Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
życzę mu dzisiaj bramki nr. 299 i 300 ;D Vamos Villa!
0
Do końca życia będę miała żal do Barcy o podpisanie umowy z arabami i przy tym złamaniu pięknej tradycji... :/ Smutne, ale prawdziwe.... :/
0
bleee :/ poprzednie były fajne :D
0
Busi to świetny defensywny pomocnik! Jest niedoceniany, a to wszystko przez jeden głupi błąd (symulka w meczu z Interem) :/ Od tamtej pory jest wyśmiewany i uważany za aktora.... :( A jak nie gra to widać, że go bardzo brakuje :)
0
Cieszy jego powrót :D Jednak na sobotni mecz wolałabym Pique - Bartra, Masche niech odpocznie.... :)
0
Taaa konflikt, szukają go na siłę! ;/ a co było jeszcze nie tak dawno w gazetach o szatni Realu? Wiecznie doszukiwali się konfliktów na różne sposoby. Nie udało im się tam, to przypieprzyli się do Davida i Leo... Ech te gazeciska.... :/
0
Co za głupotą byłoby niepodpisanie z nim nowej umowy... On musi zostać! Nabierze doświadczenia i w przyszłości będzie bardzo ważny w ataku Barcelony ;D Widać, że się stara, strzela i w ogóle tyle że niekiedy nie za bardzo wie co zrobić, ale to kwestia doświadczenia ;) Vamos Tello! :D
0
o kurde....ale hotel O.o A Leo życzę hat-tricka dla Argentyny ;D
0
Bardzo mądrze odpowiedział na temat Realu, Ronaldo i Pepe :) Wkurzają mnie już te pytania o konflikt Villi z Messim! Który to już wywiad z piłkarzem pod rząd, gdzie pytają o ta sytuację?! :/ Niech w końcu zrozumieją, że nic nie ma i jest ok, a nie doszukują się na siłę konfliktu, tak jak kiedyś w realu się doszukiwali....
0
*3 pkt :P
0
Villa i Tello!
0
To naprawdę bardzo miły gest :) Dziękuję za pamieć! Mes que un club
0
VV - Alves/Montoya, Pique, Bartra, Alba - Sergio, Cesc, Iniesta - MVP (Masche i Xaviemu można by dać odpocząć, najwyżej w 2 połowie wpuścić)
0
stawiam 5:0 :D hehe 3 Messi i 2 Villa ;P
0
Świetne! Uwielbiam takie artykuły. :D Iniesta to super piłkarz o świetnej technice i w ogóle, ale trzeba spojrzeć na to jakim jest człowiekiem. On zachowuje się tak, jakby nie był jednym z najlepszych piłkarzy, nie grał w najlepszym klubie na świecie, zachowuje się naturalnie. I to jest w nim niesamowite, że pomimo tego co osiągnął nadal jest tym samym, skromnym, wstydliwym Andresem ;D Visca Iniesta!
0
W karierze klubowej zdobył wszytko co mógł, teraz życzę mu MŚ zdobytego w Brazylii :D Wtedy bez żadnych wątpliwości będzie najlepszym piłkarzem wszechczasów ;D
0
Szkoda, że nie był wystarczająco dobry na Barce :( Życzę mu naprawdę dobrze i mam nadzieję, że tam zdobędzie doświadczenia i może jeszcze do nas wróci. :) Wydaje się na bardzo uprzejmego człowieka i świetnego przyjaciela :D Vamos Fonti!
0
Jakie słodkie takie małe stroje ;D
0
Na głupi mecz towarzyski najlepsza reprezentacja Europy i świata musi lecieć do Panamy... bez sensu, kto to wymyślił :/ Najbardziej się zmęczą sama podróżą i zmianą czasu :/ Najważniejsze, żeby wszyscy wrócili bez kontuzji. :)
0
Z chęcią zobaczę Ibiego z powrotem w Barcelonie :) Jaki to jest przyjazny człowiek ;D
0
fresh,
Tobie się nigdy nie pomyliło?! Po prostu szybko pisałam i nie tą literkę kliknęłam... a jak zauważyłam
0
* oczywiście drużyna ;D
0
świetna wiadomość! :D Wracaj szybko Puyol, drożyna Cię potrzebuje! ;D
0
Bardzo miło z ich strony! :) Wielki szacunek za to :D
0
Rozwad,
Masz 100% rację, sama bym tego lepiej nie ujęła. Co w tej grze Celticu było takiego pięknego, że wszyscy się jarają? NIC. Wszyscy cofnięci pod własne pole karne i czekali.... :/ a Barca co? Miała im oddać piłkę?! jak mieli ich zachęcić do wyjścia i nawiązania gry? przecież oni nie chcieli, grac, oni tylko bronili w 11 i czekali na kontrę, taka gra jest ohydna! Teraz większość zespołów tak gra... masakra! :/
0
Dla mnie w tym meczu grała tylko Barca, a Celtic ustawił wszystkich w obronie i weź się przebij.... :/ Gol z rożnego i z wybicia... tylko to, a strzelili dwie bramki :/ VeB!
0
no rzesz kur*a! nie wierzę! :/
0
hahaha jak zwykle atmosfera świetna! :D Vamos Barca!
0
Przedmeczowe ciekawostki są bardzo ciekawe :) ale najważniejsze jest zwycięstwo! :D
0
Alves/Montoya - BARTRA - Masche - Alba (dlatego bym dała Bartre, ponieważ Pique dopiero co wyleczył kontuzje... Lepiej, jakby wszedł w 2 połowie) no i atak oczywiście MVP