0

Cała drużyna zagrała świetny mecz (no może z wyjątkiem Tello, ale przed nim jeszcze długa droga, jeszcze dużo musi się nauczyc). Nie spodziewałąm się takiego wyniku i takiej gry, byłam przekonana, że będzie bardzo ciężko, a tu proszę... :) Oby tak dalej Blaugrana! :D

0

Wkrótce ujrzymy całą 11 mam nadzieję ;D
VeB!

0

Liczy się, że wygraliśmy i mamy po tym meczu kolejne 3 punkty. :) Nie zmienia to jednak faktu, że nie wiem jak można było nie widziec faulu na Messim....

0

Villa jest świetny pod każdym względem :D Wchodzi w ostatnich minutach meczu i strzela bramkę po raz kolejny ;) Życzę mu, żeby za trzecim razem urodził się chłopiec i poszedł w ślady taty :) Ale najważniejsze, żeby dziecko urodziło się zdrowe. Visca el Villa!

0

Nie no... On jest niesamowity!!! :D Co chwile bije jakiś rekord :) Visca el Messi

0

No w koncu Villa

0

łatwo to na pewno nie będzie :/ trzeba szanowac każdego rywala, a chłopaki musza dac z siebie wszystko. Nie ważne, jaki będzie wynik końcowy, ważne, żeby Barca zdobyła 3 punkty. Vamos!!

0

Tito wie co robi... Mam nadzieję, że postawi na tego, którego uważa za lepszego w danym momencie. :) Ale Villa musi jutro zagrac przez co najmniej 30 min ;)

0

Getafe nie można lekceważyc! Nie raz mieliśmy z nimi kłopoty, chocby strata punktów rok temu. :/ Chłopaki muszą dac z siebie wszystko co najlepsze, Vamos!

0

Znowu te kontuzje.... :/
Mam nadzieję, że atak będzie taki: Villa, Messi, Pedro.

0

hmm. :D Wszystkie są fajne, ale najbardziej podobała mi się "Barca. Za kulisami najlepszej drużyny świata" Dlatego, że są tam zróżnicowane rozdziały. O tym jak dotarli do finału LM 2011r., o Messim, Guardioli, Xavim, jak funkcjonuje klub, Puyol z Pique, funkcjonowanie La Masii, o Inieście, jako człowieku który potrafi przesądzic. O tym jak Mou mógł trafic do Barcelony, ale zdecydowano się na Pepa. Na prawdę świetna książka.

Co do reszty... Iniesta opisuje sezon 2008/2009.
Książka o Leo i Xavim też jest fajna.
I o La Roja też mam i też jest super. Ja czytając tą książkę wyobrażałam sobie jakbym była wśród nich :)

Myślę że pomogłam. Pozdrawiam :)

0

ahaaa.... :/ Jakby nie mogli w sobotę, tylko niedziela i w dodatku o tej godzinie.... :/
No nic. Vamos Barca!

0

Ja mam wszystkie wymienione wyżej książki związane z Barceloną i miło się je czytało :D Polecam wszystkie ;D

0

No te mecze z zeszłego sezony bez Andresa do najlepszych niestety nie należały :/ Miejmy nadzieję, że tym razem będzie lepiej i Barca wygra te jakże trudne mecze. Xavi też mógłby odpocząc, grał przecież 2 mecze w reprezentacji. Mamy Thiago i Cesca, trzeba im zaufac. Vamos Barca!

0

Mam nadzieję, że David będzie stopniowo dostawac coraz więcej minut. Bo o to, że nam się przyda i będzie grał się nie martwię - sezon jest długi i jeszcze nie raz udowodni, że jest świetnym piłkarzem. :D Villa!

0

Na pewno pod względem ekonomicznym lepiej dla Katalonii byłoby odłączenie się od Hiszpanii. Ale jeśli chodzi o piłkę nożną to tylko gra w lidze hiszpańskiej. Gra w lidze katalońskiej byłaby kompletnie bez sensu, wiadomo, że Barca by wygrywała u siebie, Real u siebie, zero emocji. W lidze francuskiej nie wyobrażam sobie Barcelony. Osiągnięcie przez Katalonię niepodległości będzie bardzo ciężkie, Hiszpania im tak szybko nie pozwoli. To samo tyczy się Basków. To oni wraz z Katalonią napędzają gospodarkę Hiszpańską, bez nich ten kraj poszedłby na dno. Teraz mają problemy, a co dopiero jakby Katalończycy i Baskowie byli niepodlegli. Mam tylko nadzieję, że jak dojdzie do odłączenia, to rozgrywki piłkarskie zostaną tak jak teraz.
Visca el Catalunya!

0

Będzie ciężko... :/ Mimo to zawsze się wierzy, że wygrają i zdobędą jakże ważne punkty :) Vamos Barca !

0

No jeśli byłaby możliwość, żeby połączyć ligę hiszpańską z katalońską jak kolega niżej napisał, to jestem całym sercem za odłączeniem się Katalonii! :)
Visca el Catalunya!

0

Szkoda, że Argentyna nie wygrała, mimo to trzeba szanowac chocby 1 pkt. :)

0

Lubię Katalonię i rozumiem, że jej mieszkańcy są za niepodległością, ale jakby wyglądały rozgrywki piłkarskie? Barcelona nie grająca z Realem o trofea i wygrywająca wszystko w swojej lidze? NIE :/ A po 2 lubię Hiszpanie i reprezentacje,....

0

Ale lipa.... :/ Ja gram tylko w FIFA a tu taka niespodzianka... :/

0

Mecz do najlepszych i najlżejszych nie należał, ale ważne, że mają 3 pkt. i wracają bez kontuzji. :) Viva Espana!

0

Najważniejsza jest wygrana i oczywiście powrót bez kontuzji. Vamos Espana!

0

To niech Barca będzie dla niego przeszłością i nigdy nie wraca. Nie lubię go i nie brakuje mi jego gry, więc nie pogniewałabym się (a wręcz ucieszyła) że tam zostanie.

0

Wielkie brawa dla tych co to zrobili! No normalnie debile!!! :/
A co jeśli by się komuś coś stało? By pomyśleli dopiero po fakcie :/
Mam nadzieję, że Argentyna im pokaże na boisku i wygra zdobywając 3pkt.

0

Wszystkiego co Najlepsze Abi! Przede wszystkim zdrowia!
Visca el Abidal!

0

hahaha :D Messi to profesionalista i nie będzie się przejmował takimi rzeczami podczas meczu, tylko skupi się na jak najlepszej grze. On nie Ronaldo, żeby zaraz nie wiadomo jak reagować i po meczu się skarżyć... ;D
Vamos Argentina! Vamos Messi!

0

Oby tak dalej Pedrito! :D Mam nadzieję, że znowu zobaczymy niezawodne MVP ;D

0

Nie interesuję się piłką ręczną tak bardzo jak nożną, mimo to kibicuje każdej dyscyplinie Barcelony. Wywiad świetny! :)

0

świetny wywiad. Jordi na każde pytanie odpowiedział super, mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy i pomoże Barcelonie sięgnąć po nie jeden tytuł :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?