0

Bardzo się cieszę, że właśnie na nich zagłosował ;)

0

Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i będzie mógł byc na Santiago Bernabeu :) Zdrowiej Tito!

0

endriuuu2
I żeby ten finał był pięknym widowiskiem i aby Barca w pięknym stylu wygrała z Realem ;)

0

Nie tylko ładny gest Xaviego ale także całej drużyny ;)
Był to naprawę fajny mecz i piękny gol Xaviego po podaniu od Messiego ;)

0

Mecz piękny :) Visca el Barca y Visca Catalunya! ♥

0

Ale ten komentator się podnieca jak Milan jest przy piłce haha :D Słychac komu kibicuje ;)

0

Większośc najeżdża na Ville, że nie strzelił 100 a jak Fabregas nie strzelił z bliska 100 to nikt na niego nie najeżdża... :/

0

Gratulacje! :) Messi jest najlepszy! :D

0

Jak to przeczytałam to nie wiedziałam co mam o tym myślec... Ale szacun dla niego za te słowa w stronę Tito ;)

0

Dobra wiadomośc na koniec dnia... Dobrze, że operacja się udałą. :) Niech wraca do zdrowia :)

0

Real w tym roku jest na prawdę dużo lepszy niż w roku ubiegłym, lecz to nie zmienia faktu, że to Barca jest najlepsza! :) VeB!

0

Wierzę, że wygrają i w pięknym stylu zadedykują to zwycięstwo Tito :)

0

Ja nie rozumiem jak można uważac, że Barca przegra... Przecież jak się kibicuje swojemu ukochanemu klubowi to zawsze trzeba w niego wierzyc do ostatniego gwizdka... :) VeB!

0

Ja na miejscu Pepa bym się z nim nie pogodziła... Ale każdy wie jaki jest Pep: mądry i wyrozumiały :) Jeśli chodzi o Messiego to oczywiście się z nim zgadzam :) Mourinho...? Nie wypowiem się ;)

0

Nie jest on jakoś moim ulubionym zawodnikiem, ale szanuję go jak każdego innego w Barcelonie i na prawdę potrafi wnieść dużo do zespołu :)

0

Ja także bym chciała zobaczyc Albe w przyszłym sezonie w Barcelonie ;) I oczywiście, żeby Abi przedłużył kontrakt :D

0

haha :) Dobry jest.. Krytykował Barcę, Pepa i piłkarzy a teraz nagle taki skromny :D Zobaczymy jutro ;)

0

Nie wypowiadam się na temat sędziów ;) Każdy ma prawo do błędu, ale nie w przesadny sposób... :)

0

Jedziemy po zwycięstwo! ;)

0

Szkoda, że Iniesta nie zagra ale i tak wierzę, że wygrają :)
Vamos Barca! :D

0

Oj zaszalał... To, że jesteśmy świetną drużyną nie znaczy, że zawsze powinniśmy byc faworytami. :) Jak już ktoś niżej napisał jest wiele innych dobrych drużyn z którymi mamy problemy ;)

0

No i fajnie ;) Po zwycięstwo! :D

0

Zazdrośc i głupota ludzi, którzy nie znają się na pięknie footballu :) Jeśli Barca gra pięknie i wygrywa to od razu musi brac doping? Głupota.. :/ A jeśli tak bardzo chcą kontrolowac piłkarzy, niech to robią, ale i tak im nic z tego nie wyjdzie, bo są czyści ;)

0

Alves to bardzo dobry obrońca, cieszę się, że taki piłkarz jest w naszym klubie ;) Lubię Daniego :) Ten jego uśmiech i ta radośc przede wszystkim :D

0

Kurcze jak mnie wkurza takie gadanie... :/ Villa nie pokazuje się ostatnio z dobrej strony a większośc już go sprzedaje i nic w nim nie widzi... :/ A jak gra dobrze i strzela bramki w ważnych meczach to wszyscy go uwielbiają :/
Proszę was ludzie, ogarnijcie się i nie piszcie głupot.. :)

0

Pep jak zawsze racja :) Jak już wczoraj napisałam po golu Davida, że bardzo się cieszę kiedy strzela gole i ja także w każdym meczu w niego wierzę nawet jak nie ma formy :D

0

nie idę spac :D
1:2

0

Idę spac bo na Valencie nie ma już co liczyc.. :/

0

I po meczu....2:0 :/

0

Ciągle faule i szarpanina....Cały Real.. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?