Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podbił moje serce w meczu z Villareal :D Niestety nie oglądałam meczu z L’Hospitalet dlatego też nie podbił go wcześniej :P Dostał wielką szansę i nie zmarnował tego! :) Miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie jednym z najlepszych piłkarzy w Barcelonie ;)
P.S. Dla mnie lepszy od Cuencki ;)
0
Świetna wiadomość. Villa szybko do nas wróci, chłopak ciężko pracuje :) Mam nadzieję, że wystąpi w meczu z Realem (chociaż na kilkanaście minut) i pojedzie na Euro :) David czekamy na Ciebie!
0
Szkoda, że remis :) Wolałabym, żeby wygrała FC Barcelona ;) Ale zremisowac z zespołem, który ma 7 piłkarek mistrzyń świata to i tak ładnie ;) VeB!
0
Trenować , trenować chłopaki... W środę ważny mecz z Valencią na wyjeździe i łatwo nie będzie. :/ Ale wierzę, że się uda przejść przez ten "kryzys". VeB!
0
Radek Barcelona:
Zgodzę się, że kobiety potrafią grac. :) MŚ 2011 w Niemczech była niezwykłe... :D Ja jednak od początku byłam za Amerykankami i jak przegrały w finale było mi ciężko pogodzic się z tą porażką... ;)
0
Ja tam wole reprezentację USA. :D Abby Wambach jest super piłkarką ;)
0
Przepraszam, że nie na temat ale skończył się mecz piłki ręcznej. Dania wygrała z Hiszpanią 25:24 :/ Duńczycy w finale... :(
0
Niech ten człowiek nauczy się wreszcie przegrywac i jego piłkarze również, a nie ciągle zwalac wszystko na sędziego :/
0
Świetna wiadomość! :) Widać, że David ciężko pracuje aby jak najszybciej wrócić do gry :) I bardzo dobrze, niech wyleczy dobrze kontuzję i wróci na mecz z Realem i finał LM ;) I co jeszcze ważne.... Żebyśmy mogli zobaczyć jak biega po naszych boiskach i mógł zagrać w finale ME w co bardzo wierzę :) Visca el Villa!
0
DumnyBarcelonista
Nie tylko panowie ;) Panie też trzymają kciuki za Bilbao :)
0
lechu55
chciałam napisac to samo :) Już nasi kibice by go przywitali ;)
0
To, że wszystko przemawia na korzyść Barcelony nic nie znaczy... Trzeba wyjść skoncentrowanym, grac do końca i nie pozwolić na stratę punktów. Dziś gramy o 3 punkty! VeB!
0
Mecz ze Szwecją był niesamowity... :) Przegrywac po 1 połowie 11 golami a w drugiej grac niesamowicie i zremisowac to coś wielkiego! :) Polacy są niesamowici :) Mam nadzieję, że zajdą daleko :D
0
To świetna wiadomośc :D Widac, że Villa bardzo ciężko pracuje nad powrotem do gry i mam nadzieję, że ujrzymy go szybciej niż to przewidują lekarze :) Visca el David!
0
Wyjazdowe jeszcze jakoś przejdą, ale domowe bardzo mi się nie podobają... :/
0
To prawda... Jeśli Barca gra tak jak potrafi to bardzo trudno jest z nią wygrać, jednak nie jest to niemożliwe jak już nie raz się o tym przekonaliśmy :) A co do Pepe... Dobrze, że klub nic z tym nie robi (my nie Real...) i mam nadzieję, że tą sprawą zajmie się odpowiedni organ i coś z tym zrobią :) VeB!
0
Świetne zdjęcia :) I nie tylko te z Barcą (choc te są najfajniejsze) reszta też fajne ;)
0
Ciekawe ile w tej wypowiedzi prawdy... :) Te jego faule... :/
0
Miejmy nadzieję, że po 2 kolejnych klasykach będzie 88:86 dla Barcelony ;)
0
Guardiola dostał świetny prezent od zawodników :) A jego wypowiedzi są najlepsze! :) VeB!
0
Nienawidzę go... :/ Jedyny piłkarz z Realu którego tak bardzo nienawidzę! On już dawno powinien się leczyc... ja nie wiem jak można kogoś tak bezmyślnego wpuszczac na murawę... :/
0
Piękny gest Xaviego! :
0
Wszystkiego Najlepszego Pep! :) Ale było by pięknie jakby piłkarze zrobili mu prezent w postaci zwycięstwa na Santiago Bernabeu ;D VeB! Visca el Pep!
0
Lubię wypowiedzi Daniego :) "To nie czas na wymówki" no właśnie... Po prostu niech grają swoje najlepiej jak tylko potrafią i zwyciężają :) VeB!
0
Wielki człowiek z tego naszego Abidala.:) Aż się popłakałam.... ;) :P
Mes que un club!
0
Brawa dla Betisu, zagrali świetny mecz :) I jakby nie było strzelili 2 gole ;)
0
Najlepszego Victor! :D Broń jak najdłużej i zdobywaj z drużyną trofea ;) Indywidualne oczywiście też ;)
0
W środę na TVP2 o 21:45 będzie "Wiedźmin".... Zamiast tego filmu mogli by puścic mecz, bo godzina by odpowiadała. Chociaż pewnie tak nie zrobią, to mam nadzieje ;)
0
Xavi jest genialny! :D Życzę mu z całego serca, żeby grał jeszcze długo, długo ;) VeB!
0
Szkoda.... :( Oby to nie był poważny uraz. :/