Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Villa!
0
świetne wiadomości :D Niech podpiszą jak najszybciej :)
0
świetnie by było, jakby zorganizowali taki mecz :D
0
Xavi - świetny piłkarz, niesamowity człowiek. :)
PS. Uwielbiam wywiady z Xavim ;D
0
Villa ćwiczył z grupą :D mam wielka nadzieję, że zagra z Malaga od początku :P
0
znowu niedziela... :/
0
Boże nie... Villa zostań tu no! :( Mam nadzieję, że zagra z Malagą i doprowadzi nas z resztą do półfinału :) Vamos Villa!
0
Ja też bym go u nas chciała, ale niestety... to NIEREALNE ;D
0
Fakt, Dani zaliczył dzisiaj asystę, ale ogólnie to był straszny mecz w jego wykonaniu :/
0
Niby nic wielkiego się nie stało, ale szkoda tej przegranej :/ Teraz najważniejsze, żeby dobrze się przygotować na trudny rewanż z Malagą :) Vamos Barca!
0
A Tito to zajebiście szybki z tymi zmianami ostatnio.... -.-
0
Szkoda :( Villa wracaj na Malagę! :D
0
Świetny tekst! :) Co do Valdesa, to jak dla mnie brzydko postąpili dając publicznie taką informacje w środku sezonu :/ Powinni lepiej to rozegrać, najlepiej po zakończeniu obecnego sezonu dać taką informacje do publikacji.
0
V.V. do najlepszych na świecie na swojej pozycji nie należał, ale dla Barcy był najlepszy. Smutno będzie bez niego :(
0
Świetna wiadomość! Przedłużyć, bez chwili zastanowienia :P
0
Szkoda, że Pep pozbył się Eto'o za tego nieszczęsnego, drogiego jak cholera Zlatana... :/
0
Villa wracaj na Sociedad, a jak nie to na Malagę! :D
0
Kurde będzie ciężko, ale wierzę że wygrają :) Mam nadzieję, że Villa zdąży na rewanż i zagra bardzo dobry mecz i pomoże nam wejść do półfinału :) Vamos Barca!
0
No i maja! :/
0
Szpakowski mnie wkurza z tym Xabim... :/ Ciągle tak mówi na Xaviego, na Mistrzostwach Europy tez tak pieprzył, że aż miałam ochotę tv wyrzucić przez okno...
0
20 min do końca, a my bez zmian... :/ Tito to jak Smuda
0
Jak sobie pomyśle, że na miejscu Alexisa byłby ktoś inny.... Weź wyjdź Alexis! Ileż można... :/
0
ja pierdo*** !!!!!
0
pojebany sędzia!!! -.-
0
Leoooo
0
nic się nie stało, teraz się ogarną i wezmą za bramki :) spokojnie, przecież to Barca
0
hahahahahhahah :D rzucił się jakby nurkował w basenie :D hahahahah ale mam beke z niego :d
0
Fajnie, Bayern to spoko klub. :) Powodzenia Pep! :D
0
Tak bardzo mi szkoda Villi :( Wracaj szybko David! Jak nie na Sociedad to na rewanż z Malagą ;D
0
Świetny artykuł, po prostu świetny! Brawo! :D