0

Teraz liczy się tylko Barcelona i awans do półfinału!

0

Byłam za Malagą bo uwielbiam hiszpański football, ale i tak brawo dla nich pokazali klasę! Gratulacje dla BVB ;)

0

Nie wierzę co zrobiło BvB!

0

Jeszcze Galatasaray niech się postara o 2 bramy i będzie pięknie :P

0

Maaaalaga! :D

0

Dobrze dla niego, jakby odszedł na wypożyczenie i grał dużo więcej :) ale do dobrego klubu z La Liga :)

0

Ja bym dała Bartre w obronie. :) Trzeba w niego uwierzyć. No i może takie rzucenie na głęboką wodę byłoby dla niego dobre i dałby sobie rade? Busquets musi grac na swojej pozycji, bo wtedy jest najlepszy ;)

0

Abidal jest najlepszym przykładem, że nigdy nie można się poddawać! W zdrowiu, czy chorobie, a przede wszystkim w tym drugim :) Nigdy nie zwątpiłam w to, że Abi pokona chorobę, wyjdzie na boisko i będzie grał! Eric życzę Ci dużo zdrowia i gry w piłkę przez tyle, ile będziesz chciał. :) Visca el Abidal!!

0

Abidal mógłby wejść za Alvesa. :) Wtedy Montoya na prawo, a Dani odpocznie sobie przed PSG :)

0

Po 3 pkt. Vamos Barca! :D

0

okropne -.- Te z tego sezonu, w których się rozgrzewają są bardzo fajne, ale te? Jeny, kto to wymyslił.... :/ bleeee.

0

haha. Nam nie sprawił problemów??? Za to wam bardzo pomógł panie Ancelotti. Normalnie drugi Mou... :/ Nie cierpię takich.
Niech w środę Barca skopie im tyłki, tak jak Milanowi! Wierzę, że to możliwe! VeB!

0

Gratulacje Pedrito! :D oczywiście dla mamy również ;) teraz tylko czekać na dedykacje po strzelonym golu, oby to było jak najszybciej :)

0

Byłoby naprawdę pięknie, jakby zagrał w sobotę :)

0

Bardzo mi się podobają. :) Domowe takie, jakie powinny być zawsze - w pasy ;) a wyjazdowe... SUPER! :D

0

Oj bardzo chętnie bym go u nas widziała :) Silva i Hummels powinni być brani najbardziej pod uwagę :)
Na przyszły sezon najlepiej kupić obrońcę i bramkarza, Neymar może przyjść za rok ;)

0

Najważniejsze, że to nic poważnego. Wracaj Leoś na PSG i pokaż im gdzie ich miejsce i $ ;D

0

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAH - nic więcej nie mogę powiedzieć na temat tych bredni!

0

po 10 min. ja już mam serdecznie dosyć tych komentatorów... -.-

0

skład Sportu. Od początku Alexis, Tello w drugiej połowie na przemęczonych rywali ;)

0

Oj zapomniałam napisać, że życzę Villi przedłużenia kontraktu z naszym kochanym klubem i oby grał jak najdłużej, bo jest niesamowitym piłkarzem i jest nam cholernie potrzebny! :)

0

Życzę całej drużynie i Villi oczywiście świetnego meczu w ich wykonaniu! :D Oby współpraca Messi-Villa funkcjonowała czarująco, żeby obrona grała na najwyższym poziomie, bez żadnych "baboli" :P I oczywiście, żeby trio w pomocy posyłało piły do ataku ;) Vamos Barca, po zwycięstwo! :D
PS. Jaka mina Davida, haha :D

0

I oby tak zostało :) Wygrać jutro i w rewanżu :)

0

Arbeloa grał wspaniale... hahahahahahaha xD Drewno jakich mało. Już Montoya mógłby grac w pierwszej drużynie Hiszpanii, a nie Alvaro. :P

0

Jeśli zagrają najlepiej jak potrafią, to żaden sędzia nam nie groźny! Vamos Barca!

0

I co?! Tello! :P

0

to była kwestia czasu... Może teraz się obudzą!

0

malutkiFCB,
Przy każdym będziesz pisał "żul" ???

0

0

Pinto!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?