0

Podbił moje serce w meczu z Villareal :D Niestety nie oglądałam meczu z L’Hospitalet dlatego też nie podbił go wcześniej :P Dostał wielką szansę i nie zmarnował tego! :) Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie jednym z najlepszych piłkarzy w Barcelonie ;)

P.S. Dla mnie lepszy od Cuencki ;)

0

Świetna wiadomość. Villa szybko do nas wróci, chłopak ciężko pracuje :) Mam nadzieję, że wystąpi w meczu z Realem (chociaż na kilkanaście minut) i pojedzie na Euro :) David czekamy na Ciebie!

0

Szkoda, że remis :) Wolałabym, żeby wygrała FC Barcelona ;) Ale zremisowac z zespołem, który ma 7 piłkarek mistrzyń świata to i tak ładnie ;) VeB!

0

Trenować , trenować chłopaki... W środę ważny mecz z Valencią na wyjeździe i łatwo nie będzie. :/ Ale wierzę, że się uda przejść przez ten "kryzys". VeB!

0

Radek Barcelona:
Zgodzę się, że kobiety potrafią grac. :) MŚ 2011 w Niemczech była niezwykłe... :D Ja jednak od początku byłam za Amerykankami i jak przegrały w finale było mi ciężko pogodzic się z tą porażką... ;)

0

Ja tam wole reprezentację USA. :D Abby Wambach jest super piłkarką ;)

0

Przepraszam, że nie na temat ale skończył się mecz piłki ręcznej. Dania wygrała z Hiszpanią 25:24 :/ Duńczycy w finale... :(

0

Niech ten człowiek nauczy się wreszcie przegrywac i jego piłkarze również, a nie ciągle zwalac wszystko na sędziego :/

0

Świetna wiadomość! :) Widać, że David ciężko pracuje aby jak najszybciej wrócić do gry :) I bardzo dobrze, niech wyleczy dobrze kontuzję i wróci na mecz z Realem i finał LM ;) I co jeszcze ważne.... Żebyśmy mogli zobaczyć jak biega po naszych boiskach i mógł zagrać w finale ME w co bardzo wierzę :) Visca el Villa!

0

DumnyBarcelonista
Nie tylko panowie ;) Panie też trzymają kciuki za Bilbao :)

0

lechu55
chciałam napisac to samo :) Już nasi kibice by go przywitali ;)

0

To, że wszystko przemawia na korzyść Barcelony nic nie znaczy... Trzeba wyjść skoncentrowanym, grac do końca i nie pozwolić na stratę punktów. Dziś gramy o 3 punkty! VeB!

0

Mecz ze Szwecją był niesamowity... :) Przegrywac po 1 połowie 11 golami a w drugiej grac niesamowicie i zremisowac to coś wielkiego! :) Polacy są niesamowici :) Mam nadzieję, że zajdą daleko :D

0

To świetna wiadomośc :D Widac, że Villa bardzo ciężko pracuje nad powrotem do gry i mam nadzieję, że ujrzymy go szybciej niż to przewidują lekarze :) Visca el David!

0

Wyjazdowe jeszcze jakoś przejdą, ale domowe bardzo mi się nie podobają... :/

0

To prawda... Jeśli Barca gra tak jak potrafi to bardzo trudno jest z nią wygrać, jednak nie jest to niemożliwe jak już nie raz się o tym przekonaliśmy :) A co do Pepe... Dobrze, że klub nic z tym nie robi (my nie Real...) i mam nadzieję, że tą sprawą zajmie się odpowiedni organ i coś z tym zrobią :) VeB!

0

Świetne zdjęcia :) I nie tylko te z Barcą (choc te są najfajniejsze) reszta też fajne ;)

0

Ciekawe ile w tej wypowiedzi prawdy... :) Te jego faule... :/

0

Miejmy nadzieję, że po 2 kolejnych klasykach będzie 88:86 dla Barcelony ;)

0

Guardiola dostał świetny prezent od zawodników :) A jego wypowiedzi są najlepsze! :) VeB!

0

Nienawidzę go... :/ Jedyny piłkarz z Realu którego tak bardzo nienawidzę! On już dawno powinien się leczyc... ja nie wiem jak można kogoś tak bezmyślnego wpuszczac na murawę... :/

0

Piękny gest Xaviego! :

0

Wszystkiego Najlepszego Pep! :) Ale było by pięknie jakby piłkarze zrobili mu prezent w postaci zwycięstwa na Santiago Bernabeu ;D VeB! Visca el Pep!

0

Lubię wypowiedzi Daniego :) "To nie czas na wymówki" no właśnie... Po prostu niech grają swoje najlepiej jak tylko potrafią i zwyciężają :) VeB!

0

Wielki człowiek z tego naszego Abidala.:) Aż się popłakałam.... ;) :P
Mes que un club!

0

Brawa dla Betisu, zagrali świetny mecz :) I jakby nie było strzelili 2 gole ;)

0

Najlepszego Victor! :D Broń jak najdłużej i zdobywaj z drużyną trofea ;) Indywidualne oczywiście też ;)

0

W środę na TVP2 o 21:45 będzie "Wiedźmin".... Zamiast tego filmu mogli by puścic mecz, bo godzina by odpowiadała. Chociaż pewnie tak nie zrobią, to mam nadzieje ;)

0

Xavi jest genialny! :D Życzę mu z całego serca, żeby grał jeszcze długo, długo ;) VeB!

0

Szkoda.... :( Oby to nie był poważny uraz. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?