0

Wierzę, że zostanie. :) Rozumiem, że potrzebuje czasu żeby się zastanowic, ale to już trochę trwa... I coraz bardziej wkurzają mnie plotki typu do jakiego to on klubu nie przejdzie w przyszłym sezonie... :/

0

Niech się przygotowują... :) Mieli zasłużony odpoczynek, po który powinni byc trochę wypoczęci ;) W niedzielę grają z trudnym rywalem, więc nie będzie łatwo. Po 3 punkty! :D VeB!

0

Uwielbiam Daniego :D Jego wypowiedzi są świetne, z sensem ;) Teks o włosach Pepa pierwsza klasa :D To widac jak piłkarze bardzo chcą, żeby Guardiola został (i nie tylko zawodnicy). A co do Daniego strony - jest świetna :D

0

Aż łza w oku się zakręciła... Leo jest wielkim piłkarzem, a przede wszystkim człowiekiem! :D Zanetti pomógł spełnic jego marzenie ;) Zapewne jak większośc kibiców Barcelony i nie tylko ja również chciałabym spotkac Leo ;D

0

Ostro Pan Racionero pojechał... Szacun dla niego za te słowa! :D

0

Dobrze im zrobi taki odpoczynek :) Przed nimi ciężki mecz w niedzielę (i oczywiście nie tylko ten mecz), muszą byc wypoczęci ;)

P.S. Więcej takich informacji ;)

0

Ja bardzo lubię czytac takie newsy. :D Bardzo mnie ciekawi co robią nasi ulubieńcy jak nie grają :) A jak ktoś nie lubi to niech nie czyta, przecież nie musi ;)

0

Gohan:
Nikomu nie kibicowałam :) Barcelona jest pierwsza odkąd zobaczyłam jak grają itp... I niech już tak zostanie ;) A jeśli już tak mówię to odkąd zaczęłam kibicowac miałam 12 lat. Teraz mam 16 ale to niczego nie zmienia... Każdy kiedyś musiał zacząc kibicowac... ;)

0

Ja kibicuję Barcelonie od sezonu 2008/2009, wtedy właśnie trenerem został Guardiola :) Nie wyobrażam sobie naszego kochanego klubu bez Pepa :(

0

mcsarna:
Jest to Sebastian Vettel ;)

0

Takie mecze chciałoby się oglądac zawsze :D VeB!

0

Świetny mecz... :D Szkoda tych 100% sytuacji ;)

0

Świetna wiadomośc! :D Nie mogę się doczekac aż wszyscy wrócą... I oby omijały nas już tak poważne kontuzje... Ibi czekamy! :D

0

Ja się pytam gdzie jest Tello..... :/ Ja piernicze, żeby nmawet na ławce go nie było :/

0

Raul to wielki człowiek i piłkarz! :) To zdj... SUPER :D jedno z moich ulubionych ;)

0

Tello niech gra od pierwszej minuty...

0

Z Valencią bez Alvesa... :/ Będzie ciężko :( Jak oni mogli przegrac...

0

Nie chcą to nie, nikt nie będzie się przecież prosił.... Ich problem, że szukają wymówek... ;) Barca zagra wszędzie, aby tylko wygrac :D Ale nie powiem, że zobaczyc ukochaną drużynę triumfującą na stadionie odwiecznego rywala byłoby piękne ;D

P.S. Ja bym nie chciała, żeby Real wygrywał na Camp Nou :)

0

Villa wróci jeszcze w tym sezonie i pojedzie na Euro :) Bardzo w to wierzę jak i zapewne wielu z was :) Visca el Villa

0

Pinto wczoraj zagrał dobrze... Byłam w szoku ;) No może z wyjątkiem tego jego wyjścia, gdzie piłka leciała nad nim a nas od utraty gola uratował Mascherano :D

0

Nigdy! Łapy precz od Tello! :D Cuenca mnie jeszcze niczym specjalnym nie zachwycił, ale Tello po pierwszym meczu w jakim go zobaczyłam podbił moje serce swoja grą ;) Tello zostaje!

0

bez dyskusji ZM powinien byc Tello ;)

0

Fajne! :D Bardzo mi się podoba... ;)

0

Nie mogę się doczekac, aż wróci do gry :) Jest nam bardzo potrzebny, tyle robi na boisku (nawet jak nie był w pełni formy). David czekamy na Ciebie!

0

MCPit96:
jeśli chodzi o drugie zdanie dokładnie się z tym zgadzam ;) Lubię Marte, ale nie najbardziej ;D

0

Ależ ja nie mówię, że Abby Wambach jest lepsza od Xaviego... :D Xavi jest najlepszy! On jest niesamowity :D tylko mówię, że jest lepsza od Homare Sawy ;)

0

Dajcie mi minusy, ale ja jej nie lubię ;) Może jest dobrą piłkarką... Ale tylko dobrą. Z całym szacunkiem ale 100 razy lepsza jest Abby Wambach :D I to ona powinna wygrac Złotą Piłkę FIFA ;)

0

Gabon 1:1 Mali
w rzutach karnych Gabon 4:5 Mali
5 karnego na wagę zwycięstwa strzelił Keita :D

0

Świetny chłopak ;) Jeśli nadal będzie tak świetnie grac to mam nadzieję, że wkrótce zawita na stałe ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?