0

piłkarka: Wambach/Morgan
trener drużyny kobiecej: Sundhage
trener: del Bosque
piłkarz: Messi
:D

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GbDHdV9HvVc
link do gali ;D

0

Wszystkiego Najlepszego dla naszego kochanego klubu i samych sukcesów!

0

Visca el Villa!

0

piłkarze:
1. Messi
2. Ronaldo
3. Iniesta/ Casillas/ Xavi :D
trenerzy:
1. del Bosque
2. Mourinho
3. Guardiola :D
piłkarki:
1. Abby Wambach
2. Alex Morgan
3. Megan Rapinoe/ Carli Lloyd :D

0

W tym sezonie na wyjazdach graja dobrze, a w poprzednim przez słabą grę i straty pkt na wyjazdach przegraliśmy ligę...

0

Villa od początku na środku ataku i niech sobie chłopak postrzela parę goli ;D

0

Jordi jest świetny. Jak dobrze, że Barca go kupiła :) Super gra w obronie, a nawet w ataku ile robi szumu :D lubię te jego wejścia w pole karne przeciwnika. :D

0

Było do przewidzenia, że Brazylia chce "swojego" trenera ;D A mundial i tak wygra Argentyna w finale z Hiszpanią :P hmm co do Pepa, to fajnie jakby trenował Arsenal/Manchester United ;)

0

Valdes co dziś wyrabia :D

0

Zajebiście! znowu kontuzja.... :/

0

Najważniejsze są 3 pkt! Vamos Barca!

0

Brawo Betis! :D musimy jutro wygrać!!! Vamos Baaarca!

0

hahaha chcieli by... :D jestem pewna, że żaden z wyżej wymienionych piłkarzy nie poleci na ich kasę! mogą sobie pomarzyc :D

0

Piękny gest ze strony Leo. :) Ale trzeba pamiętać, że wielu innych piłkarzy (w tym oczywiście C.Ronaldo) pomaga dzieciom, i innym poszkodowanym. :)

0

Sprzedać Ville?! NIGDY! David zostaje w Barcelonie do końca swojej kariery i koniec! On jest niesamowitym piłkarzem, który potrzebuje naprawdę niewiele, żeby strzelić, ale najpierw ktoś musi mu dać szansę, podać piłkę, szukać na boisku, a nie na chama podawać do Messiego, żeby ten strzelił... David jeszcze pokaże na co go stać! Vamos Villa!

0

Mou jaki ryj :D hahahaha :D

0

Tylko nie to. :/ Taki klub jak Chelsea nie jest godzien mieć takiego trenera jak Guardiola! Nie pójdzie mu po ich myśli i zmieszają go z gó**em jak innych.

0

A Tito to do cholery wie, że może robić zmiany?!?! 13 min do końca, prowadzimy 3:0 a ten nic.... wkurza mnie takie coś! :/

0

Będzie ciężko :/ Ale wierzymy w chłopaków! Dadzą radę :D trzeba zgarnąć 3 pkt i poprawić bilans zwycięstw :P

0

Pep jest stworzony do trenowania Barcelony! Dla mnie On nie musi wygrwyac w Anglii, Włoszech, czy gdziekolwiek, żeby udowodnić że jest najlepszy. Ważne, że dzięki niemu Barca wygrała to co do tej pory i jest tu, gdzie jest, a On jest najlepszym trenerem w historii Barcy :) To Guardiola dał nowe życie FCB i za to będę mu wdzięczna :D Visca el Pep!

0

Wtedy to był inny Real. Miało się do tego klubu wielki szacunek, mieli naprawdę niesamowitych piłkarzy, a teraz? Same gwiazdeczki, ciągle smutni, nie wspominając już o "wielkim" trenerze, który zrobił wszystkim związanym z Realem wodę z mózgu... Kiedyś potrafili docenić Ronaldinho, który strzelił im 2 bramki i zrobić mu owację na stojąco, a teraz? Doszukują się spisków, pomocy sędziów itd.... :/ To przede wszystkim przez Mou.
Chciałabym zobaczyć jeszcze Ronaldinho w Barcelonie, ta jego magia ;D

0

No i co z tego, że jest to decyzja odwracalna w 2016r. jak już nie ma i nie będzie tej pięknej tradycji, że Barca gra bez reklam na koszulkach... :/

0

Jeny! Niech się oni odpieprzą od Barcelony! Myślą, że mają pieniądze to wszyscy im na nie poleca.... ;/

0

W drodze do... zimnej Moskwy ;/ Będzie ciężko, ale wygrają! :D

0

Puyi jest wielki! :D

0

Szkoda, wielka szkoda ;( Liczyłam, że zagra...

0

Nie można mówić, że Villa grał słabo. Po prostu mu nie podawali i nie mógł stworzyć groźnych sytuacji :/

0

Super skład! Vamos Barca!

0

No to dzisiaj po 3 pkt, bez kontuzji i straty gola ;D
hmm, jeszcze MVP i 2 gole Villi :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?