Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/training-session-22-02-12 :D
0
Wierzę, że zostanie. :) Rozumiem, że potrzebuje czasu żeby się zastanowic, ale to już trochę trwa... I coraz bardziej wkurzają mnie plotki typu do jakiego to on klubu nie przejdzie w przyszłym sezonie... :/
0
Niech się przygotowują... :) Mieli zasłużony odpoczynek, po który powinni byc trochę wypoczęci ;) W niedzielę grają z trudnym rywalem, więc nie będzie łatwo. Po 3 punkty! :D VeB!
0
Uwielbiam Daniego :D Jego wypowiedzi są świetne, z sensem ;) Teks o włosach Pepa pierwsza klasa :D To widac jak piłkarze bardzo chcą, żeby Guardiola został (i nie tylko zawodnicy). A co do Daniego strony - jest świetna :D
0
Aż łza w oku się zakręciła... Leo jest wielkim piłkarzem, a przede wszystkim człowiekiem! :D Zanetti pomógł spełnic jego marzenie ;) Zapewne jak większośc kibiców Barcelony i nie tylko ja również chciałabym spotkac Leo ;D
0
Ostro Pan Racionero pojechał... Szacun dla niego za te słowa! :D
0
Dobrze im zrobi taki odpoczynek :) Przed nimi ciężki mecz w niedzielę (i oczywiście nie tylko ten mecz), muszą byc wypoczęci ;)
P.S. Więcej takich informacji ;)
0
Ja bardzo lubię czytac takie newsy. :D Bardzo mnie ciekawi co robią nasi ulubieńcy jak nie grają :) A jak ktoś nie lubi to niech nie czyta, przecież nie musi ;)
0
Gohan:
Nikomu nie kibicowałam :) Barcelona jest pierwsza odkąd zobaczyłam jak grają itp... I niech już tak zostanie ;) A jeśli już tak mówię to odkąd zaczęłam kibicowac miałam 12 lat. Teraz mam 16 ale to niczego nie zmienia... Każdy kiedyś musiał zacząc kibicowac... ;)
0
Ja kibicuję Barcelonie od sezonu 2008/2009, wtedy właśnie trenerem został Guardiola :) Nie wyobrażam sobie naszego kochanego klubu bez Pepa :(
0
mcsarna:
Jest to Sebastian Vettel ;)
0
Takie mecze chciałoby się oglądac zawsze :D VeB!
0
Świetny mecz... :D Szkoda tych 100% sytuacji ;)
0
Świetna wiadomośc! :D Nie mogę się doczekac aż wszyscy wrócą... I oby omijały nas już tak poważne kontuzje... Ibi czekamy! :D
0
Ja się pytam gdzie jest Tello..... :/ Ja piernicze, żeby nmawet na ławce go nie było :/
0
Raul to wielki człowiek i piłkarz! :) To zdj... SUPER :D jedno z moich ulubionych ;)
0
Tello niech gra od pierwszej minuty...
0
Z Valencią bez Alvesa... :/ Będzie ciężko :( Jak oni mogli przegrac...
0
Nie chcą to nie, nikt nie będzie się przecież prosił.... Ich problem, że szukają wymówek... ;) Barca zagra wszędzie, aby tylko wygrac :D Ale nie powiem, że zobaczyc ukochaną drużynę triumfującą na stadionie odwiecznego rywala byłoby piękne ;D
P.S. Ja bym nie chciała, żeby Real wygrywał na Camp Nou :)
0
Villa wróci jeszcze w tym sezonie i pojedzie na Euro :) Bardzo w to wierzę jak i zapewne wielu z was :) Visca el Villa
0
Pinto wczoraj zagrał dobrze... Byłam w szoku ;) No może z wyjątkiem tego jego wyjścia, gdzie piłka leciała nad nim a nas od utraty gola uratował Mascherano :D
0
Nigdy! Łapy precz od Tello! :D Cuenca mnie jeszcze niczym specjalnym nie zachwycił, ale Tello po pierwszym meczu w jakim go zobaczyłam podbił moje serce swoja grą ;) Tello zostaje!
0
bez dyskusji ZM powinien byc Tello ;)
0
Fajne! :D Bardzo mi się podoba... ;)
0
Nie mogę się doczekac, aż wróci do gry :) Jest nam bardzo potrzebny, tyle robi na boisku (nawet jak nie był w pełni formy). David czekamy na Ciebie!
0
MCPit96:
jeśli chodzi o drugie zdanie dokładnie się z tym zgadzam ;) Lubię Marte, ale nie najbardziej ;D
0
Ależ ja nie mówię, że Abby Wambach jest lepsza od Xaviego... :D Xavi jest najlepszy! On jest niesamowity :D tylko mówię, że jest lepsza od Homare Sawy ;)
0
Dajcie mi minusy, ale ja jej nie lubię ;) Może jest dobrą piłkarką... Ale tylko dobrą. Z całym szacunkiem ale 100 razy lepsza jest Abby Wambach :D I to ona powinna wygrac Złotą Piłkę FIFA ;)
0
Gabon 1:1 Mali
w rzutach karnych Gabon 4:5 Mali
5 karnego na wagę zwycięstwa strzelił Keita :D
0
Świetny chłopak ;) Jeśli nadal będzie tak świetnie grac to mam nadzieję, że wkrótce zawita na stałe ;)