezon z samymi sukcesami ;) Prawdziwi kibice zostaną! Som i Serem! T'estimo Barça !
0
Pep musisz zostac!!! Cules i piłkarze Cię kochają! Nie wyobrażam sobie teraz Barcelony bez Guardioli... :(
0
No niestety się nie udało i ryczałam jak głupia z tego powodu wczoraj... :( Ale jestem dumna z piłkarzy, bo walczyli do końca, a sport nie zawsze jest sprawiedliwy :( VeB! T'estimo Barça
0
Najważniejsze, żeby wszystko było dobrze i szybko wrócił. Vamos Geri!
0
0
Dadzą rade, bo to Barca ;)
0
A mi się wydaje, że przez te 2 porażki Barcelona jest jeszcze bardziej zmotywowana, żeby wygrac. Chcą udowodnic sobie, cules i innym drużyną, że są najlepszym zespołem na świecie i żadna porażka z Chelsea, czy też z Realem ich nie powstrzyma. :) Vamos Barca!!!!
0
No brakuje Villi i to jak :( a co do tematu, to naprawdę szkoda tych niewykorzystanych sytuacji... :/ taki mecz z Chelsea, tyle okazji do strzelenia gola i nic, oni jeden strzał i gol :/ trzeba coś zrobic z tą nieskutecznością, bo przez to nie jeden mecz mogliśmy wygrac wysoko, a tak to ledwo wygrana, albo przegrana...
0
ja interesuję się piłką nożną, ale także lubię wiedziec co się dzieje w innych dziedzinach sportu, tym bardziej jeśli chodzi o drużyny z Barcelony ;) lubię czytac newsy dotyczące innych dziedzin, także jeśli chodzi o mnie są one mile widziane :)
0
Zawsze w Was wierzymy!!! Wierzymy także teraz, że wygracie we wtorek i finał będzie nasz... Vamos Barca!
0
Może i nie zagrali najlepiej, ale trudno. Ten mecz to już przeszłośc, trzeba iśc dalej... Podobała mi się gra obu zespołów, wygrał lepszy. Co najważniejsze nie było kontrowersji i brzydkich fauli.
0
*we wtorek
0
Real zagrał lepiej i wygra Ligę... No trudno, trzeba się podnieśc i walczyc dalej, przed nimi arcyważny rewanż w sobotę. Jestem dumna z bycia Cules ;) Gratulacje dla Realu. Visca el Barça y Visca Catalunya! ♥
0
Nic się nie stało! Barcaaa nic się nie stało! nic się nie stałooo Barcelonko nic się nie stało!!!
Barcelono za każde łzy szczęścia jakie mi dałaś i jeszcze nie raz dasz... KOCHAM CIĘ na dobre i na złe!!! ♥
0
Najważniejsze jest, żeby wierzyli w siebie, że mogą wygrac. Wierzę w nich, bo są w stanie to zrobi, nie raz już udowodnili, że są najlepsi. Nie ważne co się dzisiaj stanie, Barca w moim sercu na dobre i na złe !!! Vamos!!!
0
Był za słaby na Barce to teraz winę zrzuca na Pepa... Większośc piłkarzy, którzy krytykują Guardiolę, to tacy, których Pep nie widział w zespole.
0
Dla mnie oboje są równie dobrzy. Nie lubię ich porównywac, nawet jeśli VV gra w FCB. ;) Valdes wiele razy nas ratował, ale to samo robił Iker, nie tylko w Realu, ale także w Hiszpanii ;)
0
No miejmy nadzieję, że Pedrito uczci swój setny mecz jakąś bramką ;D
0
Ciekawe ile w tym prawdy... ;)
0
Fajny pomysł takie coś. :D Świetna zabawa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a i koszykarze byli bliżej z kibicami ;)
0
Prawdziwy kibic wierzy do końca! Zostało im jeszcze 90 min meczu + Camp Nou. Vamos Barca, po finał!
0
Bardzo się cieszę, że trenerem Barcy jest nie kto inny jak Pep. On jest stworzony do tego co robi, on kocha Barcelonę, Barcelona i kibice kochają jego :D jakby Mou był trenerem FCB.... wstydziłabym się, że klub, którego kocham trenuje taki kretyn.
0
na pewno nie będzie to łatwy mecz, ale stac ich na wygraną. Jeśli zagrają najlepiej jak tylko potrafią, to będzie dobrze. Już nie mogę się doczekac :P
0
Żal mi ludzi, którzy grożą za głupie sędziowanie jemu i jego rodzinie... :/ Takie zachowanie jest okropne.