0

Piękny gest :) rozegrał wczoraj naprawdę dobry mecz, oby na SB również zaprezentował się z dobrej strony i strzelił coś Realowi, no i oczywiście zadedykował Abiemu. :)

0

Wole Albe... Ma DNA Barcelony ;)

0

Wkurza mnie Cuenka jak nikt inny w Barcelonie... No nie lubię kolesia :/ lekko go dotkną, a ten już leży... Przykład http://kwejk.pl/obrazek/1094867/barcelona.html :/ i jak tu później maja nie mówic, że Barca nurkuje, jak taki Cuenka ciągle się przewraca.... :/ Niech trochę przytyje, a nie takie chucherko to się kładzie... :/

0

"Powiedziałem im, że muszą się przygotować, że złamie im serce, ponieważ niedługo będę go powstrzymywał". No miejmy nadzieję, że nie złamie im serc, a Leo będzie robił pod bramką co będzie chciał ;P

0

donvin
jak to kiedyś pierwszy raz zobaczyłam, płakałam jak głupia. Takie momenty są wspaniałe...

0

To bardzo dobra wiadomośc, bo jest niezastąpiony, a teraz będzie nam bardzo potrzebny :) Vamos Xavi!

0

Cieszę się, że mamy Masche w drużynie. :) Bardzo dobrze prezentuje się w obronie, razem z Puyolem w tym sezonie są najlepsi, zamiatają jak leci :P nie zmienia to jednak faktu, że Pique też jest świetny, tylko ostatnio był bez formy, a jak wrócił to kontuzja. :/

0

Messi jest niesamowity. Tego chłopaka nie da się opsiac, mi brakuje słów jak mam coś o nim powiedziec. :D Messi po prostu jest wdzięczny Barcelonie za wszystko co mu dała i co osiągnął, i jeszcze nie raz osiągnie. http://besty.pl/1000653 Visca el Leo!

0

Nigdy tego nie zapomnę :D normalnie ryczałam ze szczęścia i później jeszcze ten finał :D Iniesta

0

Brawo Barca! Pod niemal każdym względem najlepsza :D

0

Zazdroszczą nam, tytułów, to bez przerwy będą mówic, że nam pomagają sędziowie. Mi już się śmiac chce, jak na każdym kroku w internecie widzę jakieś komentarze w stylu "Barca oszukuje", "Barcelonie pomagają sędziowie". Nosz kurde, niech sobie popatrzą na swoje kluby co odpieprzają, a nie na każdym kroku sędziowie za Barcą! :/

0

Czy taki oczywisty, to nie wiem... :/ Ale jakby nie było, to może ma rację, że jakby go nie popchnął to by biegł dalej z tą piłką (ale na pewno nie strzelił by gola).
P.S. I tak wole Tello.

0

jeśli w ogóle udało im się przejść przez ten tir z przyczepą, to i mieli nie skuteczność... :D ale sam fakt, żeby się dostać pod pole karne, to już był wyczyn ;)

0

Dzisiaj liczy się tylko zwycięstwo! Vamos Barca, po 3 punkty!

0

Ładnie postąpił. W tym momencie najbardziej liczy się zdrowie Abidala i jego kuzyna. Co będzie dalej się okaże :)

0

Xavi to świetny piłkarz i człowiek. Szkoda, że tak mało pytań :( Nie rozumiem dlaczego kibice Realu tak nie lubią Xaviego... :/ bo raz coś powiedział nie po ich myśli, to już zły, jak i cała Barcelona. :/ Ale co tam oni! Ważne co my w nim widzimy, a widzimy naprawdę wiele :D Visca el Xavi!

0

Jeśli doszło by to takiego finału, to nie wiem czy to wytrzymam... :D chyba będę musiała wziąć jakieś tabletki na uspokojenie, bo to nie na moje nerwy :P "zwykłe" El Clasico w lidze to już coś, a co dopiero finał LM....

0

Vader245
Nawet nie wiem jak to skomentować... szczerze? Nawet Cię nie zrozumiałam, a po 2 naucz się pisać.

0

Oj nie będzie to łatwy mecz, ale jak mówi mister zagrają najlepiej jak się da, muszą przecież walczyc do końca :)

0

Po co ryzykować zdrowia Ibiego. Lepiej, żeby był gotowy na Chelsea i Real :) Może nam się przydać ;)

0

Villa to silny facet! Zależy mu na tym, żeby wrócic jak najszybciej. Na pewno pojedzie na Euro i będzie królem strzelców :) Vamos Villa!

0

nie dotyczy Villi, ale jest świetne ;D http://besty.pl/991235

0

czekamy Villa na treningi, a później na piękne występy w meczach :D illa illa illa villa maravilla!

0

gol! 1:1 :D

0

świetna wiadośc! :D będzie teraz bardzo potrzebny, dobrze, że już wraca ;) myślę, że w sobotę zagra parę minut i będzie wprowadzany po woli w mecze :) Jeszcze czekam na Ville :D

0

jak dla mnie dobry pomysł. jest Euro po bardzo ciężkim sezonie, to lepiej, żeby byli w Europie. Po co mają jechac w tym roku na inne kontynenty, żeby się trochę pomęczyc (chodzi o zmianę czasu). Miejmy nadzieję, że przygotowania w Europie wypadną świetnie i przyszły sezon będzie jeszcze lepszy, z mniejszą liczbą kontuzji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?