Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo się cieszę, że właśnie na nich zagłosował ;)
0
Mam nadzieję, że szybko wyzdrowieje i będzie mógł byc na Santiago Bernabeu :) Zdrowiej Tito!
0
endriuuu2
I żeby ten finał był pięknym widowiskiem i aby Barca w pięknym stylu wygrała z Realem ;)
0
Nie tylko ładny gest Xaviego ale także całej drużyny ;)
Był to naprawę fajny mecz i piękny gol Xaviego po podaniu od Messiego ;)
0
Mecz piękny :) Visca el Barca y Visca Catalunya! ♥
0
Ale ten komentator się podnieca jak Milan jest przy piłce haha :D Słychac komu kibicuje ;)
0
Większośc najeżdża na Ville, że nie strzelił 100 a jak Fabregas nie strzelił z bliska 100 to nikt na niego nie najeżdża... :/
0
Gratulacje! :) Messi jest najlepszy! :D
0
Jak to przeczytałam to nie wiedziałam co mam o tym myślec... Ale szacun dla niego za te słowa w stronę Tito ;)
0
Dobra wiadomośc na koniec dnia... Dobrze, że operacja się udałą. :) Niech wraca do zdrowia :)
0
Real w tym roku jest na prawdę dużo lepszy niż w roku ubiegłym, lecz to nie zmienia faktu, że to Barca jest najlepsza! :) VeB!
0
Wierzę, że wygrają i w pięknym stylu zadedykują to zwycięstwo Tito :)
0
Ja nie rozumiem jak można uważac, że Barca przegra... Przecież jak się kibicuje swojemu ukochanemu klubowi to zawsze trzeba w niego wierzyc do ostatniego gwizdka... :) VeB!
0
Ja na miejscu Pepa bym się z nim nie pogodziła... Ale każdy wie jaki jest Pep: mądry i wyrozumiały :) Jeśli chodzi o Messiego to oczywiście się z nim zgadzam :) Mourinho...? Nie wypowiem się ;)
0
Nie jest on jakoś moim ulubionym zawodnikiem, ale szanuję go jak każdego innego w Barcelonie i na prawdę potrafi wnieść dużo do zespołu :)
0
Ja także bym chciała zobaczyc Albe w przyszłym sezonie w Barcelonie ;) I oczywiście, żeby Abi przedłużył kontrakt :D
0
haha :) Dobry jest.. Krytykował Barcę, Pepa i piłkarzy a teraz nagle taki skromny :D Zobaczymy jutro ;)
0
Nie wypowiadam się na temat sędziów ;) Każdy ma prawo do błędu, ale nie w przesadny sposób... :)
0
Jedziemy po zwycięstwo! ;)
0
Szkoda, że Iniesta nie zagra ale i tak wierzę, że wygrają :)
Vamos Barca! :D
0
Oj zaszalał... To, że jesteśmy świetną drużyną nie znaczy, że zawsze powinniśmy byc faworytami. :) Jak już ktoś niżej napisał jest wiele innych dobrych drużyn z którymi mamy problemy ;)
0
No i fajnie ;) Po zwycięstwo! :D
0
Zazdrośc i głupota ludzi, którzy nie znają się na pięknie footballu :) Jeśli Barca gra pięknie i wygrywa to od razu musi brac doping? Głupota.. :/ A jeśli tak bardzo chcą kontrolowac piłkarzy, niech to robią, ale i tak im nic z tego nie wyjdzie, bo są czyści ;)
0
Alves to bardzo dobry obrońca, cieszę się, że taki piłkarz jest w naszym klubie ;) Lubię Daniego :) Ten jego uśmiech i ta radośc przede wszystkim :D
0
Kurcze jak mnie wkurza takie gadanie... :/ Villa nie pokazuje się ostatnio z dobrej strony a większośc już go sprzedaje i nic w nim nie widzi... :/ A jak gra dobrze i strzela bramki w ważnych meczach to wszyscy go uwielbiają :/
Proszę was ludzie, ogarnijcie się i nie piszcie głupot.. :)
0
Pep jak zawsze racja :) Jak już wczoraj napisałam po golu Davida, że bardzo się cieszę kiedy strzela gole i ja także w każdym meczu w niego wierzę nawet jak nie ma formy :D
0
nie idę spac :D
1:2
0
Idę spac bo na Valencie nie ma już co liczyc.. :/
0
I po meczu....2:0 :/
0
Ciągle faule i szarpanina....Cały Real.. :/