Alicja3500
Dołączył/a: listopad 2011
Poznań
17 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O taki skład mi chodziło! :D Villa w drugiej :P Vamos Barca!
0
Najważniejsze, żeby Barca zdobyła dziś 3 pkt. i skupiła się na PSG :)
0
Nareszcie już dzisiaj mecz :D Już się nie mogę doczekać, żeby zobaczyć naszych ulubieńców po 2 tygodniach :P Vamos Barca! Po 3 pkt! :)
0
Najważniejsze, żeby Bartra i Montoya zagrali! Bo Song i Tello to już na 99% zagrają :P
0
Dasek,
Sam Alves mówił, że nie zakończy kariery w Barcelonie...
A po drugie chodzi mi o to, żeby go nie sprzedawać, ewentualnie można wypożyczyć. To jest różnica...
0
NIE! Montoya musi zostać! Jak Alves odejdzie z Barcy, to Martin będzie grał w pierwszym składzie :)
0
To bardzo cieszy :) Xavi mnie uspokoił :)
0
Ależ piękne bramki! :)
0
No i lista kontuzjowanych znowu się powiększa... :/ A było już tak pięknie.
0
Hiszpania jest najlepsza! Tak samo jak Barcelona, tyle że bez Leo :P Jak można było wieszać na nich psy po remisie z Finlandią? To głupota, tak samo jak było na EURO... "Grają nudno, ciągle są przy piłce, nie stwarzają groźnych akcji, itd..." Jednak to oni wygrali EURO i obronili to trofeum! To samo tyczy się FCB. Po tych 3 smutnych dla nas przegranych przepowiadali nasz koniec, a po meczu z Milanem znowu zaczęli pisać jacy to oni super... Oni są super zawsze, a dołek może przytrafić się nawet najlepszym. :) Visca el Barca y Viva Espana! :D
0
edwinooit,
Przecież ja nie mówię o całym meczu... W drugiej połowie przecież mógłby wejść, a i tak strzeli bo już tak było nie raz po wejściu z ławki ;)
0
Dobrze by było, jakby Tito dał mu odpocząć w sobotę :)
0
Najlepiej jakby odpoczęli najważniejsi na PSG, a niech zagrają choćby Bartra, Montoya, Thiago, Song, Tello :) I fajnie byłoby zobaczyć Abidala, chociaż na parę minut :)
0
Mam nadzieję, że jest tam ziarnko prawdy i że Hummels do nas przyjdzie :)
0
Busi jak rasowy napastnik, szkoda tylko, że nie strzelił ;)
0
V.V. ale on ich w tym meczu ratuje!
0
Hiszpania powinna strzelić na 2:0 żeby uspokoić mecz... Francja gra jednego mniej, a i tak potrafią przycisnąć :/
0
Cesc... co to było. -.- Hiszpania w przewadze :)
0
Kurcze. mam nadzieje, że Pedro nie stało się nic poważnego :/
0
Szkoda, że Villi nie udało się nic strzelić na tym zgrupowaniu :( Ale najważniejsze, żeby teraz w Barcelonie strzelał :)
0
taaaaak! Pedrito
0
No i pięknie! :D Vamos Espana & Argentina! :P
0
Świetny wywiad! :D Pique, jesteś wielki!
0
Boże.. Ile jeszcze tych newsów o tym, jak to kluby z Włoch go chcą... :/ A oni ciągle będą odpowiadać, że Alexis zostaje.
0
Vamos Espana!
0
Bardzo cieszy fakt, że Tito już wraca! :) Najważniejsze, żeby teraz wszystko było dobrze :)
0
Mam nadzieję, że Jordi będzie gotowy na PSG! :D Szkoda mi Montoyi, bo to super piłkarz, a tak mało gra :(
0
Trzymajcie mnie...! Ja już nie mogę patrzeć na to co pisze Miki_Messi2001 pod każdym newsem... :/ totalne głupoty, że aż brak mi słów na to wszystko!
0
Miki_Messi2001,
Weź wyjdź...
0
Trzymaj się Jordi! Wracaj szybko, bo na PSG musisz być :)