0

Będzie ciężko, bo to Milan... Ale wierzymy! Po zwycięstwo. Vamos Barca!

0

Takie coś zawsze jest piękne, ale żeby ten tłum kibiców, którzy będą oglądać ten mecz potrafił dobrze dopingować. Bo jak wiemy kiepsko im to wychodzi... :/ A ta drużyna zasłużyła na głośny doping. Miejmy nadzieję, że będą oni tym 12 zawodnikiem i Barcelona wygra. Vamos Barca!

0

Wszystkiego Najlepszego Ibi! Najważniejsze, żeby omijały go tak poważne kontuzje. Niech już wraca do gry, w końcówce sezonu będziemy go potrzebowac :D

0

http://kwejk.pl/obrazek/1058971 to jest głupie... ten co to pisał ma chyba coś z głową... dla mnie i tak najbardziej liczy się zdrowie Abidala, ale on jest silny facet i wierzę, że jeszcze nie raz zagra.l

0

Jakoś za bardzo koszykówka mnie nie interesuje, ale dzisiaj postanowiłam od początku sobie obejrzec ten mecz ;) Nie żałuję. Nie licząc tej 2 kwarty , gdzie Barca była fenomenalna mecz był wyrównany ;)

0

Nie ważne, kto sędziuje... po prostu trzeba to wygrac! :D

0

Iniesta bardzo dobry mecz ale jak nic zawodnikiem meczu powinien zostac Pique :) Niesamowite spotkanie Gerarda, w końcu tak jak powinien :P I to jego wybicie piłki... :D

0

Bardzo podobała mi się gra Pique, Mascherano, Thiago i iniesty :) jak dla mnie są to piłkarze, którzy najbardziej się wczoraj wyróżniali ;)

0

Villa czekamy! :D

0

Może i Bilbao jest zmęczone, ale nie zmienia to faktu, że mecz będzie bardzo ciężki. Trzeba to wygrac! Vamos Barca!

0

W tym momencie najważniejsze jest zdrowie Erica. Ale bardzo mocno wierzę, że będzie mógł jeszcze zagrac. Animo Abidal!

0

Świetne wiadomości napływają z Barcelony :D Cieszy powrót Afellaya no i Adriano dochodzi już do siebie :) A najlepsze w tym wszystkim jest wiadomośc o Villi :D z niecierpliwością czekałam na jakieś informacje dotyczące Davida. Mam nadzieję, że będzie gotowy na Real. Jest to moje największe marzenie, żeby wszedł w 2 połowie i publiczniośc go powitała wielkim aplauzem :D

0

Bardzo podobała mi się gra obrony :D Ach ten Puyol, on był wszędzie! :D I Pique w końcu ładnie ;) A Mascherano jak zwykle dobry występ :)

0

Mecz był ciężki, Milan grał bardzo dobrze w obronie (Barca też) i przez ich dobrą grę nie mieli pomysłu na strzelenie... :/ Ale wierzymy! Kibice zgromadzeni na CN zrobią wszystko, żeby byc tym 12 zawodnikiem :D Vamos Barca!

0

Niech nie będą tacy pewni siebie, bo to jest śmieszne... Jeszcze się przejadą na tej pewności we wtorek :D

0

Ale Pep nie mówi, że Barca przegrała przez zły stan murawy... Przecież głupi nie jest i wie, że obie drużyny grały w tych samych warunkach. Więc nie rozumiem czemu co niektórzy tutaj się jeżą na Guardiole, że tak powiedział... Chyba nikt mi nie powie, że murawa była w dobrym stanie... Wyglądała jak na stadionie w Poznaniu, tyle, że tu kawałki trawy nie latały tylko się ślizgali... :P

0

José Ángel mówił też o relacjach łączących go z Bojanem Krkiciem. „Mam z nim świetny kontakt. To doskonały gracz, mający niesamowite warunki. Powoli zaczyna pokazywać swoją klasę. Ma sentyment do Barcelony, ciągle o niej mówi” – przyznał. Taki Bojan... Ostatnie zdanie.

0

Nie jestem jakąś miłośniczką kosza, ale włączyłam wczoraj mecz w końcówce 2 kwarty. Barca przegrywała, ale to co później pokazała było naprawdę świetne. Odrobic straty i jeszcze zwyciężyc 11 punktami ;)

0

Ze wszystkim się zgadzam... Fajnie, że Bojan mówi o Barcelonie ;) A co do jego wypowiedzi dotyczącej Realu... Hmm. Mam wielka nadzieję i wiarę, że mistrzem zostanie FCB :D i zgodzę się z nim, że po tej porażce z Osasuną gramy świetnie nie tylko u siebie, ale co najważniejsze na wyjazdach ;P

0

Chciałabym u nas Silve... :D Ale to, że Milan nam odmówi, to jeszcze nic nie znaczy. A co jeśli sam piłkarz byłby zainteresowany, to będą go na chama trzymac? ;)

0

nie wierzę... byłam pewna, że nic z tym nie zrobią, a tu proszę. :P

0

To będzie naprawdę bardzo ciężkie spotkanie... :/ Patrząc na te statystyki to nie jest ciekawie ale wierzymy drodzy Culés ! :D Vamos Barca! Po zwycięstwo!

0

no i bardzo dobrze... lubię Adriano i cieszy mnie to, że w końcu ktoś odp na te plotki. :D

0

"O 18:15 odbędzie się konferencja prasowa, w której udział wezmą Gerard Piqué i Pep Guardiola. Trzy kwadranse później, o 19:00, drużyna trenować będzie na San Siro." ;)

0

Nie na temat ale musiał to gdzieś dodac ;P

Villa czekamy na Ciebie!!!

0

Nareszcie wraca nasz Ibi! :D możliwe, że nie zagra ale najważniejsze, że jedzie razem z drużyną ;D Teraz tylko czekam na wiadomość, że Villa zaczyna treningi :D

0

Przepraszam, że tak komentarz pod komentarzem (szkoda, że nie można cofnąc lub usunąc danego komentarzu) http://www.fcbarcelona.com/handball/handball-team/detail/image_gallery/fcb-intersport-montpellier-agglomeration-hb-36-20 :D 12 zdj najlepsze ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?