Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
świetny piłkarz i człowiek! Życzę mu zatem, żeby jego marzenie się spełniło i został z nami do 40 :D Prawdziwy kapitan wojownik :P
0
Dobrze mówi! :) Co do Villi, on musi czuć wsparcie od każdego - Tito, piłkarzy, kibiców! On jest naprawdę bardzo ważny, w poprzednim sezonie bardzo go brakowało i to było widać. Vamos Villa! Vamos Barca!
0
"David pomoże nam w drugiej połowie. Rozumiem, że Villa to gracz najwyższej klasy i ta sytuacja nie jest dla niego łatwa" Taaa. Pomoże w 2 połowie.... co on mógł zrobić przez 10 min które mu dałeś Panie Tito?! Jezu jak mi go szkoda to szok! Piłkarz takiej klasy jak on, najlepszy strzelec reprezentacji siedzi w każdym ważnym meczu i grzeje ławe! No do cholerki, coś tu nie tak! Mam wielką nadzieję, że Villa zostanie z nami do końca swojej kariery! Vamos David! Ja zawsze w Ciebie wierzę!
0
"powinienem częściej próbować samodzielnego wykończenia." - dziś wykończył ;D
0
To było straszne... :( Visca el Villa!
0
Liczę w tym meczu na Davida. :) Mam nadzieje, że dostanie dzisiaj szansę gry w pierwszej 11. A jak nie od początku to w 2 połowie, ale nie tak, że wejdzie na ostanie 5-10 min... Vamos Barca! Vamos Villa!
0
Liczą się tylko 3 pkt. Vamossss Barca!
0
Oby Villa zagrał jutro świetny mecz i strzelił gola! :D
0
Fajny wywiad, a Xavi na każde pytanie odp. naprawdę świetnie ;)
co do Villi... "On daje z siebie sto procent, a drużyna wie, jak bardzo ważnym jest zawodnikiem. Wszyscy wiemy jak jest ważny i potrzebny na przyszłość." pięknie o nim powiedział. Ja również wierzę w Davida bo jeszcze nie raz nam pomoże w ciężkich chwilach, np. w poprzednim sezonie bardzo go brakowało. A większość z Was wczoraj za przeproszeniem mieszała go z gównem i sprzedawała! Trzeba dać mu szansę, bo zasługuje na to, żeby grac z lepszymi drużynami a nie "ogórkami". Jak Cesc grał piach to Tito uparcie wystawiał go w pierwszym składzie, co w przypadku Villi już nie robi... :/ Visca el Villa!
0
A wy nigdy czegoś tak pięknego nie doznacie. Oj Iker, Iker :/
0
Odpieprzcie się od Villi i sami idźcie się sprzedać! ja pie**ole.... :/
0
Fakt Villa ostatni gra piach, ale to nie znaczy, że trzeba po nim jeździć i go wyzywać, sprzedawać! Jeszcze niedawno większość z was się zachwycała! Ile razy nas ratował! Trzeba mu dać szansę! Vamos David!
0
Jak mi szkoda Villi :( odwalcie się wszyscy od niego! :/
0
Villa :( oby nic mu nie było... ;(
0
i pięknie :D Vamos Tello! :P
0
hahahahah :D co za kretyn! zazdrość Zlatanku, zazdrość :D Żałuję, że Barca wydała na niego tyle pieniędzy + pozbyli się Eto'o :/ I że on w ogóle u nas grał! bleee :/
0
Tito mnie rozpierdala! Ma Ville na ławce, który naprawdę wiele nie potrzebuje do zdobycia bramki, a wystawia takiego ciołka Alexisa!!! Villa nie zasługuje na takie traktowanie do cholery! :/
0
Alexis jest zjebany! Po pierwsze go w ogóle nie widać, gra wielkie gówno, a Tito mając Ville na ławce to daje tego pacana! :/ Nawet jakby nie wiadomo jak ważną bramke strzelił to go nie polubię! Szkoda tyko Davida!
0
Vamos Barca!!!
0
Vamos Barca! po 3 pkt! :D
0
jak leżał na murawie to łzy mi się w oczach zakręciły, a jak opuszczał boisko na noszach rozpłakałam się jak małe dziecko... ;( powtarzałam sobie ciągle "Leo jesteś silny, nic Ci nie będzie, wszystko będzie ok". Jak po meczu przeczytałam oficjalną wiadomość, że Leo ma stłuczone kolano i nic wielkiego mu się nie stało, po prostu kamień z serca :) Messi niezniszczalny!
0
Z Betisem i Atlético Madryt będzie ciężko. Ale wierzę w to, że we wszystkich spotkaniach zagrają na 200% i uda im się wygrać każdy mecz. ;) Vamos Barca!
0
Uwielbiam Adriano! Jest niesamowity, chyba najbardziej uniwersalny piłkarz jakiego mamy ;) To co on i Alba wyrabiają w ofensywie jest świetne :D
0
Wypad City od naszych! -.-
0
hahahaha dobre sobie :D
może najlepszy to jest, ale w Santosie. W Europie nie gra i tak naprawdę nikt nie wie jak sobie poradzi, a do Iniesty, Leo i Ronaldo to mu jeszcze daleko... ;D
0
Villa...?! fajnie, że go nie wpuści.... -.-
0
życzę Hiszpanii zwycięstwa! :D
0
1. Stoch
2. Falcao
3. Neymar ;D
0
Najważniejsze, żeby Barca wygrała w sobotę swój mecz. :) a później możemy patrzeć na derby Madrytu, gdzie porażka, bądź remis Realu byłby mile widziany ;D
0
Liczę na to, że Villa będzie coraz częściej grał po 90 min. On jest niesamowitym piłkarzem i potrzebuje naprawdę niewiele, żeby strzelić bramkę. :D Tylko koledzy z boiska muszą z nim współpracować i podawać piłkę również jemu a nie wszystkie na Leo ;) Villa mam nadzieję, że zostaniesz z nami do końca swojej kariery i jeszcze nie raz strzelisz takiego pięknego i ważnego gola jak ten na Wembley ;D Vamos David!