0

Villa!

0

świetne wiadomości :D Niech podpiszą jak najszybciej :)

0

świetnie by było, jakby zorganizowali taki mecz :D

0

Xavi - świetny piłkarz, niesamowity człowiek. :)
PS. Uwielbiam wywiady z Xavim ;D

0

Villa ćwiczył z grupą :D mam wielka nadzieję, że zagra z Malaga od początku :P

0

znowu niedziela... :/

0

Boże nie... Villa zostań tu no! :( Mam nadzieję, że zagra z Malagą i doprowadzi nas z resztą do półfinału :) Vamos Villa!

0

Ja też bym go u nas chciała, ale niestety... to NIEREALNE ;D

0

Fakt, Dani zaliczył dzisiaj asystę, ale ogólnie to był straszny mecz w jego wykonaniu :/

0

Niby nic wielkiego się nie stało, ale szkoda tej przegranej :/ Teraz najważniejsze, żeby dobrze się przygotować na trudny rewanż z Malagą :) Vamos Barca!

0

A Tito to zajebiście szybki z tymi zmianami ostatnio.... -.-

0

Szkoda :( Villa wracaj na Malagę! :D

0

Świetny tekst! :) Co do Valdesa, to jak dla mnie brzydko postąpili dając publicznie taką informacje w środku sezonu :/ Powinni lepiej to rozegrać, najlepiej po zakończeniu obecnego sezonu dać taką informacje do publikacji.

0

V.V. do najlepszych na świecie na swojej pozycji nie należał, ale dla Barcy był najlepszy. Smutno będzie bez niego :(

0

Świetna wiadomość! Przedłużyć, bez chwili zastanowienia :P

0

Szkoda, że Pep pozbył się Eto'o za tego nieszczęsnego, drogiego jak cholera Zlatana... :/

0

Villa wracaj na Sociedad, a jak nie to na Malagę! :D

0

Kurde będzie ciężko, ale wierzę że wygrają :) Mam nadzieję, że Villa zdąży na rewanż i zagra bardzo dobry mecz i pomoże nam wejść do półfinału :) Vamos Barca!

0

No i maja! :/

0

Szpakowski mnie wkurza z tym Xabim... :/ Ciągle tak mówi na Xaviego, na Mistrzostwach Europy tez tak pieprzył, że aż miałam ochotę tv wyrzucić przez okno...

0

20 min do końca, a my bez zmian... :/ Tito to jak Smuda

0

Jak sobie pomyśle, że na miejscu Alexisa byłby ktoś inny.... Weź wyjdź Alexis! Ileż można... :/

0

ja pierdo*** !!!!!

0

pojebany sędzia!!! -.-

0

Leoooo

0

nic się nie stało, teraz się ogarną i wezmą za bramki :) spokojnie, przecież to Barca

0

hahahahahhahah :D rzucił się jakby nurkował w basenie :D hahahahah ale mam beke z niego :d

0

Fajnie, Bayern to spoko klub. :) Powodzenia Pep! :D

0

Tak bardzo mi szkoda Villi :( Wracaj szybko David! Jak nie na Sociedad to na rewanż z Malagą ;D

0

Świetny artykuł, po prostu świetny! Brawo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?