0

Mam wielką nadzieję, że Pep zostanie... :)
A co do Mou.... Aż nie chce mi się wypowiadac na temat tego zacnego pana... :D

0

uwielbiam wywiady Messiego :D on jest niezwykły... taki normalny, skromny chłopak :) po prostu nie potrafię tego opisac słowami ;D

0

Pep zawsze wierzy w swoich zawodników. To samo było z Villą jak był bez formy, powtarzał, że jest ważny dla zespołu... :) Mam nadzieję, że Pedro w końcu się przełamie i będzie stary dobry Pedrito :D

0

świetna wiadomośc :) oby więcej takich artykułów ;D

0

za bardzo nie interesuje się koszykówką, ale szkoda chłopaka. tak dobry zawodnik i taka kontuzja... :/ i w dodatku w końcówce meczu :/

0

Kurcze ale fajnie miec takiego sąsiada :) widywac go codziennie i w ogóle fajnie... :P chce tam mieszkac ;D

0

musiałam wrzucić ten filmik, bo ta bramka którą zdobyła.... Niesamowity gol :D

0

A ja powiem tak... Staram się oglądac mecze Amerykanek (chociaż w skrócie jak nie da rady całego meczu) i powiem, że Alex gra świetnie. :) Widziałam wczoraj jej wywiad dla BarcaTV i czekałam na artykuł ;)

0

Kocham Pepa i mam nadzieję, że jeszcze z nami zostanie... :) Jest niesamowitym trenerem i człowiekiem! Chce, żeby przedłużył w końcu tą umowę. Ale jeśli by postanowił odejśc, trzeba będzie go zrozumiec i uszanowac jego decyzję, cieszyc się tym co stworzył. :)

0

Ma do wyboru 2 niesamowite reprezentacje :) Hiszpania i Brazylia to moje ulubione :D Nie ważne gdzie będzie grał, będę życzyła mu jak najlepiej, żeby czuł się tam dobrze.

0

Jak już wiele razy pisałam 1000 000 razy bardziej wole Tello od Cuencki... I jak dla mnie to szkoda, że Cuenca jest w pierwszym zespole. Przecież mógłby grac tak jak Tello... To Cristian powinien miec miejsce w pierwszej drużynie a nie Isak! Takie jest moje zdanie ;)

0

Cuenca od początku nie przekonał mnie do swojej gry... :/ A Tello podbił moje serce po pierwszym meczu, w którym go zobaczyłam :) że tak powiem miłośc od pierwszego wejrzenia :D Tello jest świetny!

0

0

Kurcze chłopak jest w moim wieku i jak niesamowicie gra :D Kurcze chciałabym grac tak jak młodzież w Barcelonie... ;) miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie podstawowym graczem FC Barcelony :)

0

ShawnC
Ja rozumiem, że tu chodzi o to co powiedział Pique ;) Chodzi mi o to, że Gerarda chcą za to ukarac, Pepe za ostre faule nie karają i pana Mou za słowa na sędziów, za to jak oszukują, jak zabierają Realowi (zabierali rok temu) punkty za ich złą pracę, to co? Co mu zrobili? Dla mnie nic... A za głupoty chcą, bo co to nie oni... :/

0

No i dobrze... Pique chcą ukarac bo powiedział prawdę, a jak Pepe fauluje jak ostatni kretyn to nic mu nie robią... (np. nadepnięcie na rękę Messiego, wystąpił w kolejnym meczu bez problemu...) :/ Niech coś zrobią w tej Hiszpanii z tymi sędziami bo to już chore się robi...! :/

0

Tello za Cuence od początku, albo chociaż na początku 2 połowy, żeby zagrał :D

0

Wyjazdowa fajna, ale domowa masakra :/ Bardzo mi się nie podoba... :/ Powinny byc pasy.

0

Nie mogę się doczekać powrotu Villi :) Bardzo mi go brakuje w meczach, gdzie nam nie idzie tak jakbyśmy chcieli (np. piękny strzał z daleka przeciwko Realowi w superpucharze, rzut wolny w meczu z Milanem), on zawsze wnosi wiele w grę całej drużyny... Nawet jak nie był w formie to robił dużo na boisku. :) David wracaj jak najszybciej! :D

0

Brawo Messi! :D Pokazałeś, że nie jesteś kapitanem przypadkiem :) 3 bramki brawo! :D A C.Ronaldo? Nic nie pokazał :P Raz przy piłce go widziałam ;D

0

"Josep: Czy zdecydowałbyś się opuścić klub na rzecz Madrytu, jeśli podwoiliby twoje obecne zarobki?
To pytanie, na które odpowiadałem już wiele razy. Barcelona dała mi wszystko. Wychowałem się w tym klubie. Nigdy nie myślałem o transferze do innej drużyny, tym bardziej ze względów finansowych. Tutaj jestem naprawdę szczęśliwy."
Bardzo fajnie to ujął :) Widac na każdym kroku, że Leo kocha ten klub... :D On jest wspaniały :P

0

fajnie ;)

0

Nadal jestem w szoku :D Jak to zobaczyłam nie mogłam uwierzyć, to było takie nagłe ;) Świetna bramka! :D

0

Lepiej, żeby Pep miał do dyspozycji tylu zawodników w formie i problem kogo wystawic niż kontuzjowanych i bez formy ;) Jutro po zwycięstwo! Vamos Barca!

0

1 punktem :D super, że wygrali :)

0

Nie można odpuścić żadnego meczu. Trzeba walczyć do końca bo piłka nożna jest nieprzewidywalna :) My kibice wierzymy do końca! :D Po 3 punkty w niedzielę! VeB!

0

Dobrze mówi.. :) Valdes to bardzo dobry bramkarz, nie potrafię stwierdzić czy jest lepszy od Casillasa. :D To nich będzie, że jest dla mnie na równi z Ikerem ;)

P.S. "Zrobił piłce wiele złego, źle mówił nawet o papieżu Janie Pawle II"... Wie ktoś może co Maradona takiego powiedział? :)

0

hahahahah :D Nie ma takiej opcji! :) Tello jest nasz, wkrótce przedłuży umowę a za parę lat będzie podstawowym piłkarzem pierwszej drużyny :D

0

Ja tam wolę Tello od Cuenki ;) Ja na miejscu kluby wstrzymałabym się z tym, żeby Isaca wprowadzić do pierwszej drużyny.... No ale cóż już tak zrobili ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?