Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiem, że będzie bardzo ciężko, ale liczy się wiara! Wierzymy do końca, bo jeszcze nie wszystko stracone! Nadzieja umiera ostatnia! VAMOS BARCA !!!
0
football jest piękny! W takich chwilach wszyscy potrafią się zjednoczyć, nawet najwięksi wrogowie.... Wracajcie do zdrowia Muamba i Abidal!
0
Bardzo cieszy, że Afellay stopniowo trenuje i wraca do zdrowia :) I to, że Abi nadal trenuje jest niesamowite... Co za człowiek z tego naszego Erica :D
0
Brawo Real! Piękny gest :) Football jest piękny, nie tylko się walczy o trofea. football także jednoczy!
0
Wierzymy do końca Barcelono!
0
dobrze mówi. Trzeba utrzymać aktualny poziom, wygrywać każdy mecz i czekać na potknięcie Realu. Wczoraj zremisowali, więc trzeba wierzyć do końca! Vamos Barca!
0
bo to jest... BARCA !!!
0
Najpierw trzeba wygrać trudny dwumecz z Milanem. Ale jesteśmy dobrych myśli, a Barca ostatnio złapała wiatr w żagle i dobrze by było jakby tak zostało do końca sezonu :)
0
to jest bardzo pięknie. ale trzeba pamiętać, że inne kluby też wspierają Abiego ;)
0
ja to nawet nie wiem jakimi słowami mam opisać Abidala... po prostu brak mi słów. :) wielki piłkarz a przede wszystkim człowiek!
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-18-03-2012 zdj z treningu :) Abidal i Afellay :D
0
zapomniałam jeszcze dodać, że najważniejsze aby operacja się udała i Abidal był zdrowy.
0
jak miło :) jak to Guardiola przed wczorajszym mecze powiedział: "Gdyby to zależało od Abidala, zagrałby z Sevillą" :D
0
każdy piłkarz FCB co się wypowiada na temat ligi wierzy, że można jeszcze wygrać, choć wiadomo, że będzie ciężko... Ja wierzę razem z nimi! Vamos Barca! VeB!
0
nie mogę uwierzyć, że o przegranej lidze powiedział Pep... :/ Jeśli jest jeszcze jakaś nikła szansa na wygranie ligi to trzeba wierzyć do końca... Ja wierzę, zawodnicy wierzą, to i Guardiola powinien wierzyć. Nie wiem czy powiedział to specjalnie, żeby wywrzeć jakąś presje, ale mi się to nie podoba... :/ Powinien wiedzieć, że jeśli jest choćby cień szansy, trzeba wierzyć! VeB
0
piękny gest, prawdziwy przyjaciel! Animo Abidal!
0
dzisiaj gra od pierwszych minut :D
0
Adriano nie odejdzie... Jest teraz potrzebny. Gra w obronie na skrzydle, świetny piłkarz. I jeszcze Abidal... Na pewno zostanie:)
0
Najważniejsze jest zdrowie, ale widzieliśmy już, że Abi potrafi walczyc z chorobą i wierzę, że wróci do gry. Anims Abidal!
0
ten rok był straszny... tyle złych wiadomości. :/ Miejmy nadzieję, że Abidal wróci do gry i że wzniesie puchar LM po raz kolejny. Ale najważniejsze w tym momencie to zdrowie Erica.
0
Iker Casillas na facebooku: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=377531175610447&set=a.189959071034326.44062.189956894367877&type=1&theater
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-15-03-2012
0
Najważniejsze jest zdrowie Erica... Ale jeśli wszystko poszłoby dobrze to chce zobaczyć go podnoszącego puchar LM po raz kolejny!
0
Bardzo zła wiadomość.. :( Szkoda Abidala bo już tak wiele przeszedł i jeszcze to :/ Najważniejsze, żeby był zdrowy i wszystko było dobrze. Ànims, Abidal!
0
Més que un club!
0
fajnie im w tych garniturach, tak inaczej :D
0
Pytanie na ile jest to szczere.... :P Ale i tak miło z ich strony. :)
0
to co wyprawia tv i prasa madrycka jest śmieszne... tyle w tym temacie :/
0
Nie mogę narzekać na Cuence, ale osobiście bardziej podoba mi się gra Tello ;D
0
ach ta skromność :D za to ich wszystkich tam kocham :D "Nie chcę, żeby pamiętano mnie ze względu na tytuły, ale ze względu na to, jaką jestem osobą". - to zdanie najbardziej przykuło moją uwagę :D