0

Wiem, że będzie bardzo ciężko, ale liczy się wiara! Wierzymy do końca, bo jeszcze nie wszystko stracone! Nadzieja umiera ostatnia! VAMOS BARCA !!!

0

football jest piękny! W takich chwilach wszyscy potrafią się zjednoczyć, nawet najwięksi wrogowie.... Wracajcie do zdrowia Muamba i Abidal!

0

Bardzo cieszy, że Afellay stopniowo trenuje i wraca do zdrowia :) I to, że Abi nadal trenuje jest niesamowite... Co za człowiek z tego naszego Erica :D

0

Brawo Real! Piękny gest :) Football jest piękny, nie tylko się walczy o trofea. football także jednoczy!

0

Wierzymy do końca Barcelono!

0

dobrze mówi. Trzeba utrzymać aktualny poziom, wygrywać każdy mecz i czekać na potknięcie Realu. Wczoraj zremisowali, więc trzeba wierzyć do końca! Vamos Barca!

0

bo to jest... BARCA !!!

0

Najpierw trzeba wygrać trudny dwumecz z Milanem. Ale jesteśmy dobrych myśli, a Barca ostatnio złapała wiatr w żagle i dobrze by było jakby tak zostało do końca sezonu :)

0

to jest bardzo pięknie. ale trzeba pamiętać, że inne kluby też wspierają Abiego ;)

0

ja to nawet nie wiem jakimi słowami mam opisać Abidala... po prostu brak mi słów. :) wielki piłkarz a przede wszystkim człowiek!

0

zapomniałam jeszcze dodać, że najważniejsze aby operacja się udała i Abidal był zdrowy.

0

jak miło :) jak to Guardiola przed wczorajszym mecze powiedział: "Gdyby to zależało od Abidala, zagrałby z Sevillą" :D

0

każdy piłkarz FCB co się wypowiada na temat ligi wierzy, że można jeszcze wygrać, choć wiadomo, że będzie ciężko... Ja wierzę razem z nimi! Vamos Barca! VeB!

0

nie mogę uwierzyć, że o przegranej lidze powiedział Pep... :/ Jeśli jest jeszcze jakaś nikła szansa na wygranie ligi to trzeba wierzyć do końca... Ja wierzę, zawodnicy wierzą, to i Guardiola powinien wierzyć. Nie wiem czy powiedział to specjalnie, żeby wywrzeć jakąś presje, ale mi się to nie podoba... :/ Powinien wiedzieć, że jeśli jest choćby cień szansy, trzeba wierzyć! VeB

0

piękny gest, prawdziwy przyjaciel! Animo Abidal!

0

dzisiaj gra od pierwszych minut :D

0

Adriano nie odejdzie... Jest teraz potrzebny. Gra w obronie na skrzydle, świetny piłkarz. I jeszcze Abidal... Na pewno zostanie:)

0

Najważniejsze jest zdrowie, ale widzieliśmy już, że Abi potrafi walczyc z chorobą i wierzę, że wróci do gry. Anims Abidal!

0

ten rok był straszny... tyle złych wiadomości. :/ Miejmy nadzieję, że Abidal wróci do gry i że wzniesie puchar LM po raz kolejny. Ale najważniejsze w tym momencie to zdrowie Erica.

0

Najważniejsze jest zdrowie Erica... Ale jeśli wszystko poszłoby dobrze to chce zobaczyć go podnoszącego puchar LM po raz kolejny!

0

Bardzo zła wiadomość.. :( Szkoda Abidala bo już tak wiele przeszedł i jeszcze to :/ Najważniejsze, żeby był zdrowy i wszystko było dobrze. Ànims, Abidal!

0

Més que un club!

0

fajnie im w tych garniturach, tak inaczej :D

0

Pytanie na ile jest to szczere.... :P Ale i tak miło z ich strony. :)

0

to co wyprawia tv i prasa madrycka jest śmieszne... tyle w tym temacie :/

0

Nie mogę narzekać na Cuence, ale osobiście bardziej podoba mi się gra Tello ;D

0

ach ta skromność :D za to ich wszystkich tam kocham :D "Nie chcę, żeby pamiętano mnie ze względu na tytuły, ale ze względu na to, jaką jestem osobą". - to zdanie najbardziej przykuło moją uwagę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?