Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękny gest :) rozegrał wczoraj naprawdę dobry mecz, oby na SB również zaprezentował się z dobrej strony i strzelił coś Realowi, no i oczywiście zadedykował Abiemu. :)
0
Wole Albe... Ma DNA Barcelony ;)
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/a-walk-around-london
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/barca-arrive-in-london
0
Wkurza mnie Cuenka jak nikt inny w Barcelonie... No nie lubię kolesia :/ lekko go dotkną, a ten już leży... Przykład http://kwejk.pl/obrazek/1094867/barcelona.html :/ i jak tu później maja nie mówic, że Barca nurkuje, jak taki Cuenka ciągle się przewraca.... :/ Niech trochę przytyje, a nie takie chucherko to się kładzie... :/
0
"Powiedziałem im, że muszą się przygotować, że złamie im serce, ponieważ niedługo będę go powstrzymywał". No miejmy nadzieję, że nie złamie im serc, a Leo będzie robił pod bramką co będzie chciał ;P
0
donvin
jak to kiedyś pierwszy raz zobaczyłam, płakałam jak głupia. Takie momenty są wspaniałe...
0
To bardzo dobra wiadomośc, bo jest niezastąpiony, a teraz będzie nam bardzo potrzebny :) Vamos Xavi!
0
Cieszę się, że mamy Masche w drużynie. :) Bardzo dobrze prezentuje się w obronie, razem z Puyolem w tym sezonie są najlepsi, zamiatają jak leci :P nie zmienia to jednak faktu, że Pique też jest świetny, tylko ostatnio był bez formy, a jak wrócił to kontuzja. :/
0
Messi jest niesamowity. Tego chłopaka nie da się opsiac, mi brakuje słów jak mam coś o nim powiedziec. :D Messi po prostu jest wdzięczny Barcelonie za wszystko co mu dała i co osiągnął, i jeszcze nie raz osiągnie. http://besty.pl/1000653 Visca el Leo!
0
Nigdy tego nie zapomnę :D normalnie ryczałam ze szczęścia i później jeszcze ten finał :D Iniesta
0
Brawo Barca! Pod niemal każdym względem najlepsza :D
0
Zazdroszczą nam, tytułów, to bez przerwy będą mówic, że nam pomagają sędziowie. Mi już się śmiac chce, jak na każdym kroku w internecie widzę jakieś komentarze w stylu "Barca oszukuje", "Barcelonie pomagają sędziowie". Nosz kurde, niech sobie popatrzą na swoje kluby co odpieprzają, a nie na każdym kroku sędziowie za Barcą! :/
0
Czy taki oczywisty, to nie wiem... :/ Ale jakby nie było, to może ma rację, że jakby go nie popchnął to by biegł dalej z tą piłką (ale na pewno nie strzelił by gola).
P.S. I tak wole Tello.
0
jeśli w ogóle udało im się przejść przez ten tir z przyczepą, to i mieli nie skuteczność... :D ale sam fakt, żeby się dostać pod pole karne, to już był wyczyn ;)
0
Dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo! Vamos Barca, po 3 punkty!
0
Ładnie postąpił. W tym momencie najbardziej liczy się zdrowie Abidala i jego kuzyna. Co będzie dalej się okaże :)
0
Xavi to świetny piłkarz i człowiek. Szkoda, że tak mało pytań :( Nie rozumiem dlaczego kibice Realu tak nie lubią Xaviego... :/ bo raz coś powiedział nie po ich myśli, to już zły, jak i cała Barcelona. :/ Ale co tam oni! Ważne co my w nim widzimy, a widzimy naprawdę wiele :D Visca el Xavi!
0
Jeśli doszło by to takiego finału, to nie wiem czy to wytrzymam... :D chyba będę musiała wziąć jakieś tabletki na uspokojenie, bo to nie na moje nerwy :P "zwykłe" El Clasico w lidze to już coś, a co dopiero finał LM....
0
Vader245
Nawet nie wiem jak to skomentować... szczerze? Nawet Cię nie zrozumiałam, a po 2 naucz się pisać.
0
Oj nie będzie to łatwy mecz, ale jak mówi mister zagrają najlepiej jak się da, muszą przecież walczyc do końca :)
0
Po co ryzykować zdrowia Ibiego. Lepiej, żeby był gotowy na Chelsea i Real :) Może nam się przydać ;)
0
Villa to silny facet! Zależy mu na tym, żeby wrócic jak najszybciej. Na pewno pojedzie na Euro i będzie królem strzelców :) Vamos Villa!
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/afellay-6-months-and-21-days-of-recovery
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/image_gallery/iniesta-400
0
nie dotyczy Villi, ale jest świetne ;D http://besty.pl/991235
0
czekamy Villa na treningi, a później na piękne występy w meczach :D illa illa illa villa maravilla!
0
gol! 1:1 :D
0
świetna wiadośc! :D będzie teraz bardzo potrzebny, dobrze, że już wraca ;) myślę, że w sobotę zagra parę minut i będzie wprowadzany po woli w mecze :) Jeszcze czekam na Ville :D
0
jak dla mnie dobry pomysł. jest Euro po bardzo ciężkim sezonie, to lepiej, żeby byli w Europie. Po co mają jechac w tym roku na inne kontynenty, żeby się trochę pomęczyc (chodzi o zmianę czasu). Miejmy nadzieję, że przygotowania w Europie wypadną świetnie i przyszły sezon będzie jeszcze lepszy, z mniejszą liczbą kontuzji ;)