Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zawsze w niego wierzyłam... :) Drużyna dotrze do finału LM i on tam zagra :) A później sam doprowadzi Hiszpanię do finału Euro 2012 i obroni tytuł z kolegami :) Vamos David! :D
0
Jesteśmy z tobą Villa! Miejmy nadzieję, że za 4 miesiące do nas wróci :)
Będzie w finale LM i pojedzie na Euro :) Anims Villa!
0
Bravo Valdes! :) Ten błąd w meczu z Realem wybaczyłam mu od razu ;)
0
Przepraszam, że nie związane z wypowiedzią Pepa, ale jak czytam na polskich stronach sportowych o tej kontuzji to nie mogę uwierzyc jak ludzie potrafią byc bezczelni... ilu ludzi się cieszy z tego, że złamał nogę, że szkoda, że to nie Messi... :/ Nie wiem jak można byc tak głupim! Rozumiem, że wielu nie lubi Barcy ale czy muszą pisac takie głupoty?? Nie mogę tego zrozumiec...
0
Villa... :( Nam kibicom też będzie go brakowało i oby szybko wyzdrowiał i zagrał jeszcze w tym sezonie i na Euro... Oby wygrali w finale.. Vamos.
0
co za pech.... Nie dobrze :/
0
Ja także nie potrafię się cieszyc.... Villa :/
0
niech to juz sie wszystko skonczy... :/
0
ja pier..... :/
0
Mam nadzieję, że szybko wróci do gry i pojedzie na Euro... Uwielbiam oglądac Hiszpanię z Davidem, a bez niego to już nie będzie to samo... :/
0
Dlaczego.... :( Biedny David :(
0
Aż mi się meczu oglądac nie chce przez tą kontuzje Davida... :/
0
Biedny Villa... :( Szkoda mi go :/
0
Villa :( Miejmy nadzieję, że nic poważnego...
0
Haha :) Ja też zaspałam ;D
0
Wierzę w Davida do końca ;) I nie wkurzam się na niego, nie sprzedaje go itp... Po prostu wiem, że robi wiele dla drużyny i specjalnie tego nie robi, że nie strzela goli... Wierzę, że strzeli gole w Japonii ;) Villa Villa Villa Maravilla :D
0
Villa jest dla mnie wielki i zawsze będę za nim. :) Mam nadzieję, że jutro zagra i zdobędzie bramki, no i oczywiście Barca przejdzie do finału :D VeB!
0
Barcelona najlepsza pod każdym względem ;)
0
Puyol był niesamowity... ! :) Tyle piłek odebrał, prawie każdą akcję Realu przerywał :D
0
marcelina
też tak uważam jak ty i podpisuję się pod tym ;)
A jeśli chodzi o Pepa... Jest wielki! :D
0
My dziękujemy Cesc za pięknego gola! Veb! :D
0
Świetna wiadomość :) Miejmy nadzieję, że wygrają a będzie pięknie. Vamos Barca!
0
XXxBarcaFCBxXX
Popieram ;)
0
Iniesta jest wielki ! :) Bardzo go lubię :) A te bardzo ważne gole zdobyte przez niego - cudo :D
0
Xavi jest niesamowity... :) I miejmy wielką nadzieję, że wygrają :D VeB!
0
Nie ważne jaki wynik... Ważne, żeby wygrac i wywieźć 3 punkty ;D
0
To dobra wiadomośc, że Tito był na treningu. :) Mam nadzieję, że będzie w sobotę na SB u boku Pepa :)
0
MattFCB:
A ja od początku MŚ kobiet liczyłam na USA ;) I finał z Japonią był piękny, tylko szkoda, że nie dla USA :D
0
Ja tak samo jak większośc tutaj bym widziała tak:
1. Guardiola
2. Ferguson
3. Mourinho
0
Messi prawie po każdym meczu ma jakiś nowy rekord ;) Oby tak dalej Leo :D