0

Mam wielką nadzieje, że znowu jego Real zostanie pokonany przez nasz kochany klub!
PS. Najbardziej bolała zeszłoroczna przegrana w lidze i jak Inter naszym kosztem wszedł do finału... :( To jak się cieszyli, jak on biegał ;/

0

Mam nadzieje, że to co mówi się spełni dziś wieczorem :P
Że pokonamy i Real i Milan! Vamos!

0

Kurde.. Iniesta do środka z Xavim, Cesc na ławce, a w ataku MVP!

0

To jest José "IRONIA" Mourinho... Jak ja go nie trawię, to jest mało powiedziane -.- Największy buc w piłce nożnej...

0

Tello wszedł narobił szumu, ale później juz cienko... :/

0

niech lepiej strzela na 3:1...

0

Tello - Villa - Messi tak powinien wyglądac atak na Real!

0

w końcu sie obudzili! :D

0

Villlaaaaaaaaaaa

0

no i pięknie...

0

cała drużyna jest jakaś taka niewyraźna a nie tylko Villa i Messi.... :/

0

Według mnie David powinien częściej sam uderzać, tak jak potrafi najlepiej, a on na siłę szuka Messiego :/

0

Uwielbiam go i bardzo bym chciała żeby został... Ale jeśli klub robi sobie jaja z takiego napastnika, jakim jest Villa to lepiej żeby latem odszedł, do klubu w który będzie doceniony przez trenerów, będzie więcej grał i będzie szczęśliwy. Pogodzę się jakoś z tym... :( Visca el Villa!

0

Nie on... Jak już to Hummels, ale i tak najbardziej by mnie cieszyło jakby trenerzy dawali szansę Bartrze.

0

w końcu coś o jutrzejszym meczu z Sevillą, a nie ciągle Milan... Teraz trzeba się skopić na nich, a później myśleć o rewanżu z Realem, na Milan przyjdzie czas.

0

Sytuacja na pewno do najlepszych nie należy, ale... Ale to jest Barca - klub, który mam w sercu od dziecka i w który zawsze wierzę do samego końca! Barca to więcej niż klub i wygrają to! Na CN w rewanżu zobaczymy remontade!
Jednak teraz trzeba się skopić na najbliższym meczu z Sevillą i oczywiście na wtorkowym meczu z Realem, który musimy wygrać! Vamos Baaarca!

0

chociaż jedna świetna wiadomość. Brawo Abi! Nigdy nie zwątpiłam, że wróci do zdrowia i do gry w piłkę ;)

0

Villa na rewanż z Realem i Milanem!

0

Do ostatnich sekund wczorajszego meczu miałam wielką nadzieje, że strzelą tą bramkę... wynik 2:1 byłby dużo lepszy :/

0

Damy radę! Odrobimy to na CN, przecież to BARCA!

0

Zagraliśmy bardzo, baaaardzo słaby mecz.... :/ W rewanżu muszą spiąć poślady i zapieprzać na 200%. To jest Barca! Ich stać na odrobienie. VeB!

0

to jest nożna, a nie ręczna! sędzia chyba nie wiedział co sędziuje.... :/ przecież to jasne, że tej bramki nie powinni być :/
Nie zmienia to faktu, że Barca zagrała padake, ale Milan powinien wygrać 1:0...

0

Piękne! Czytając ten tekst łzy poleciały mi po policzkach ;( To wszystko co jest napisane to jakbym czytała własne odczucia, przypomnienie każdej chwili opisanej w tym tekście... Nie wiem co napisać, po prostu piękne!

0

najważniejsze, żeby sprawiedliwie sędziował i nie popełniał głupich błędów :)

0

Szkoda, że nie będzie Villi... :(

0

te lasery są wszędzie... Na CN również. :/

0

ważne, że wygrali i mamy kolejne 3 pkt :D teraz tylko czekać na Milan :D

0

zawał zaraz...

0

czemu to nie wpadło?? :(

0

o kurde....!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?