0

No i fajnie :) Jordi czekamy na Ciebie ;P

0

O nieee :( Tylko nie on :/ Co się dzieje w tym sezonie z tymi kontuzjami to szkoda gadac! :/ Ci za PECH :/ :/ :/

0

On jest świetny, uwielbiam go :D Po tym co pokazał w tym sezonie podwyżka bez wątpienia mu się należy.

0

Bardzo dobrze... Po Euro odpocznie i będzie gotowy na przyszły sezon ;)

0

Taaa... Za to, że wygrał tylko Ligę? Mou jest śmieszny, jak rok temu C.Ronaldo był najlepszym strzelcem, to nic się nie liczyło tylko jego nagroda, teraz jak wygrali Ligę to myślą, że świecą i są najlepsi... :/

0

No to świetnie, że Alexis już trenuje z resztą. Teraz jeszcze Villa by mógł zacząc cwiczyc i byłoby zarąbiście ;D Najważniejsze, żeby na finał byli wszyscy cali i w świetnej formie ;) /
Puyol już z kolegami ;)

0

Musi jechac na Euro... :( Wierzę, że pojedzie, on bardzo tego chce. Nie wyobrażam sobie tego turnieju bez Davida :(

0

Znowu to samo... Już mnie wkurza ten koleś :/ Jestem mu wdzięczna, że przyjął Guardiolę, ale jeśli chodzi o niego i Rosella to się nie wypowiem, bo jeden, jak i drugi ma + i - ... Ale wieczne oskarżanie Sandro nie jest ok.

0

Szkoda, że nie udało się wygrac Ligii i Ligii Mistrzów :( Bo te 2 trofea + 2 indywidualne nagrody byłoby to coś wspaniałego...

0

Najważniejsze, żeby wszystko było dobrze i w końcu ta choroba zniknęła... Również pięknie by było jakby Abidal mógł wrócic do grania w piłkę :) Eric czekamy na Ciebie!

0

10 milionów i gitara :D

0

Szkoda mi Villarealu :/ Zawsze ich uważałam za dobrą drużynę, a tu taka niespodzianka...

0

Może i dla wielu jest mu daleko do innych bramkarzy, ale dla mnie Victor jest najlepszy.... I ostatnio nie gra najlepiej, ale każdy ma prawo do zniżki formy, każdy jest tylko człowiekiem... Bravo VV!!!

0

50 goli w lidze... Coś NIESAMOWITEGO!!! Tak samo jak niesamowity jest nasz Leo ;D Wątpię, żeby C.Ronaldo zdołał strzelic 5 bramek albo 6, jednak wszystko jest możliwe....

0

Z Danim ostatnio coś się dzieje... Jakiś taki nerwowy gra, często brzydko fauluje i co najgorsza gra kiepsko :/ Mam nadzieję, że się ogarnie i w finale będzie wszystko ok. A co do całego meczu, to nawet jakby przegrali to bym nie była zła, bo ten mecz nie miał już znaczenia... ;)

0

0

No to niestety ostatni mecz Pepa w lidze... :( Taki skład mógłby byc. Zagrac ładny mecz i wygrac, a Leo 3 gole ;) Vamos Barca!!!

0

Muszą go kupic... Wierzę w to i bardzo będę szczęśliwa jak od przyszłego sezonu będzie w Barcelonie :D

0

Wielka szkoda, że się nie udało... :( Chociaż wygrac na pocieszenie ten mecz o 3 miejsce...

0

Dzięki wielkie za wyjaśnienie ;)

0

Jakbym miała wybierac pomiędzy Albą a Bale, wybrałabym tego pierwszego. ;) i mam wielką nadzieję, że od przyszłego sezonu będzie u nas.

0

Nie jestem najlepsza jeśli chodzi o kosza, jeśli się mylę to z góry przepraszam... Ale jutrzejszy mecz to będzie finał (poprzedni news na to wskazywał), czy półfinał...?

0

Nie interesuję się koszykówką tak jak piłką nożną, ale tego nie można przegapic ;) Będzie ciężko, ale wierzę, że dadzą radę. Vamos Barca!

0

U nas w ogóle nie gramy w piłkę, ani w nic innego... :/ Wiecznie tylko jakieś bieganie, albo śmieszne cwiczenia, które są do bani i kompletnie nie wiem po co :/ jak ja chce w coś grac co wszystkie dziewczyny wielce wąty, bo one nie lubią.... :/ i to się nazywa wf...

0

Jest to jeden z moich ulubionych piłkarzy Barcelony i nie wyobrażam sobie na ta chwile, że odejdzie... Może nie zawsze zachwyca, ale to każdemu się zdarza. Według mnie to zwykłe plotki, a Dani zostanie!

0

Nie wiem co o nim myslec. Nawet nie wiem czy chciałaby go w Barcelonie (piłkarzem jest naprawdę dobrym i cenie to) ale bardziej bym wolała Albe... Tańszy, DNA Barcy.

0

trzymaj się Abi i wracaj do zdrowia! Pamiętamy o Tobie cały czas. Mógłby się pojawic wkrótce jakiś oficjalny komunikat, bo przez ten cały czas myślałam o nim.

0

Nareszcie :D Villa czekamy w finale CdR i na Euro!

0

Najważniejsze, żeby po tej operacji było wszystko w porządku i wrócił do nas jak najszybciej. Mam nadzieję, że uda mu się grac jeszcze tyle sezonów ;)

0

Biały nie jest... A tak na serio to dziwne, że grając w Hérculesie i Realu tego nie powiedział... :/ Teraz wielka sensacja, żeby Leo z gó**em zmieszac :/ I już na polskich stronach obrażają Messiego :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?