Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam wielką nadzieję, że Pep zostanie... :)
A co do Mou.... Aż nie chce mi się wypowiadac na temat tego zacnego pana... :D
0
uwielbiam wywiady Messiego :D on jest niezwykły... taki normalny, skromny chłopak :) po prostu nie potrafię tego opisac słowami ;D
0
Pep zawsze wierzy w swoich zawodników. To samo było z Villą jak był bez formy, powtarzał, że jest ważny dla zespołu... :) Mam nadzieję, że Pedro w końcu się przełamie i będzie stary dobry Pedrito :D
0
świetna wiadomośc :) oby więcej takich artykułów ;D
0
za bardzo nie interesuje się koszykówką, ale szkoda chłopaka. tak dobry zawodnik i taka kontuzja... :/ i w dodatku w końcówce meczu :/
0
Kurcze ale fajnie miec takiego sąsiada :) widywac go codziennie i w ogóle fajnie... :P chce tam mieszkac ;D
0
0
A ja powiem tak... Staram się oglądac mecze Amerykanek (chociaż w skrócie jak nie da rady całego meczu) i powiem, że Alex gra świetnie. :) Widziałam wczoraj jej wywiad dla BarcaTV i czekałam na artykuł ;)
0
Kocham Pepa i mam nadzieję, że jeszcze z nami zostanie... :) Jest niesamowitym trenerem i człowiekiem! Chce, żeby przedłużył w końcu tą umowę. Ale jeśli by postanowił odejśc, trzeba będzie go zrozumiec i uszanowac jego decyzję, cieszyc się tym co stworzył. :)
0
Ma do wyboru 2 niesamowite reprezentacje :) Hiszpania i Brazylia to moje ulubione :D Nie ważne gdzie będzie grał, będę życzyła mu jak najlepiej, żeby czuł się tam dobrze.
0
Jak już wiele razy pisałam 1000 000 razy bardziej wole Tello od Cuencki... I jak dla mnie to szkoda, że Cuenca jest w pierwszym zespole. Przecież mógłby grac tak jak Tello... To Cristian powinien miec miejsce w pierwszej drużynie a nie Isak! Takie jest moje zdanie ;)
0
Cuenca od początku nie przekonał mnie do swojej gry... :/ A Tello podbił moje serce po pierwszym meczu, w którym go zobaczyłam :) że tak powiem miłośc od pierwszego wejrzenia :D Tello jest świetny!
0
jakby ktoś chciał link do zdj z treningu ;) http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-07-03-2012
0
Kurcze chłopak jest w moim wieku i jak niesamowicie gra :D Kurcze chciałabym grac tak jak młodzież w Barcelonie... ;) miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie podstawowym graczem FC Barcelony :)
0
ShawnC
Ja rozumiem, że tu chodzi o to co powiedział Pique ;) Chodzi mi o to, że Gerarda chcą za to ukarac, Pepe za ostre faule nie karają i pana Mou za słowa na sędziów, za to jak oszukują, jak zabierają Realowi (zabierali rok temu) punkty za ich złą pracę, to co? Co mu zrobili? Dla mnie nic... A za głupoty chcą, bo co to nie oni... :/
0
No i dobrze... Pique chcą ukarac bo powiedział prawdę, a jak Pepe fauluje jak ostatni kretyn to nic mu nie robią... (np. nadepnięcie na rękę Messiego, wystąpił w kolejnym meczu bez problemu...) :/ Niech coś zrobią w tej Hiszpanii z tymi sędziami bo to już chore się robi...! :/
0
Tello za Cuence od początku, albo chociaż na początku 2 połowy, żeby zagrał :D
0
Wyjazdowa fajna, ale domowa masakra :/ Bardzo mi się nie podoba... :/ Powinny byc pasy.
0
Nie mogę się doczekać powrotu Villi :) Bardzo mi go brakuje w meczach, gdzie nam nie idzie tak jakbyśmy chcieli (np. piękny strzał z daleka przeciwko Realowi w superpucharze, rzut wolny w meczu z Milanem), on zawsze wnosi wiele w grę całej drużyny... Nawet jak nie był w formie to robił dużo na boisku. :) David wracaj jak najszybciej! :D
0
Brawo Messi! :D Pokazałeś, że nie jesteś kapitanem przypadkiem :) 3 bramki brawo! :D A C.Ronaldo? Nic nie pokazał :P Raz przy piłce go widziałam ;D
0
"Josep: Czy zdecydowałbyś się opuścić klub na rzecz Madrytu, jeśli podwoiliby twoje obecne zarobki?
To pytanie, na które odpowiadałem już wiele razy. Barcelona dała mi wszystko. Wychowałem się w tym klubie. Nigdy nie myślałem o transferze do innej drużyny, tym bardziej ze względów finansowych. Tutaj jestem naprawdę szczęśliwy."
Bardzo fajnie to ujął :) Widac na każdym kroku, że Leo kocha ten klub... :D On jest wspaniały :P
0
fajnie ;)
0
Nadal jestem w szoku :D Jak to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, to było takie nagłe ;) Świetna bramka! :D
0
Lepiej, żeby Pep miał do dyspozycji tylu zawodników w formie i problem kogo wystawic niż kontuzjowanych i bez formy ;) Jutro po zwycięstwo! Vamos Barca!
0
1 punktem :D super, że wygrali :)
0
Nie można odpuścić żadnego meczu. Trzeba walczyć do końca bo piłka nożna jest nieprzewidywalna :) My kibice wierzymy do końca! :D Po 3 punkty w niedzielę! VeB!
0
Dobrze mówi.. :) Valdes to bardzo dobry bramkarz, nie potrafię stwierdzić czy jest lepszy od Casillasa. :D To nich będzie, że jest dla mnie na równi z Ikerem ;)
P.S. "Zrobił piłce wiele złego, źle mówił nawet o papieżu Janie Pawle II"... Wie ktoś może co Maradona takiego powiedział? :)
0
hahahahah :D Nie ma takiej opcji! :) Tello jest nasz, wkrótce przedłuży umowę a za parę lat będzie podstawowym piłkarzem pierwszej drużyny :D
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-23-02-2012 zdj z treningu ;)
0
Ja tam wolę Tello od Cuenki ;) Ja na miejscu kluby wstrzymałabym się z tym, żeby Isaca wprowadzić do pierwszej drużyny.... No ale cóż już tak zrobili ;)