Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie jest fair za to co zrobił Mou... :/ włozyc palec w oko i nie byc ukaranym??? Tito odruchowo mu oddał, ale to nie on zaczął...
0
"On nie jest człowiekiem, jest z innej planety. Grałem przeciwko niemu kilka razy i jest niesamowity - nie jest normalnym zawodnikiem." to wszystko wyjaśnia, jeśli chodzi o Leo ;D
MessiBois:
przeczytałeś wszystko, czy tylko tytuł???
0
Jak Messi nie zdobędzie ZP to kto? Ronaldo za to, że wygrał tylko Ligę i myśli, że już jest najlepszy??? hahah :D ZP dla Leo ;D
0
smutna chwila... ;(
0
Alba - TAK, Bale - NIE
0
Fajnie :) oby nasz Pedrito strzelał tak jak Villa na Euro i MŚ ;D Szkoda, że nie będzie Puyola i Villi :( Ale gdzieś przeczytałam, że obaj 1 czerwca jadą razem z reprezentacją na zgrupowanie ;D Villa będzie grac w karty :P
0
Uwielbiam go i bardzo bym chciała, żeby u nas grał... Ale jeśli miałby naprawdę mało grac, to lepiej żeby poszedł do tego Atlético się ograc (na wypożyczenie) i później do nas wrócic ;)
0
Bardzo się cieszę, że pojedzie. :) Mam nadzieję, że bez problemu wyjdą z grupy z Niemcami (nie kibicuje im, bo nie lubię), bądź z Danią. :D Byle nie Portugalia. I oby C.Ronaldo się wypalił i guzik pokazał :P
0
na początku byłam bardzo krytyczna co do tych strojów.... ale teraz stwierdzam, że nie są takie złe, jak na początku sądziłam, :) to kwestia przyzwyczajenia :D
0
Brawo Pedro!!! Ten jego występ zaraz po zwycięstwie najbardziej mnie cieszył :D Pedrito
0
http://www.fcbarcelona.com/club/detail/image_gallery/partit-per-la-marato-per-la-pobresa
0
świetne to było :D oby więcej takich meczów :P
0
Szkoda, że tylu piłkarzy jest kontuzjowanych lub nie może zagrac :(
0
Odpocznie i wróci :) NY to jedno z moich marzeń :D
0
0
Nikt im tego nie zabroni. Niech robią co uważają za najlepsze. A co do tych przeszukiwań to nic tylko płakac nad tym co robi madrycki rząd... :/
0
Kocham Cię Pep za wszystko co zrobiłeś!!! GRACIAS
0
Pedro wczoraj był niesamowity + 2 bramki (ta druga była fajna) :D Jak nie pojedzie na Euro to będzie to wielka niespodzianka... W końcówce sezony doszedł do formy i jeszcze ten wczorajszy mecz. Widac, że się stara. Musi jechac na Euro!!!
0
Barca najlepsza!!!
0
Gracias Barca, gracias PEP!!!!
0
70 mln za Ibrahimovića.... Masakra i totalna pomyłka. :/
0
To nie będzie łatwy mecz... Ale wierzę w Barce
0
Będzie mi go brakowac podczas meczu i jego wypowiedzi... :( Wielki trener, a przede wszystkim wielki człowiek! Visca el Pep!
0
Nic tylko wygrana! Vamos Barca!!!
0
NIE i koniec. Dani jest nasz i nikt go nie che sprzedac, nawet sam piłkarz nie, chce odchodzic z Barcelony. A te propozycje tych klubów? hahah śmieszni są....
0
Faktycznie nie ma co Tito już oceniać, ale jeśli chodzi o mnie to w pełni mu ufam i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie również będziemy rządzić w Hiszpanii i Europie ;) Vamos Tito!!!
0
Fajny pomysł ;)
0
Po zwycięstwo!!!
0
Szkoda Villi i Puyola, ale Davida bardziej, bo bardzo chciał jechac na Euro jak doznał kontuzji... :( Do boju Hiszpania! Po obronę tytułu!
0
Puchar Króla jest dla Pinto i basta. :) A co do reprezentacji Hiszpanii to lepiej jest, że podstawowym bramkarzem jest Iker, V.V. powinien byc bez wątpienia drugim bramkarzem ;)